Skocz do zawartości
Looksgoodinred

Witam zza wielkiej wody ;D

Recommended Posts

Jesli trzymasz sie hajweji ciagnacych ze wschodu na zachod czy z polnocy na poludnie to tak, moze byc prosto i dlugo. Ale kto przy zdrowych zmyslach jezdzi motkami po hajwejach?!!!

Ameryka jest wielka i bardzo urozmaicona. Jesli ktos chce to moze Goldwingiem z przyczepa po nudnych prostych, ale zupelnym przeciwienstwem jest TAT - Trans American Trail. Grupa zapalencow wytyczyla siec szlakow i drog "off" laczacych Zachodnie wybrzeze ze Wschodnim...

Dla kazdego cos milego i prosze nie powielajcie tych stereotypow jaka to hameryka jest bee ;-)

jesli chodzi o kontrasty, kolory, krajobrazy, przyrode absolutnie jestem fanką :) a jeśli chodzi o te nuudne drogi - chcialabym, zeby w Polscce chociaż momentami tez bylo tak "nudno" ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jesli chodzi o kontrasty, kolory, krajobrazy, przyrode absolutnie jestem fanką :) a jeśli chodzi o te nuudne drogi - chcialabym, zeby w Polscce chociaż momentami tez bylo tak "nudno" ;)

No wlasnie - masz calkowita racje :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O albo taki Muholland Highway snake: http://www.dailyvent...ive-and-Highway,

albo Route 421 z Lexington, Kentucky do Deep Gap, North Carolina http://www.openroadj...te.asp?rid=2222

tudziez piekna droga w North Carolina z Tennessee http://www.romantica...m/highway64.htm

Zreszta co ja mowie, mamy w (no...moze dalszej) okolicy super drogi - widokowo zapierajaco-relaksujace :) Chociazby wycieczka do Woodstock (NY) jest super - sprawdzone :)

I tak dalej i tak dalej...to tylko przyklady a takich drog jest MNOSTWO! Wiec drogie niedowiarki ruszcie tylki i w droge ;) Zapraszamy :)

Edytowane przez Looksgoodinred

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiec drogie niedowiarki ruszcie tylki i w droge ;) Zapraszamy :)

Czyli można być Waszymi gośćmi ( spanie, wyżywienie ......), a bilety trzeba kupić we własnym zakresie czy będę ufundowane ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czyli można być Waszymi gośćmi ( spanie, wyżywienie ......), a bilety trzeba kupić we własnym zakresie czy będę ufundowane ;)

Powiem tak - jak najbardziej mozna byc naszymi goscmi :) spanie wliczone w impreze, zarelko jakie jest takie jest ale jest (malzon griluje pysznie :) ) czyli czym chata bogata :D Jesli chodzi o bilet to tak: jak wygram w lotka (a gram) to bedzie a jak nie to we wlasnym zakresie ;)

Pozdrowionka :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To teraz całe Forum ściska kciukci z Edytę Nieźlejejwczerwieni, żeby trafiła główną wygraną w loterii.

Edyta, podawaj dni i godziny losowań, a my zajmiemy się ściskaniem kciuków. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Losowanie sie odbylo, ale slabo kciuki trzymaliscie :roll: . Trafilam cala jedynke wiec jak widac na zalaczonym obrazku bilety we wlasnym zakresie :P ale piwko ja stawiam :beer:

Pozdrowienia :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ej no..

jedynka trafiona to i jeden bilet chyba co??

Ok zrobimy tak...za jedynke placa nic ale powiedzmy ze dolara :) zatem dokladam dolara do biletu :lol: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ej no..

jedynka trafiona to i jeden bilet chyba co??

Bartek, jedenaste przykazanie mówi: Oddaj Poznaniakowi co poznańskie. :D

Nieźlejejwczerwieni dokłada dolca do biletu. :) Kochana, rozpuść info wśród rodaków w USA, że my tam Zlot chcemy zorganizować. Jak się każdy dorzuci po "dołku", to może nawet kilka osób z Forum na krzywy ryj wybierze się za morze. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bartek, jedenaste przykazanie mówi: Oddaj Poznaniakowi co poznańskie. :D

Nieźlejejwczerwieni dokłada dolca do biletu. :) Kochana, rozpuść info wśród rodaków w USA, że my tam Zlot chcemy zorganizować. Jak się każdy dorzuci po "dołku", to może nawet kilka osób z Forum na krzywy ryj wybierze się za morze. :lol:

A wiesz ze to nie glupi pomysl :) musze tylko znalesc dojscie do tych naszych drogich rodakow ;)

Edytowane przez Looksgoodinred

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A wiesz ze to nie glupi pomysl :) musze tylko znalesc dojscie do tych naszych drogich rodakow ;)

Niestety przez najbliższych 10 lat nie pojadę do USA. Wczoraj zrobili mi zdjęcie do paszportu i jak zobaczyłem swoją twarz, to niestety, kurza stopa, nie wygląda najlepiej. Myślę, że z UE mnie wypuszczą, ale raczej nigdzie już nie wpuszczą.

Bajer widział tę fotę. Jak zobaczył, to zemdlał. ;)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety przez najbliższych 10 lat nie pojadę do USA. Wczoraj zrobili mi zdjęcie do paszportu i jak zobaczyłem swoją twarz, to niestety, kurza stopa, nie wygląda najlepiej. Myślę, że z UE mnie wypuszczą, ale raczej nigdzie już nie wpuszczą.

