Skocz do zawartości
leff

Informacja od wstydliwej koleżanki z Forum :)

Recommended Posts

Sprawy stoją następująco. Mamy na Forum pewną pyskatą koleżankę. Jak powszechnie wiadomo im kto bardziej pyskaty w sieci, to na "żywca" nieśmiały i przyczajony. Idąc dalej tym tropem, gdy rzecz zaczyna dotyczyć piniendzy, to już w ogóle: szok, strach i rumieniec na twarzy (jąkanie przemilczę). ;)

Teraz do rzeczy. Za kilka tygodni w Kłodzku odbędzie się szkolenie jazdy enduro, pod okiem doświadczonego endurowca (a może enduraka?). Jak zwał tak zwał.

Liczba miejsc ograniczona do 6. Skoro jednak liczba uczestników mocno zaporowa, to w ramach rekompensaty, cena nie do przełknięcia, chociaż dla Forumowej Watahy, jest godziwy rabat i zamiast ceny z rozdzielnika, chętni zapłacą 650 zł (szczegóły pod linkami).

Nasza wstydliwa koleżanka (Wstydzianka) była w miniony weekend w Kłodzku i dowiedziałem się, że została przeczołgana przez trenera/enduraka/zawodnika. Nie wnikałem w szczegóły na czym przeczołganie polegało, ale wróciła zmęczona i zadowolona, czy też ustatysfakcjonowana...:lol: Krótko mówiąc było jej dobrze. :D

Poniżej fragment wiadomości, jaką mi przesłała.

Szczegolowe informacje o imprezie sa tutaj:

http://www.motomagart.pl/enduro.html

albo jak ktos posiada fejsa (wiem, Ty nie! :P) to tutaj:

https://www.facebook...35738678&type=1

Na koniec jeszcze mały konkurs ogłoszony przez piszącego te słowa:

kto zgadnie nicka naszej Wstydzianki, stawia mi dwa browce. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pytanie jest tendencyjne. Przyjezdzaj po browce :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Była Tropicielka i Jagienka - ale to żadna z nich pewnie . Skoro nie zgadłem to Ty mi wisisz dwa browarki .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na koniec jeszcze mały konkurs ogłoszony przez piszącego te słowa:

kto zgadnie nicka naszej Wstydzianki, stawia mi dwa browce. :lol:

A comitam, stac mnie to sobie strzele: Yourgosia? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Była Tropicielka i Jagienka - ale to żadna z nich pewnie . Skoro nie zgadłem to Ty mi wisisz dwa browarki .

Musiałbyś najpierw ogłosić konkurs Komirku. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A comitam, stac mnie to sobie strzele: Yourgosia? ;)

Bosh... ja pyskata? :?

:mrgreen:

ale wróciła zmęczona i zadowolona, czy też ustatysfakcjonowana... Krótko mówiąc było jej dobrze.

To może i ja się wybiorę?

;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bosh... ja pyskata? :?

:mrgreen:

A kto mówił, że Ty pyskata? :lol:

To może i ja się wybiorę?

;)

Będziesz męczyć zawodnika endurnika? :lol: ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no niezły biznesik, 890zł/os :o

znam kilku kolegów dużo szerzej doświadczonych geograficznie i z bardziej "spełnionymi marzeniami", którzy chętnie udzielają rad każdemu "po przyjacielsku"...

...a jak pisaliśmy w wielu miejscach, rady to dobry wstępik, ale sukces doskonalenia techniki to samotne, indywidualne jeżdżenie, jeżdżenie i jeżdżenie... ale na każdym produkcie mocno nadcenionym zarabia się majątek, do póty do póki znajdują się osoby chcące za to płacić.

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I powiedzmy sobie szczerze nazywanie jazdy Transalpem czy Varadero enduro to semantyczne nadużycie :mrgreen:

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no niezły biznesik, 890zł/os :o

znam kilku kolegów dużo szerzej doświadczonych geograficznie i z bardziej "spełnionymi marzeniami", którzy chętnie udzielają rad każdemu "po przyjacielsku"...

