Skocz do zawartości
K.A.

Czołem

Recommended Posts

Czołem,

Nie jestem motocyklistą - jak na razie. Uprawnienia mam od 8 miesięcy, ale jedyny jednoślad jaki posiadam to rower. Trafiłem tu z kilku powodów: lubię bawić się w turystykę. Najlepiej pieszą. Mam wtedy największą mobilność - pokonuję duże gradienty i niemałe brody. Ale największa trasa jaka mi się trafiła miała ledwie 900 km.

Życzę sobie dodać kolejne zero do kilometrażu wycieczek - a może nawet piątą cyfrę. A do czegoś takiego będę potrzebował czegoś więcej niż butów. Jednoślady z napędem wprawdzie nie dadzą mi takiej mobilności jaką mam gdy podróżuję pieszo - ale zdecydowanie powinny podnieść mój zasięg. A też mimo wszystko zdają się być mniejsze, bardziej zwrotne i mobilne od dwuśladów.

Drugi elementarny powód jest taki, że nie jestem wysoki. Wystaję lekko ponad 170 cm, co jak już zdążyłem się nauczyć, istotnie ogranicza moje pole manewru jeżeli chodzi o wybór pojazdu.

Jednym słowem, pojawiłem się tu, by poczytać i rozeznać się nieco w temacie jednośladów.

Pozdrawiam,

Konrad.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.Pomysł nie jest zły a możliwości Gs-ów wcale nie są takie małe.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj! Dobrze trafiłeś!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siemka

Poczytaj zapoznaj się z problemami i frajdą związanom z motocyklami BMW i sam osądzisz czy na prawdę go potrzebujesz.

Wybierając markę BMW nie będziesz mieć najmniejszych problemów z naprawami poza granicami kraju.

Bmw jest bardzo dobrze znane na całym świecie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj! Pozdrawiam z Krakowa :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×