Skocz do zawartości
Wiktor

Machanie na drodze

Recommended Posts

Jednakże, ponoć w samolotach po wylądowaniu, nasi nadal odreagowują stres klaskaniem. :D :D :D

To nie stres drogi Leffku to szacun dla pilota za bezpieczny lot i miekkie posadzenie maszyny (niemalej zreszta) :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze macham albo puszczam skinienie :rolleyes: i raczej zostaje to odwzajemnione, aczkolwiek wyjatek stanowia panie i panowie na HD - czesto totalnie olewaja nas na naszych "skromnych" maszynach :wacko:

Edytowane przez Looksgoodinred

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w ubiegłą niedzielę Lulowy Adrian pomachał grupce stojącej na poboczu... okazało się że policja kogoś zatrzymała :] ale policja z uśmiechem odmachała mu hahahaha :]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w ubiegłą niedzielę Lulowy Adrian pomachał grupce stojącej na poboczu... okazało się że policja kogoś zatrzymała :] ale policja z uśmiechem odmachała mu hahahaha :]

to jest nic, Leffu od czasu jak ma kamizelkę, macha wszystkim patrolom na trasie :lol: wiem, bo widziałem ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jednakże, ponoć w samolotach po wylądowaniu, nasi nadal odreagowują stres klaskaniem. :D :D :D

To nie stres drogi Leffku to szacun dla pilota za bezpieczny lot i miekkie posadzenie maszyny (niemalej zreszta) :mrgreen:

Spotkałem się z opinią (pilota), że autobusy (tak nazywają samoloty pasażerskie) może posadzić średnio wyszkolona małpa :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to jest nic, Leffu od czasu jak ma kamizelkę, macha wszystkim patrolom na trasie :lol: wiem, bo widziałem ;-)

Ja tam macham nawet patrolom na motkach. Zwykle odmachują nieśmiało, choć w zasadzie to tacy sami jak my, tylko, że wolno im poszaleć legalnie na drogach publicznych i inkasować opłatę ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spotkałem się z opinią (pilota), że autobusy (tak nazywają samoloty pasażerskie) może posadzić średnio wyszkolona małpa :)

Zwłaszcza we Flight Symulatorze ;)

Loty w kosmos charakteryzują się tym, że małpa po otwarciu koperty zaczyna przełączać, sterować itp, a kosmonauta otwiera, czyta rozkaz, a tam "karm małpę" :)

Cóż, klaskanie IMHO oznaczy tylko i wyłącznie niewiarę w wyszkolenie załogi i późniejszą ulgę "że się udało". A co do oceny lądowań, to i tak loża szyderców siedzi w kwadracie, na wieży i w takich tam miejscach, w dodatku loża ludków o jako takim pojęciu o technice pilotrażu :), skubańcy wytkną każdy babol :D

Żeby nie było OT, macham i jestem "odmachiwany", patrol na hulajnogach, to w końcu też motongiści ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wczorajszy powrót, dużo różnego rodzaju motocykli na trasie, z reguły większość z wzajemnością się pozdrawia. Dwóch policjantów na moto, machnęli lewymi jak na komendę, Bawarce stojący przy radiowozie na poboczu policjant też machał (nie lizakiem!)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzisiaj leciałem rejsowym z Malagi do Wrocławia - klaskali... co ciekawe nie wszyscy, a ci co klaskali zostali sprowokowani przez hiszpańską parę z dzieckiem - hiszpańscy agenci, podtrzymujący wizerunek Polaka-klakiera samolotowego.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja czasem słyszę klaskanie na rejsówkach, ale wyłącznie po twardym lądowaniu przy silnym wietrze czy opadach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×