Skocz do zawartości
Dunia

Witam serdecznie

Recommended Posts

Mam na imię Ida i posiadam małe moto-honda NX250. Nie ukrywam, że zarejestrowałam sie, bo od zeszłego sezonu chodzi mi po głowie właśnie GS F650. Niestety nie mogę dowolnie wybierac w motocyklach bo jestem drobną istotką o wzrościwe 160 cm, więc nie każde moto dla mnie. Mam nadzieję, że znajdę tu osoby od ktorych dowiem się wiecej na temat Gs-a i możliwosci aby ta maszyna sprawiała radośc takiemu mikrej kobietce jak ja.

otóż poczynilam jż pierwsze kroki -zakupiłam buty moto daytona na 6 cm obcasie!

Pozdrawiam wzystkich z pierwszymi dniami wiosny! ( tej w przyrodzie)

Edytowane przez Dunia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj z Gdańska :)

Jest u nas trochę kobiałek. Myślę, że podpowiedzą Ci trochę.... chyba Jolka ma znacznie obniżonego motka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Dunia!

Wzrostem się nie zamartwiaj - znajdziesz tutaj użytkowniczki podobne do Ciebie - może nawet w Krakowie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć Ida! Mamy takie same moto :) z tym że dla mnie jest nieco przymałe i (mam nadzieje) w tm sezonie przesiąść się na GSa :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozdrawiam. Niestety ja się nie wypowiadam bo jeżdżę na 800

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powitano ® :) i tradycyjny kwiatek, dla świeżaczki. @-;--

A tak na margiesie Ida, to miałaś oprócz marca, jedenaście innych miesięcy, gdy mogłaś się zalogować. Musiałaś jednak w marcu. I to zaledwie kilka dni po idach marcowych. Strach się bać. :lol:

Co do Duni, to znam taką piosenkę o Duni, ale nucę ją tylko, gdy jestem po zażyciu %%. Więc do zobaczenia na Zlocie w Bieszczadach. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×