Skocz do zawartości
MeJustine

zegar do GS650

Recommended Posts

Tzn. jak? - nie działa sam wyświetlacz przebiegu, czy może coś głębiej i wogóle dane nie dochodzą do wyświetlacza?

Obawiam się, że może być ciężko - jeśli można coś kupić, to zwykle cały licznik...

Może jakiś zdolny elektronik by podpiął jakiś inny wyświetlacz... (o ile dane "dochodzą")

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jutro postaram się podrzucić :) bo robiłam, ale nie zrzuciłam na kompa i nie wiem czy widać o co kamon.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pokażę pokażę, dziś idę na Sherlocka więc mam nadzieję jutro mieć je na skrzynce. procedura jest skomplikowana bo foty w Elblągu ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko jak to uderzyć aby się tak ładnie zalało??

aFJy5lz4KuRm131411081519P4372.jpg

vaPi9wh4p8Jz131411076342P4372.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jeżeli szybka zegarów jest cała to zapewne kogoś łapki swędziały,bo zbić w prosty sposób to raczej nie możliwe ,tak jak zaznaczył alik.

-dostać się tam to nie problem ,ale nie wiem czy dostaniesz oddzielnie taki wyświetlacz, ciężka sprawa.

Edytowane przez Pawełłł

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pawełłł - poszukaj koleżance na szrocie wyświetlacz z jakiejś innej BMKi - masz talent do takich spraw.

Edytowane przez Jarek
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pawełłł - poszukaj koleżance na szrocie wyświetlacz z jakiejś innej BMKi - masz talent do takich spraw.

tak tak poszukajmy czegoś :} :roll:

jak się powiększy to zdjęcie, to widać uderzoną szybkę :/

Edytowane przez MeJustine

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no właśnie w tym jest pewien problem jarku , mam dostęp do części BMW bardzo wielu ,ale samochodowych (jeżeli chodziło by o kochany :P czujnik położenia przepustnicy -nie było by problemu, a tak niestety) :)

-ciekawe jak by zapytać jakiegoś znawcę elektryka co z tym fantem

Mój przypadek: kiedyś zaprowadziłem swoje bmw do elektryka (mówimy o samochodzie) bo miałem problem z rozmywającymi się cyframi w zegarach, koleś miał arsenał rupieci niezły ,poszukał części, posiedział i zrobił . Ale ciekawe jak by było w tym przypadku.

Spróbować nie zaszkodzi,może akurat coś zaradzi, szkoda było by wsadzić się w koszta ,nie jest to tania rzecz.

Edytowane przez Pawełłł

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko jak to uderzyć aby się tak ładnie zalało??

W związku z brakiem miejsca na szóstą cyfrę, po przekroczeniu 100kkm wyświetlacz sam pęka ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dwie rady:

Szukaj uszkodzonych cyferblatów - może z jakichś rozbiórkowych motków. Wystarczy, że wyświetlacz będzie dobry, a całość powinna nie być specjalnie droga ;)

Druga rada ( moja i Alika ) na ten sezon załóż sobie licznik rowerowy. Nie jest drogi i ma wiele funkcji oraz będzie zliczał Twoje trasy od zaraz ;)

Edytowane przez Jarek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×