Skocz do zawartości
Filon_555

Sprzedam BMW F 650 GS Dakar

Recommended Posts

Mam do sprzedania motocykl BMW F650GS DAKAR

  • Rok produkcji: 2001.
  • Przebieg: 50777 km i wciąż rośnie.
  • Stan: mechanicznie bardzo dobry, wizualnie dobry.
  • Wyposażenie w cenie motocykla: wysoka szyba, podgrzewane manetki, handbary, gmole, motooiler, gniazdo zapalniczki na kierownicy, wyprowadzone przewody do ładowania akumulatora pod siedzeniem, napęd oraz opony mają przejechane około 4000km.
  • Wyposażenie dodatkowe za dopłatą: centralna podstawka - 250zł, stelaż pod kufry boczne - 250zł, osłona pod silnik z karbonu - 300zł.

Opis motocykla.

Mechanicznie:

Kupiłem go 3800km temu i od razu zrobiłem duży przegląd tj:

1. Sprawdziłem luz zaworowy - jest w połowie zakresów na wszystkich zaworach.

2. Wymieniłem olej w silniku wraz z filtrem.

3. Wymieniłem filtr powietrza.

4. Wymieniłem olej w lagach na gęstszy oraz uszczelniacze przedniego zawieszenia.

5. Doposażyłem motocykl w motooiler oraz gniazdo zapalniczki na kierownicy.

UWAGA! motocykl w mieście pali 5l/100km w trasie w zależności od prędkości 4,1-4,4l/100km

Wizualnie:

Motocykl ma lekko uszkodzony prawy przedni boczek - osłonę filtra powietrza. Poza tym motocykl nie jest złachany chociaż jak się właśnie okazało był latany w terenie i przepraszam wszystkich za poprzedni wpis. Nie miałem pojęcia kto był jego właścicielem o kilka osób wcześniej.

Podsumowanie:

W moim odczuciu, motocykl jest w zasadzie pozbawiony wad, jedyną i podstawową, która zmusza mnie do jego sprzedania to fakt, że nie ma faktury VAT i nie stanowi kosztu prowadzonej przeze mnie działalności. Poza tym to świetny wybór dla każdego kto chce jeździć bardzo dobrym motocyklem. P.s. Negocjacje oraz zakup wyłącznie po wcześniejszych oględzinach motocykla.

Cena 13 000 do negocjacji!!!

Polecam,

Paweł Filaber

tel. 506073950

post-2453-0-57163100-1340091641_thumb.jpg

post-2453-0-37837900-1340091644_thumb.jpg

post-2453-0-02272800-1340091647_thumb.jpg

Edytowane przez Filon_555

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawe czy to poprzednio przypadkiem nie był motek Dakarowego?

"...i na szczęście nikt nim nie latał w terenie..." w tym przypadku to by brzmiało śmiesznie

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawe czy to poprzednio przypadkiem nie był motek Dakarowego?

"...i na szczęście nikt nim nie latał w terenie..." w tym przypadku to by brzmiało śmiesznie

Dlaczego śmiesznie.. raczej niedorzecznie, ale nie o tym nie o tym.. ;-)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To były motor Dakarowego jak w mordę strzelił! Jak wszyscy wiemy, Dakarowy kręci tylko ósemki wokół domu i jeździ na zloty do Gietrzwałdu :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Filon - lepiej jakbys po prostu napisał:

Motek był używany zgodnie ze swoim przeznaczeniem

:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to w takim razie to nie jest śmiesznie ani niedorzecznie tylko po prostu zwykłe oszustwo

Przemku spokojnie, może to być po prostu niewiedza... wynikająca ze zbyt krótkiego posiadania i wiara w zapewnienia poprzedniego sprzedawcy (jak sądzę), bo o ile zdążyłem zauważyć, Dakara ma od kwietnia b.r. ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to w takim razie to nie jest śmiesznie ani niedorzecznie tylko po prostu zwykłe oszustwo

Bez przesady, skąd Filon ma wiedzieć, że to moto Dakarowego, przecież od Niego nie kupował. Poza tym, z tego co pamiętam Dakarowy poza intensywnym użytkowaniem w terenie o moto dbał (przeglądy w terminie, czystość itp)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bez przesady, skąd Filon ma wiedzieć, że to moto Dakarowego, przecież od Niego nie kupował. Poza tym, z tego co pamiętam Dakarowy poza intensywnym użytkowaniem w terenie o moto dbał (przeglądy w terminie, czystość itp)

Dokładnie... ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przecież widać wyraźnie że to ten sam Dakar :lol:

DSCN3186.JPG

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie i Panie 150 strona tematu "Nowości z otomoto..." kilka słów napisanych przeze mnie na temat sprzedawanego Dakara

tam też wkleiłem ten link ze zdjęciami przed sprzedażą mojego Dakara, ale na pewno to nie ja sprzedałem go Filonowi.. pomiędzy był jeszcze jeden właściciel jak mniemam.., przynajmniej czysto teoretycznie

https://picasaweb.go...COGHsZOXo8rHtgE#

;-)

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli jest to brak świadomości to przepraszam za określenie oszustwo, ale jeśli nie jest to oszustwo to nasuwają mi się inne inwektywy

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nadal po wyjaśnieniu sytuacji - należałoby zmienić opis..

czizas jaka hermetyczna jest ta marka w wersji DAKAR

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to qrwa pięknie.

