Skocz do zawartości

Recommended Posts

(...) Fredzi mnie bardzo mile zaskoczył na tej wyprawie, nie spodziewałam się że tak sobie dobrze poradzi :) (...)

Bo to kolejny fajny, niedrogi, ale niedoceniany i mało u nas popularny motocykl :cool: I w sam raz dla tych trochę niższych (fabrycznie przystosowany do ewentualnego obniżenia - 3 śrubki i gotowe :-D ) a tu zawsze wybór ograniczony jeśli chodzi o coś w miarę uniwersalnego, co w razie potrzeby wjedzie (i wyjedzie ;-) ) w teren...

Fajnie, że pokazałaś, że nim też da radę zdobyć nawet Maroc-co :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja szukam Beemek za 10 tys. a tu taki fajny, japoński i za połowę ceny. :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć Ofelia!

A te okolice to jakie?

A dokładnie to Trzebnica

Bo to kolejny fajny, niedrogi, ale niedoceniany i mało u nas popularny motocykl :cool: I w sam raz dla tych trochę niższych (fabrycznie przystosowany do ewentualnego obniżenia - 3 śrubki i gotowe :-D ) a tu zawsze wybór ograniczony jeśli chodzi o coś w miarę uniwersalnego, co w razie potrzeby wjedzie (i wyjedzie ;-) ) w teren...

Fajnie, że pokazałaś, że nim też da radę zdobyć nawet Maroc-co :-P

Fred dał radę w Maroko i dał radę w Czarnogórze i Albani. Jednym z głownych powodów dla którego zmieniam to włąsnie to, że jest za niski i już za bardzo nie mam jak pokombinowac przy nim. Poza tym 3 lata już jsteśmy razem - czas na zmianę. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jest za niski

Tzn. że jest niższy od f650GS? Mam 185cm wzrostu, nigdy nie miałem styczności z tym modelem, a szykuje się ciekawa alternatywa. :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tzn. że jest niższy od f650GS? Mam 185cm wzrostu, nigdy nie miałem styczności z tym modelem, a szykuje się ciekawa alternatywa. :-)

Wysokość kanapy od ziemi podobna, nie wiem jak z pozycją nóg, ale raczej wielkich różnic być nie powinno. Trzeba się przymierzyć i tyle :) Pod Wrocław niedaleko... ;)

Edytowane przez Kastankas
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam 175 cm wzrostu i dla mnie jest za niski. Kąt ugięcia nóg utrudnia mi używanie hamulca nóżkowego i dźwigni biegów. No i na stojąco to się mi na tym źle jeździ (już nawet kierownice podnosłam)

Tyle co wyczytałam - ale moge sie mylić, wyskość:

BMW F 650 GS Dakar 870 mm

BMW F 650 GS 810 mm

Suzuki XF 650 Freewind 800 mm

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam 175 cm wzrostu

Eeee.... no to w porządku... :-D :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ja mam 175 cm wzrostu i dla mnie jest za niski.

Dzięki! Już wszystko wiem. :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skoro już planujesz zlot w Jodłowie , to zaglądnij na forumowe koszulki ... Może przypadną do gustu ;)

A gdzie jest watek o tych koszulkach?? bo jakoś znaleźć nie umiem ;/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wpadnij jutro wieczorem do "Oleńki" na Sudecką 174, wszystko się wyjaśni :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A gdzie jest watek o tych koszulkach?? bo jakoś znaleźć nie umiem ;/

Już chyba znalazłaś ...

A w Oleńce trzeba sie podpisać , nawet warszawka przyjedzie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

A gdzie jest watek o tych koszulkach?? bo jakoś znaleźć nie umiem ;/

a tutaj :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ofka,

koszulka już spakowana... :)

a Dakar... jest "forumowy", po przejściach, Dakar Ashanti. U Huberta z Motogumy, w W-wie stoi.

To dawny motocykl Peterki, który Ania sobie odszykowała, nie zdązyła się nim nacieszyć.

Może by Ją to ucieszyło, że Jej motek dalej jeździ z kimś z forum. Jeśli nie jesteś przesądna to... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ofka,

koszulka już spakowana... :)

a Dakar... jest "forumowy", po przejściach, Dakar Ashanti. U Huberta z Motogumy, w W-wie stoi.

To dawny motocykl Peterki, który Ania sobie odszykowała, nie zdązyła się nim nacieszyć.

Może by Ją to ucieszyło, że Jej motek dalej jeździ z kimś z forum. Jeśli nie jesteś przesądna to... ;)

w kwestii formalnej to były motór Stonera, nie Peterki ;-)

czuwaj! :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w kwestii formalnej to były motór Stonera, nie Peterki ;-)

czuwaj! :-D

Dziękuję Daniel za sprostowanie :beer: Faktycznie jest to Dakar, który wszyscy forumicze oglądają przy każdej wizycie na forum bo jego zdjęcie jest w nagłówku ;-)

Niemniej jednak pomyłka nie była aż tak fatalna ze względu na to, że czasie kiedy to zdjęcie było robione mój Dakar też był na tej plaży :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ofka,

koszulka już spakowana... :)

a Dakar... jest "forumowy", po przejściach, Dakar Ashanti. U Huberta z Motogumy, w W-wie stoi.

To dawny motocykl Peterki, który Ania sobie odszykowała, nie zdązyła się nim nacieszyć.

Może by Ją to ucieszyło, że Jej motek dalej jeździ z kimś z forum. Jeśli nie jesteś przesądna to... ;)

Dziękuję bardzo za koszulkę :)

Alik dopiero teraz przeczytałam twoją wiadomość, dziękuję za informację - przesądna nie jestem, ale motocykl już kupiłam

Oto ON :)

0acf67f798670471gen.jpg

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×