...a jak pisaliśmy w wielu miejscach, rady to dobry wstępik, ale sukces doskonalenia techniki to samotne, indywidualne jeżdżenie, jeżdżenie i jeżdżenie... ale na każdym produkcie mocno nadcenionym zarabia się majątek, do póty do póki znajdują się osoby chcące za to płacić.

Miko, czytamy ze zrozumieniem. :) Dla Forumowiczów 650 zł. Nadal to nie mało, ale żarcie, spanie i latanie w cenie. ;)

I powiedzmy sobie szczerze nazywanie jazdy Transalpem czy Varadero enduro to semantyczne nadużycie :mrgreen:

Nie tylko semantyczne. :) Z drugiej strony, jeśli ktoś liźnie offu czy szutrów na tych ciężkawych krówkach, to jak wsiądzie na coś lekkiego, będzie dosłownie latał. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Leffu, każdy indywidualnie wartościuje pewnych rzeczy, jeden jest w stanie za coś zapłacić, inny nie, a jeszcze inny wie gdzie tego szukać dużo taniej ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Leffu, każdy indywidualnie wartościuje pewnych rzeczy, jeden jest w stanie za coś zapłacić, inny nie, a jeszcze inny wie gdzie tego szukać dużo taniej ;)

Całkowicie się z Tobą zgadzam, a nawet zacytuję forumowego klasyka - dakrowego: Kto bogatemu zabroni...? ;)

Inna rzecz, że gdybym miał 650 zeta, to bym jechał. :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też bym jechała gdybym miała - chociażby dlatego, że ja nie mam kolegów, którzy z chęcią mi pokażą to i owo :) I będą jeszcze bez marudzenia podnosić mi motek pierdyliard razy na dzień :D

Jakbyś takiego miał Miko, to pożycz mi na weekend - zapewniam wikt i opierunek ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też bym jechała gdybym miała - chociażby dlatego, że ja nie mam kolegów, którzy z chęcią mi pokażą to i owo :) I będą jeszcze bez marudzenia podnosić mi motek pierdyliard razy na dzień :D

Jakbyś takiego miał Miko, to pożycz mi na weekend - zapewniam wikt i opierunek ;)

Ja, ja, ja! Ja Ci pokażę to i owo mygosiu, i nawet motek podniosę lub pomogę podnieść. :lol: ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pokaże to i owo, nawet podniesie... i za wikt i opierunek ? :D kandydatów na pewno znajdzie się cała kolejka :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To kiedy?

;)

Mam szczwany plan na koniec przyszłego tygodnia, ale jeszcze dam znać. Oczywiście z odpowiednim wyprzedzeniem. :) ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma mnie w domu od środy do soboty do 15.

Chyba, że będzie rzucać żabami ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...Chyba, że będzie rzucać żabami ;)

a co Ty, bocian jesteś :?: :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

żeby Leff się bocianem nie okazał :? bociany przynoszą ciąże :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

żeby Leff się bocianem nie okazał :? bociany przynoszą ciąże :twisted:

ScreenShot018.jpg

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

żeby Leff się bocianem nie okazał :? bociany przynoszą ciąże :twisted:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

żeby Leff się bocianem nie okazał :? bociany przynoszą ciąże :twisted:

Dzieci, nie ciążę przynoszą. :)

Nie demonizuj, Miko, bocianów. :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na rajdzie kosianka ma być jakiś master od enduro i będzie można się trochę pouczyć. koszt 280zł nocleg + śniadania :}

Leffq - trochę się nie zgodzę ze stwierdzeniem, że jak na krówce sobie pojeździsz i potem na lekkie usiądziesz, to będziesz latał. dużo więcej nauczysz się na lekkim niż na ciężkim to raz, a dwa to po polataniu na ktm po lesie piachach itd, łatwiej było mi potem na diable.

do tego kolega powiedział: przed ktm miałem kilka innych moto: trampka i tym podobne, ale dopiero na ktm nauczyłem się offu. i byłam świadkiem, jak po piachach śmigał sobie na moim diabłeku, gdzie ja zaliczyłabym już 100gleb :/ szczena mi opadła i nie mogłam uwierzyć własnym oczom, że na diable tak można. długa droga przede mną jeszcze ;)

Peterka - miałeś rację :)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×