Wyszedłem na idiotę.

spokojnie, my tu mocno ironicznie żartujemy, ale w tej sytuacji jesteś zupełnie w porządku ;) ja zrozumiałem Twój opis jako "wygląda jak nie jeżdżony w terenie" któryś z kolei właściciel może to wnioskować tylko i wyłącznie przecież z oględzin ;)

a dodatkowo to my tu dobrze wiemy co sie działo z Dakarem za czasów Daniela więc samo jeżdżenie w terenie nic nie umniejsza temu motorowi ;) doskonale wiemy że Dakarowy niemalże nigdy nie glebił :beer: dobry jeździec to i maszyna zdrowa ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To budujące ale czuję się jakby mi ktoś w gębę dał. Kupiłem moto z niemalże pewnością mojego opisu a tu proszę... Ale nauczka jest: więcej tak nie napiszę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Swoją drogą najlepiej najpierw jest się zorientować w sytuacji, a potem dopiero osądzać człowieka :/

Fajnie byłoby gdyby na forum powszechną praktyką była "domniemana niewinność" - abyśmy nie rzucali się watahą na biedną jednostkę, tylko wysłuchali najpierw.

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Swoją drogą najlepiej najpierw jest się zorientować w sytuacji, a potem dopiero osądzać człowieka :/

Fajnie byłoby gdyby na forum powszechną praktyką była "domniemana niewinność" - abyśmy nie rzucali się watahą na biedną jednostkę, tylko wysłuchali najpierw.

Ja wiem MyGosia, że Ty dobra dla wszystkich jestes, ale Filon to duzy chłopak i już wyjaśnił nieporozumienie. A tu raczej nie było zbiorowego ataku, żądnej krwi hordy , tylko dbałośc o czystosc przekazu informacji :). :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No dobra, ale został nazwany oszustem i IMO to nie do końca dobrze wygląda.

:roll:

Jakbym była Filonem, to bym strzeliła focha ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No dobra, ale został nazwany oszustem i IMO to nie do końca dobrze wygląda.

:roll:

Jakbym była Filonem, to bym strzeliła focha ;)

Jak byś była Filonem, to miałabyś wąsy ;-) a to nie byłoby fajne ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie no słuchajcie duży jestem więc fochów i obrażania nie będzie.

Fakt, że dzisiejsze odkrycia mnie zaskoczyły i do tego kiedy czytam, że ktoś kto mnie nie zna nazywa oszustem jakoś nie przekonują mnie do forów ogólnie ale takie życie... tu temat utnę.

Jedno jest pewne, niezależnie od sposobu wykorzystywania gs to fajny moto a fakt wykonanego przeze mnie przeglądu i wymiany opisanych rzeczy utwierdzają mnie w tym przekonaniu.

Mam nadzieję, że Dakarowy się pod tym podpisze.

Mygosiu dzięki za wstawienie to dobrze świadczy o ludziach. Może się kiedyś fora w Polsce zmienią.

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie no słuchajcie duży jestem więc fochów i obrażania nie będzie.

Fakt, że dzisiejsze odkrycia mnie zaskoczyły i do tego kiedy czytam, że ktoś kto mnie nie zna nazywa oszustem jakoś nie przekonują mnie do forów ogólnie ale takie życie... tu temat utnę.

Jedno jest pewne, niezależnie od sposobu wykorzystywania gs to fajny moto a fakt wykonanego przeze mnie przeglądu i wymiany opisanych rzeczy utwierdzają mnie w tym przekonaniu.

Mam nadzieję, że Dakarowy się pod tym podpisze.

Mygosiu dzięki za wstawienie to dobrze świadczy o ludziach. Może się kiedyś fora w Polsce zmienią.

Filon, masz racje z tym ,że... to właśnie swego rodzaju dbałiośc o forumowa społeczność spowodowąła ta reakcję na Twoj opis. A TY działałeś wo dobrej wierze...sam nie jeżdzac w terenie:)

lol,

moto godne polecenia:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może się kiedyś fora w Polsce zmienią.

Mógłbyś rozwinąć myśl?

Mnie podoba się to forum i wolałbym aby się nie zmieniało.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie no słuchajcie duży jestem więc fochów i obrażania nie będzie.

Fakt, że dzisiejsze odkrycia mnie zaskoczyły i do tego kiedy czytam, że ktoś kto mnie nie zna nazywa oszustem jakoś nie przekonują mnie do forów ogólnie ale takie życie... tu temat utnę.

Jedno jest pewne, niezależnie od sposobu wykorzystywania gs to fajny moto a fakt wykonanego przeze mnie przeglądu i wymiany opisanych rzeczy utwierdzają mnie w tym przekonaniu.

Mam nadzieję, że Dakarowy się pod tym podpisze.

Mygosiu dzięki za wstawienie to dobrze świadczy o ludziach. Może się kiedyś fora w Polsce zmienią.

Nie zgadzam się o tyle, że oszustem można stać się bezwiednie w efekcie manipulacji- tak stało się w Twoim przypadku: Zmanipulował Cię poprzedni właściciel, a ty napisałeś nie prawdę- czy to znaczy, że jesteś nieuczciwy? Nie. Więc nie drążyłbym tego tematu dalej- wszystko zostało wyjaśnione i po mojemu jest już w porządku.
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×