Skocz do zawartości
jendrek

[K] Kupię 650 GS

Recommended Posts

Kupię GS 650 niewymęczoną, najlepiej zDolnego Śląska. Może jest ktoś z kolegów znający się na rzeczy, mam do obejrzenia twina 650kę, trudno mi podjąć decyzję. Moje doświadczenie jednośladowe jest raczej historyczne, mógłbym doradzić w temacie WFMki.... nie GSa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podaj trochę więcej konkretów niż tylko "GS 650 niewymęczoną"

No dobra....

BMW F 650 GS - motór !

będzie to pierwszy moto po dłuższej przerwie, więc żeby się nie zniechęcić przez wtopę w wyglancowany pojazd, jestem tootej po poradę i wskazówki.

na allegro jest cóś takiego (prawdopodobnie z naszego forumu):

-------------------

http://allegro.pl/show_item.php?item=2461024024&msg=Obserwujesz+t%C4%99+transakcj%C4%99.%3Cbr+%2F%3E%0D%0ANie+przegap+jej+zako%C5%84czenia.+Ustaw+przypomnienie+w+zak%C5%82adce+%3Ci%3E%3Ca+href%3D%22%2Fmyaccount%2Fwatch.php%22%3ETrwaj%C4%85ce%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E.&watched=1&msgtoken=2115c2a3abfe1d62338ee15a0f666a574a80fea88dffff9b62fb8b71e1e483bb

-------------------

qrcze ale to długie...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardziej miałem na myśli jakie roczniki Cię interesują i mniej więcej w jakich pieniądzach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No dobra....

BMW F 650 GS - motór !

będzie to pierwszy moto po dłuższej przerwie, więc żeby się nie zniechęcić przez wtopę w wyglancowany pojazd, jestem tootej po poradę i wskazówki.

na allegro jest cóś takiego (prawdopodobnie z naszego forumu):

-------------------

http://allegro.pl/sh...2fb8b71e1e483bb

-------------------

qrcze ale to długie...

Niejaki Pelkowy...

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardziej miałem na myśli jakie roczniki Cię interesują i mniej więcej w jakich pieniądzach.

może być singiel lub twin, czyli 2005-2008 mniej lub więcej.... a mój znajomek zawsze mówił: nie podawaj ceny za ile chcesz kupić, bo wtedy każdy pojazd będzie tyle kosztował... wnioskuję z czytając forum, że koledzy posiadacze moto bardzo dobrze orientują się w cenach owych roczników.

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój rocznik to raczej nie Twój target :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że najlepiej będzie jak sam dosiądziesz singla w roczniku np 05-07 a potem twina i będziesz wiedział co Ci lepiej odpowiada, no i tylko ty wiesz ile możesz wydać.

Podpowiem tylko, że singla zadbanego w tych rocznikach dostaniesz za 15-17 koła a twina od 20 koła.

I teraz już wiesz na czym stoisz znaczy siedzisz. :)

A takie jak mój czy Pelka (single z tych roczników) to możesz kupić dwa i wtedy masz w cenie nowego twina starego twina :)

Musiałbyś tylko zdecydować, którym będziesz jeździł a który przeznaczysz na dawcę części. :)

Edytowane przez tejk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tejk: a ty zmieniasz na coś, czy sprzedajesz z innych powodów, jeśli można wiedzieć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pelek sprzedaję bo chce auto zmienić, na nowsze i większe, do motonga wrócę za jakiś czas :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No podobnie jak ja, brak czasu, i $$$ potrzebny póki co.

A moto będzie, tylko muszę mniej pracować ;[

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Myślę, że najlepiej będzie jak sam dosiądziesz singla w roczniku np 05-07 a potem twina i będziesz wiedział co Ci lepiej odpowiada, no i tylko ty wiesz ile możesz wydać. Podpowiem tylko, że singla zadbanego w tych rocznikach dostaniesz za 15-17 koła a twina od 20 koła. I teraz już wiesz na czym stoisz znaczy siedzisz. :) A takie jak mój czy Pelka (single z tych roczników) to możesz kupić dwa i wtedy masz w cenie nowego twina starego twina :) Musiałbyś tylko zdecydować, którym będziesz jeździł a który przeznaczysz na dawcę części. :)

Dzięki tejk, to są cenne uwagi. Miałem upatrzonego twina za 18k. ale wydawało mi się to ciut za tanio, więc odpuściłem.... pozostaje mi poszukiwanie singla. Ale zadbanego znaleźć jest trudno...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki tejk, to są cenne uwagi. Miałem upatrzonego twina za 18k. ale wydawało mi się to ciut za tanio, więc odpuściłem.... pozostaje mi poszukiwanie singla. Ale zadbanego znaleźć jest trudno...

Jechać, obejrzeć... Jak nie zobaczysz, to na jakiej podstawie gdybasz, że za tanio??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jechać, obejrzeć... Jak nie zobaczysz, to na jakiej podstawie gdybasz, że za tanio??

byłem obejrzałem, jednak jak pisałem wcześniej - brak doświadczenia. tak czy siak już po ptokach!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak Doodek pokocha Leef'owego twina to "Gustaw" będzie do wzięcia ;) ( chyba ) :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarek, a ty już mojego Gustawa sprzedajesz ;)

Nic nie mówię, bo Gustaw to dalej najlepszy, zaraz za Vengoshowym, GS w Polsce :)

Jarek, a ja w zasadzie to do ciebie na kontrol śrubek muszę podjechać :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarek, a ja w zasadzie to do ciebie na kontrol śrubek muszę podjechać :)

Nich Baler Ci kropki zrobi :lol:

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

lepiej nie...

;)

dobra, nie będę śmiecić w nieswoim wątku. Zadzwonię jakoś niedługo to się umówimy :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×