Skocz do zawartości
sarawi

witam witam Wszystkich !

Recommended Posts

nooo dobra ;) niech strace ;)

Pierwszy! :-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja zajmę się gotowaniem, a ty będziesz szkolić Forumowiczów :)

hmmm...chyba śmiesznie brzmi, ale niech już zostanie. :)

leff ja z tobą! też raczej za gotowaniem jestem, nawet o szkołe gastronomiczna się obtarłem ;)

Witaj "sarawi" ;)

Edytowane przez nokian66

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurcze ... zaczyna mi sie tu coraz bardziej podobac ...

Jeden sniadanie zrobi, drugi obiad, trzeci kolacje, czwarty mi deser do wanny przyniesie ... Ale Panowie, spie sama ! ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koniecznie kup, fantastyczny motocykl.

Bylam pewna, ze nic nie zastapi mojej Hondy i nic nie jest lepsze, niz Honda, dopoki nie wsiadlam na BMW i do BMW :)

Chociaz nie powiem, moze kiedys sobie zakupie drugi motocykl. I pewnie bedzie to Honda, wcale bym sie nie pogniewala gdyby nawet byla to taka Honda, jak moja, tyle, ze nieco silniejsza.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

szukaj, szukaj, bo jak przyjdzie wiosna, to bedzie sie chcialo jezdzic, a sprzetow do kupna bedzie coraz mniej, bo znajda sie inni zainteresowani.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sarawi - witaj na forum. :-P

Tym milej Cię witam, że jesteś z Krakowa.

Krakowianka wita Krakowianke ;) zatem juz 4 baby z Krakowa....albo nawet 5,dobrze , bardzo dobrze......

Maga - coś mi się wydaje, że w Krakowie jest Was chyba większość :?

ale mnie osobiście w niczym to nie przeszkadza :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

(...) Zupelnie przypadkiem trafilam na to Forum, ale jakze sie ciesze ! - widze, ze cala masa tutaj ludzi zakochanych w GSie :)

Jakie to przypadki chodzą po ludziach :-D

Cześć!

ps

Tylko nowa kobieta pojawi się na forum a od razu wszyscy jacyś tacy grzeczni :-D Leff zaczyna wierszem pisać :-D

No bo Leffowi zimą się "romantyk" włączył i dopóki się nie zresetuje na Gisell, to będziemy mieli romanytcznie ;-) no i druga sprawa WaleTynki idą (dzień tynkarza) :-D

Edytowane przez bajer

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

;-) Witaj :!:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No bo Leffowi zimą się "romantyk" włączył i dopóki się nie zresetuje na Gisell, to będziemy mieli romanytcznie ;-) no i druga sprawa WaleTynki idą (dzień tynkarza) :-D

Tak, tak, bo jak jużwskoczę na grzbiet Gisellle, to będę miał seksualne podejście do świata. :) Innymi słowy leff będzie pierdolił wszystkich i wszystko. ;)

Jest jeszcze możliwe, że moje podejście będzie nie seksualne, tylko gówniane (będę miał wszystkich i wszystko w dupie). ;)

A tak naprawdę, to ze mnązawsze będziecie mieli romantycznie. Przyjdzie kolejna zima, napalicie w kominkach i w kozach (Zwierz rozpali ognisko :D) i część będzie w forumowych koszulkach wspominać leffa, a pozostała część w innych koszulkach będzie rozmyślać, co leffowi zrobi jak go w końcu dorwie w swoje ręce. :lol:

Sarawi. czy chcesz forumową koszulkę? :) @-;--

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sarawi. czy chcesz forumową koszulkę? :) @-;--

Twoja Ci nie podeszła? :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale taka zdjeta z Ciebie? z zapachem? ... :>

<hahaha>

Takiego pytania się nie spodziewałem. :B Moja koszulka jeszcze w folii. Nie mam serca jej ubierać, bo jeszcze kilka osób czeka na swoje szmatki. Tak więc swoją założę, jak już każdy inny dostanie.

Natomiast zdjętą i z zapachem mogę zaproponować na Zlocie albo po powrocie z wojaży wspólnie z Bajerem. :) Ale w tym drugim przypadku może być więcej zapachu niż materiału. :lol:

Wracając do pytania: czy chcesz koszulkę? To puściłaś mój cały misterny plan w pizdu. A taki był fajny... ;)

Edytowane przez leff

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

puściłaś mój cały misterny plan w pizdu. A taki był fajny... ;)

w sensie, ze sobie ja bede musiala najpierw zdjac z Ciebie, a dopiero potem zabrac? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

puściłaś mój cały misterny plan w pizdu. A taki był fajny... ;)

w sensie, ze sobie ja bede musiala najpierw zdjac z Ciebie, a dopiero potem zabrac? ;)

Fajny pomysł Sarawi. Nie wpadłem na to, ale dlaczego? Nie wiem. :) Plan miałem zupełnie inny, ale zdradzę go dopiero jak Ty będziesz próbowała wprowadzić w życie swój plan. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×