Bajer widział tę fotę. Jak zobaczył, to zemdlał. ;)

I tak najfajniejsza jest fotka w wizie hamerykańskiej, na niej wszyscy wyglądają jak natural born killers :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I tak najfajniejsza jest fotka w wizie hamerykańskiej, na niej wszyscy wyglądają jak natural born killers :lol:

No to wlałaś nadzieję w moje serce. Na zdjęciu wyglądam jak mocno genetycznie zmodyfikowany unnatural monstrous killer. :D

Looksgoodinred - może jednak w ciągu najbliższych 10 lat nawiedzę Hamerykę. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to wlałaś nadzieję w moje serce. Na zdjęciu wyglądam jak mocno genetycznie zmodyfikowany unnatural monstrous killer. :D

Looksgoodinred - może jednak w ciągu najbliższych 10 lat nawiedzę Hamerykę. :)

legendy o imigration na lotnisku są mocno przerysowane, wszyscy mnie ostrzegali: nie podchodzić do urzedników: kobiet i arfoamerykanów i latynosów, tylko biały facet daje szanse na prawo pobytu i co? losowo trafiłam na murzyna i po krótkim bla bla bla w angielskim w stylu kali mieć kali być, wklepał mi 6 m-ne prawo pobytu (zaznaczam: byłam w płaszczu, dekoltu zero, powłóczystego spojrzenia spod powiek też nie było), a na pożegnanie powiedział: dobranoc miss agnieszka :D prawie poprawną polszczyzną :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

byłam w płaszczu, dekoltu zero, powłóczystego spojrzenia spod powiek też nie było

Mam nadzieję że na zloie będzie inaczej :-D :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam nadzieję że na zloie będzie inaczej :-D :beer:

miej :lol: :beer:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I tak najfajniejsza jest fotka w wizie hamerykańskiej, na niej wszyscy wyglądają jak natural born killers :lol:

Zgadzam sie w 100% ale powinniscie zobaczyc hamerykanskie prawko to jest dopiero cos - nie ma wyjatkow, ladny , brzydki, stary, mlody kazdy wyglada jak poszukiwany listem gonczym :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: leff nic sie nie lam - dasz rade :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

legendy o imigration na lotnisku są mocno przerysowane, wszyscy mnie ostrzegali: nie podchodzić do urzedników: kobiet i arfoamerykanów i latynosów, tylko biały facet daje szanse na prawo pobytu i co? losowo trafiłam na murzyna i po krótkim bla bla bla w angielskim w stylu kali mieć kali być, wklepał mi 6 m-ne prawo pobytu (zaznaczam: byłam w płaszczu, dekoltu zero, powłóczystego spojrzenia spod powiek też nie było), a na pożegnanie powiedział: dobranoc miss agnieszka :D prawie poprawną polszczyzną :lol:

dokladnie - ja sie i tak ich boje chociaz mieszkam tu juz od 10 lat :rolleyes: ale masz racje - na luzie trzeba no bo innej rady nie ma - noooo chyba ze tak jak Bajer zemdleja na widok zdjecia poszportowego leff'a to wtedy bedzie mogl szybciutko sie wsliznac niepostrzezenie :ugeek: :mrgreen:

A tak na marginesie to wlasnie za tydzien bedziemy w ojczyznie :mrgreen: :beer:

Edytowane przez Looksgoodinred

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dokladnie - ja sie i tak ich boje chociaz mieszkam tu juz od 10 lat :rolleyes: ale masz racje - na luzie trzeba no bo innej rady nie ma - noooo chyba ze tak jak Bajer zemdleja na widok zdjecia w paszporcie leff's to wtedy bedzie mogl szybciutko sie wsliznac niepostrzezenie :ugeek: :mrgreen:

A tak na marginesie to za tydzien bedziemy w ojczyznie - polszczyznie :mrgreen: :beer:

Edytowane przez Looksgoodinred

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dokladnie - ja sie i tak ich boje chociaz mieszkam tu juz od 10 lat :rolleyes: ale masz racje - na luzie trzeba no bo innej rady nie ma - noooo chyba ze tak jak Bajer zemdleja na widok zdjecia w paszporcie leff's to wtedy bedzie mogl szybciutko sie wsliznac niepostrzezenie :ugeek: :mrgreen:

A tak na marginesie to za tydzien bedziemy w ojczyznie - polszczyznie :mrgreen: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chyba mi sie zapostowalo ze trzy razy to samo - sorki niewiem czemu ale u mnie jest 3:50 w nocy to pewnie z tego to sie wzielo :shock:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dokladnie - ja sie i tak ich boje chociaz mieszkam tu juz od 10 lat :rolleyes: ale masz racje - na luzie trzeba no bo innej rady nie ma - noooo chyba ze tak jak Bajer zemdleja na widok zdjecia poszportowego leff'a to wtedy bedzie mogl szybciutko sie wsliznac niepostrzezenie :ugeek: :mrgreen:

A tak na marginesie to wlasnie za tydzien bedziemy w ojczyznie :mrgreen: :beer:

No na całe szczęście, że Leffu mi pokazał tą "słit focię" jak już odstawiłem Suzi na serwis, bo jakbym zobaczył przed, mógłbym nie dojechać :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
No na całe szczęście, że Leffu mi pokazał tą "słit focię" jak już odstawiłem Suzi na serwis, bo jakbym zobaczył przed, mógłbym nie dojechać :-)

cale szczescie bo jeszcze biedna Suzi moglaby tego nie wytrzymac :mrgreen: trzebaby Leff'owi zasugerowac delikatnie - moze to jego fotograf jakis nie taki jak trzeba :? :-P

Edytowane przez Looksgoodinred

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×