Skocz do zawartości
MADRAFi

Historia mojego F800GS

Recommended Posts

Pamiętajcie, że opuszczając na lagach zmienia się geometrię zawieszenia. Moto będzie lepiej skręcać ale będzie mniej stabilne w jeździe na wprost.

jak się jest krótkim a "się chce" to nie ma wyjścia, trzeba obniżyć ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Doodek dla Nas wystarczy opcjonalne obniżenie .... Chciałam zyskać jeszcze może z 2cm w dół więc obniżyli go na lagach i nie widziałam różnicy ....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dokladnie ze 2 cm powinno pomoc i byc wystarczajace, samo obnizenie na lagach wydaje mi sie nie wystarczy trzeba by jeszcze obnizyc tyl no nic na razie jakos daje. rade moze z czasem znajde sposob

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale kochani są zestawy do obniżania inne tuleje inne sprężyny, a nie obniżajcie na lagach zmieniacie całkowicie geometrię motocykla i może on zachowywać się nie przewidywalnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze jedno kanapa komfort ma tą zaletę że pasażer siedzi bardziej komfortowo, a kierowca ciągle ma cienko po dupą no może tylko trochę lepsze obszycie, w każdym razie kanapa pasuje też do 800 przed liftem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak się jest krótkim a "się chce" to nie ma wyjścia, trzeba obniżyć ;)

To się nazywa kompromis :D

Ale kochani są zestawy do obniżania inne tuleje inne sprężyny, a nie obniżajcie na lagach zmieniacie całkowicie geometrię motocykla i może on zachowywać się nie przewidywalnie.

Może ale nie musi. Nie zauważylem nieprzewidywalnych zmian powodujacych daleko idace perturbacje w zachowaniu i utrzymywaniu kierunku jazdy :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Doodek dla Nas wystarczy opcjonalne obniżenie .... Chciałam zyskać jeszcze może z 2cm w dół więc obniżyli go na lagach i nie widziałam różnicy ....

..w skutecznym obniżeniu pomaga zapakowanie kuferków ja na wyprawę, lub obniżenie tylnegio zawieszenia.....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A no to ja :-) widziałam, że biegaliscie prawie jak kontrola z sanepidu lub inna komisja śledcza ;) trzymam kciuki za dobry wybór lokalizacji :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakby ktos kupowal F800GS to VIN tego nieszczesnika to: WB10B0202DZ000880

Mam wrazenie że była wystawiona juz na otomoto, choc VIN-u chyba nie było/nie znałem cena była chyba 3-4 tys zł nizsza, a Twoja jaki przebieg miała? bo tamta miała jakies chyba 180km...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bezwypadkowy dobre i ktoś nieświadomy idzie i kupuje super nówkę za super pieniądze ech polska ludowa kurwa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I to u dilera. Ale w końcu przednie koło nie spotkało się z tylnym? To bezwypadkowy! :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bezwypadkowy dobre i ktoś nieświadomy idzie i kupuje super nówkę za super pieniądze ech polska ludowa kurwa.

Bezwypadkowy - czytaj nie brał udziału w wypadku, nie każda kolizja jest wypadkiem a to naewt nie była kilizja - z tego wynika że napisali niestety prwadę, niestety nie wszyscy tak samo ten opis będą interpretowali :(

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ciekawie bedzie jak kupi do nas zawita

no a czy ta obniżka nie rekompensuje usterki i jej naprawy w motocyklu?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bezwypadkowy - czytaj nie brał udziału w wypadku, nie każda kolizja jest wypadkiem a to naewt nie była kilizja - z tego wynika że napisali niestety prwadę, niestety nie wszyscy tak samo ten opis będą interpretowali :(

Tu nie o to chodzi że mniej czy więcej był uszkodzony, to jest w końcu autoryzowany Dealer a robi ludzi w balona zamiast uczciwie sprawę przedstawić o historii motocykla a to juz wg mnie jest chamstwo i .... niestety nasze realia, podobny temat był kiedyś w TVN Turbo gdzie gość zakupił "prawie nowego merca (autko) w salonie mercedes Polska i .... okazało się że kupa - autko po wypadku w dodatku byle jak zrobione. Kupił nie oglądając za bardzo bo zawierzył... sprawa do sądu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w ogloszeniu nie musza umieszczac wszystkich informacji

nie wiadomo co powiedza jak ktos bedzie zainteresowany kupnem :) moze ktos chce przetestowac ?

wszystko zalezy od ceny - uszkodzenia nie byly jakies masakratyczne, ale wszystko zalezy jak to naprawili. wymiana calego przodu bylaby fair.

Edytowane przez MADRAFi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×