Skocz do zawartości
kris_pp

Przymiarka do zakupu ...... DAKAR; F800GS; G650GS; a może F650GS w nowym wydaniu

Recommended Posts

mówisz o tym pojemniku na mocz? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiedzcie mi laikowi dlaczego zbiorniczek jest tak wysoko i w tak eksponowanym miejscu? Chodzi o bezpieczeństwo? Bo chyba nie praktyczność?

ale jest duzo taniej... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mówisz o tym pojemniku na mocz? ;)

Jak jeździec jest mniej doświadczony i za mocno odkręci manetkę, to ma specjalny pojemnik. W tym modelu wszystko przewidzieli ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślałem, że umieścili go tak po to by właściciel moto mógł kupić na to osłonę Touratecha za kilkanaście euro

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuje wszystkim za pomoc przy wyborze pojazdu.

Dziś stałem się posiadaczem F650 GS Twin z roku 2011 przebieg 1580km. Moto bez jakiejkolwiek historii wypadkowej, nawet nie leżał na boku. Moto oczywiście z autoryzowanej sieci sprzedaży w Polsce.

Wyposażony w komputer, wysoką szybę, centralną stopkę, i kilka drobnych gażetów.

Dodatkowo do moto komplet oryginalnych kufrów 3szt, tych powiekszanych, są naprawdę spoko.

Decyzja zapadła kiedy najpierw usiadłem na F800GS jak dla mnie jest zbyt wysoki mimo wzrostu pod 180cm, poprostu na początku przygody z motorami czułbym się niewystarczająco komfortowo.

Twinem dziś zrobiłem ok.130km, prowadzi się jak duży rower ;) więc spoko. Mam nadzieje że podjołem słuszną decyzje. Czas pokaże....

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratulacje, i dobrze ze nie wybrales 800, duzo bys glebil i byl zly na siebie ze moto sie niszczy, 800 jest narowista na 1 biegu ja ciagle niemoge sie przyzwyczaic. Ten twoj to prawie jak nowka z salonu wiec troche nim mozesz pojezdzic ;)

Edytowane przez MADRAFi
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra decyzja . Czas na przygodę . Rusz na Wrocław i pochwal się Adminowi :)

Będzie mile widziane :)

Poza tym zrobisz ze 200 w obie strony .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×