Skocz do zawartości
Mark GS

Witam się

Recommended Posts

Jestem Marek z Rzeszowa , obecnie w siodle ADV 1150 , kiedyś Africa , Varadero i kilka KTM-ów , Wpadłem tu do Was żeby poczytać trochę o dakarze , chcę młodego na niego posadzić 8-) .

Do zobaczenia na trasie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lewa w górę!

Zżera mnie ciekawość jak wygląda wg Ciebie porównanie afrika/viadro/gs - użytkujesz je tak samo?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozdrawiam z Krakowa :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lewa w górę!

Zżera mnie ciekawość jak wygląda wg Ciebie porównanie afrika/viadro/gs - użytkujesz je tak samo?

W zasadzie to można porównać geesa do viadra

Miałem varadero na gaźnikach SD01 przejechałem nim bezawaryjnie 60 tys/km , wymieniłem pompę paliwa ( przypadłości elektrycznych pomp paliwa w hondach że żyją dość krótko ) . Pomijając duże spalanie od 7 do 10 litrów na setkę , to żeby nim fajnie jeździć trzeba wymienić tylny amortyzator na Ohlinsa lub Wilbersa z pełnym zakresem regulacji , na przód progresywne sprężyny i olej o odpowiedniej gęstości . Pozycja wygodniejsza jak w geesie i lepsza ochrona przed wiatrem , mniej wibracji , najdłuższa trasa jaką zrobiłem w dzień to 1570 km .

ADV 1150 , to ostatni motocykl bmw , którym można jeździć po świecie bez obawy przed elektronika , mój to 2004 na twin spark , uważam że jest to rewelacyjny motocykl do turystyki asfaltowej , jazda tym moto po bezdrożach , to nieporozumienie . Zalety praktyczna bezawaryjność i bardzo prosty serwis , mam 119 tys/km na liczniku i żadnych awarii , wymieniam eksploatacyjne podzespoły i jeżdżę , spalanie w okolicach 6 litrów Na winklach przy odpowiedniej wprawie i doświadczeniu zostawiam w tyle wszystko , jedzie jak po sznurku .

Africa to bezprecedensowy motocykl do turystyki off , dużo by można o nim pisać i wymieniać zalety , moim zdaniem nie nadaje się do turystyki asfaltowej jak wymienione powyżej nie nadają się do eksploracji ofrołdowej , dlatego nie można go porównywać z nimi .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powitano ® :)

Jest grono takich, co twierdzą, że BMW F800GS stał się godnym następcą AT. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Africa nie ma następcy , osiemsetką nie jestem zainteresowany ze względu na silnik którego charakterystyka mi nie odpowiada . Preferuje V-ke lub Boksera do turystyki , do offa singla w pomarańczowym kolorze 8-) .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×