Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć . Przywitam się jeszcze raz. No stało się kupiłem tego GS po slizgu na lewej stronie i oczywiście szaleje w necie szukając części. Nawiasem mówiąc to pierwsze moto po 20 latach :) POzdrawiam jeszcze raz. Pawel Lubień Kuj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj jeszcze raz. Po "mocnym" ślizgu ten moto? Wyrobisz się do nastepnego sezonu czy jeszcze w tym polatasz?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moto z Belgii kupiony od handlarza. Przejechał sie po lewej stronie. Prosciutki i ładnie pali. Do wymiany lampa, czacha, lewy boczek i chyba wypełnienie też tam było kiedyś, klamka, kierunki lewe i 2 osłony licznika, lusterko, Szukam tych części i mam nadzieje, że pojeżdżę jeszcze do pierwszych śniegów:) chociaż widzę, że do 2004 za dużo używek nie ma a nowe w kosmicznych cenach. Olej BMW 15 W 40 High Power będzie ok do GS?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć. a pytania wpisuj w odpowiednich działach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj, ja jestem z Torunia, gdybyś chciał polatać, potrzebował jakiejś porady dotyczącej użytkowania 650gs dawaj znać :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj, ja jestem z Torunia, gdybyś chciał polatać, potrzebował jakiejś porady dotyczącej użytkowania 650gs dawaj znać :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć :) Życie zatacza krąg nawet po 20 l. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×