Skocz do zawartości

Recommended Posts

No dobra Dzieciaki, wróciłem z ciepłych krajów i zdecydowanie szukam mojej wymarzonej, cudnej 800!!!

Jak by ktoś coś wiedział tajnego, miał super sztukę na oku, rabat u dilera, czy wujka dyrektora to pisać!

Moje priorytety to:

1. sprzęt jak najnowszy, stan idealny i najmniejszy przebieg!

2. wiadomo cena: jak najtańsza!

3. bogate wyposarzenie w osprzęt dodatkowy!

4. Ideałem jest wersja trophy do testów za darmo na dwa lata z zapasem paliwa i ubezpieczeniem!!!

Za informacje odwdzięczę się wedle życzenia: :beer: :kisshe:

Pozdrawiam i do zobaczenia niedługo już gdzieś na szlaku...

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja teraz w bielsku u dilra jestem 14go umówiony na jazdę próbną wybadam co i jak może te testowe motory sprzedają potem z mega upustem :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja teraz w bielsku u dilra jestem 14go umówiony na jazdę próbną wybadam co i jak może te testowe motory sprzedają potem z mega upustem :)

Ten mega upust to wartość księgowa moto. Wychodzi taniej ale nie tak bardzo. Poza tym testówki dostają nieco w dupę :)

Sprawa chłodnej kalkulacji.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bawarka sprzedaje :)

albo poczeka do marca 2013....? nowe 8-setki wyszły to może zamieni na poliftową, jak już będzie w PL dostepna...? :-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

albo poczeka do marca 2013....? nowe 8-setki wyszły to może zamieni na poliftową, jak już będzie w PL dostepna...? :-)

A i kolor nowej khaki bardziej odpowiedni na polowanie- maskowanie gotowe!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A i kolor nowej khaki bardziej odpowiedni na polowanie- maskowanie gotowe!

Dobra! to jesteśmy umówieni :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widać że człowiek niedawno do (k)raju wrócił, takie marzenia :mrgreen: , też szukam i wici rozesłałem czekam na odzew :roll:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bawarka sprzedaje :)

Za stara! (Oczywiście nie nasza Piękna Podlotkowa Bawarka! - tylko 800 hi, hi, hi...) :oops:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3 letnia to za stara- Filip wypraszam sobie!!! Domniemam, że portfel masz odpowiednio zasilony po powrocie!

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przerabialem temat poczatkiem maja, to sie podziele doswiadczeniem - moze im blizej konca sezonu tym latwiej bedzie, bo ja sie troche wymeczylem, z lekkim happy endem. Otoz kryteria mialem podobnie, czyli interesowalo mnie moto raczej jeszcze na gwarancji w przyzwoitych pieniadzach, niekonicznie mocno wyposazone. Ceny w okolicach 38-40k za dwuletnie uzywki raczej nie zachecaly. I gdy bylem zdecydowany juz na golasa z salonu za 40,5k (maks. rabat jaki udalo mi sie wyciagnac to 2%), okazalo sie, ze nie ma juz mozliwosci zamowienia moto bez absu (abs stal sie standardem, za ktory trzeba zaplacic), wiec z 40,5k zrobilo sie 43,5k, przez co ponownie wrocilem do rynku motocykli uzywanych, ale wszystko ponizej 40k zostalo wymiecione. Rozpatrywalem jeszcze opcje moto demo, ale BMW ma podobno taka polityke, ze moga sprzedac demo, gdy ma min. 3 miesiace i 6k km - daja wtedy rabat 10%. Wg mnie to srednia oferta, bo moto ze sporym przebiegiem, a niskim rabatem. Generalnie skonczylo sie tak, ze w wyniku dodatkowych okolicznosci i kiepskiej komunikacji na linii dealer-BMW sprzedali mi miesieczne demo z 1200 km przebiegu i 10% rabatu. Teraz jednak widze, ze na allegro pojawilo sie sporo przyzwoitych ofert, ktore byc moze w wyniku dalszych negocjacji warto byloby skonsumowac - wg mnie trzeba zwrocic uwage na fakt, ze moto z poczatkowych lat, czyli 2008-2009 ma troche chorob wieku dzieciecego (np. uszczelka pod glowica), ktore zostaly wyeliminowane pozniej (lub w wyniku akcji serwisowych). Powodzenia w poszukiwaniach zycze ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To chyba zależny od dealera. Ja swoja 800-tke demo kupiłem jak miała 7 kilometrowy na liczniku. Właściwie nie zdążyła być demo :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obejżałem kilka motków w Wawie i pogadałem z dilerami, no i jest tak jak piszecie: na demo dają 10% upustu. Z przebiegiem różnie: jeden ma 3 tysie drugi tysiącparę, tak że to wielkiej różnicy nie robi. Szukam więc dalej, może coś okazyjnego trafię...

Dzięki za pomoc!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3 letnia to za stara- Filip wypraszam sobie!!! Domniemam, że portfel masz odpowiednio zasilony po powrocie!

Jakoś dostrugałem różnicę do kwoty pozostałej po sprzedaży 650. Jednak szkoda mi wydać 5 dych na nówkę i szukam okazji...ale nie aż takich tanich! Jesteś w wawie dziś podobno? Jakaś kawa umówiona???

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Filip,

Gadałeś w InchCape? W zeszłym roku byli naprawdę elastyczni cenowo. NIe wiem jak teraz.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I słusznie! Trzeba pogadać, pomarudzić,

O! Zabrać Justysię ze sobą. Uśmiechnie się przeuroczo, pomruga oczętami i 800 za pół ceny :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby tylko zechciała to na rękach bym zaniósł...

A ona tylko dała numer i goń się leszczu rzekła, czy coś w tym sensie...

;-)

Jutro jazda testowa i dalsze negocjacje!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Filip

nie poddawaj się! Justyślubi (jak każda niewiasta) jak się ją prosi, zabiega :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale ze co, ze niby nie lubisz? :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zaczynamy offtop Kochani moi Panowie :)

oczywiście, że o kobietę trzeba zabiegać. jeśli facet nie zabiega tzn że mu nie zależy :P proste ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Filip

nie poddawaj się! Justyślubi (jak każda niewiasta) jak się ją prosi, zabiega :)

Nie wyobrażam sobie Dżasty jak się prosi :lol:

14937811.jpg

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×