Skocz do zawartości
bartolini

Szukam obniżonego GSa

Recommended Posts

Ekhm....

Ja mam 158 cm. Słowie: metr pięćdziesiąt osiem.

Po pół roku wyrzuciłam obniżony amor bo miałam dość zaczepiania o krawężniki.

Teraz jeżdżę na zwykłym zawiasie, kanapa tylko niższa, to 2 cm.

Bartolini - nie stwarzaj sztucznych problemów. Jak chcesz, to Ci sprzedam niższą kanapę. Po miesiącu ją mi oddasz ;)

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra ale wrocmy do tematu.... Juz wiem, ze dam rade bez wyglupow z obnizaniem. Mozecie polecic za ok 10 k jakiegos GSa?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra ale wrocmy do tematu.... Juz wiem, ze dam rade bez wyglupow z obnizaniem. Mozecie polecic za ok 10 k jakiegos GSa?

Za krótko z nami jesteś żebyś wiedział że to niemożliwe ;)

Z tym poleceniem za 10 może być pewien kłopot - da się kupić, ale musisz szukać tu i tam i wszędzie gdzie się da - coś może pomożemy, ale nie wszystko i nie wszędzie.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za krótko z nami jesteś żebyś wiedział że to niemożliwe ;)/>

Z tym poleceniem za 10 może być pewien kłopot - da się kupić, ale musisz szukać tu i tam i wszędzie gdzie się da - coś może pomożemy, ale nie wszystko i nie wszędzie.

A no krotko i to jeszcze bez moto, ale juz Was uwielbiam. :D

To ja tu bede wklejal linki jak cos znajde a Wy bedziecie krytykowac.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A no krotko i to jeszcze bez moto, ale juz Was uwielbiam. :D

To ja tu bede wklejal linki jak cos znajde a Wy bedziecie krytykowac.

No i łapiesz powoli ;) :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

piszesz, ze chcesz GS'a, ale przesyłasz linki do Fki. TO jest wcześniejsza wersja.

BMW F 650 GS jest produkowany od 2000 roku.

BMW F 650 od 1993 po 2001

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aha. To jeszcze trzeba wiedzieć co się chce. :) Póki co w odpowaidającej mi cenie nic nie ma w okolicy. Może bliżej sezonu coś się znajdzie. :)

Edytowane przez bartolini

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Póki co w odpowaidającej mi cenie nic nie ma w okolicy.

Tak z ciekawości - nie znam miasta awW - jest Wałbrzych, albo miejscowość Wróblowice ... ;)

Co dla ciebie znaczy "okolica" - bo dla nas ma dwa znaczenia: okolica to miejsce koło miejscowości, parku, lasu, poligonu .....- jak się zwiedza czy podróżuje, albo jak się chce kupić motek to najbliższą okolicą jest Polska, Niemcy, Włochy..... - tutaj każdy ma swoją okolicę w której szuka - więc .... ??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak z ciekawości - nie znam miasta awW - jest Wałbrzych, albo miejscowość Wróblowice ... ;)

Co dla ciebie znaczy "okolica" - bo dla nas ma dwa znaczenia: okolica to miejsce koło miejscowości, parku, lasu, poligonu .....- jak się zwiedza czy podróżuje, albo jak się chce kupić motek to najbliższą okolicą jest Polska, Niemcy, Włochy..... - tutaj każdy ma swoją okolicę w której szuka - więc .... ??

Narazie patrze w okolicach woj. mazowieckiego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alik dzisiaj wrzucił linka do tej oferty - jest GS i za 10000: http://otomoto.pl/bm...s-M3507527.html

Dzięki Doodek, ten wydaje się rozsądny i nie od handlarza tylko motocyklisty.

Niech śniegi ustapią to trzeba będzie zacząć jeździć na oględziny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aj, jak śniegi ustąpią to na oględziny zaczną jeździć całe chordy... i ceny zaczną być trudniej negocjowalne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki Doodek, ten wydaje się rozsądny i nie od handlarza tylko motocyklisty.

Niech śniegi ustapią to trzeba będzie zacząć jeździć na oględziny.

jeżeli jesteś zdecydowany na kupno, to trzeba jechać i oglądać => jeżeli ok, to kupować. Nie namawiam, ale Dobre oferty mają to do siebie, że bardzo szybko znikają, nawet po za sezonem. A wtedy zostają takie sztuki jak w linkach, które podałeś. Nie oglądałem tych maszyn, ale są wystawione już ponad pół roku i jakoś nie ma nich wzięcia. Kiedy ja szukałem, to monitorowałem większość serwisów przez ok. 3 miesiące i ciekawe sztuki znikały w ciągu 1-2 tygodni.

Oczywiście ciągle pojawiają nowe oferty więc zawsze można na coś trafić. Natomiast przy takim budżecie nie często się trafia dobry GS więc warto obejrzeć. Ale najpierw maksymalnie wypytać przez telefon.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki Doodek, ten wydaje się rozsądny i nie od handlarza tylko motocyklisty.

Niech śniegi ustapią to trzeba będzie zacząć jeździć na oględziny.

Gdybym szukał takiego a nie dakara to bym pojechał i oblukał, a w tej sytuacji może pojadę w sobotę przymierzyć się chociaż, żeby mieć potem porównanie z dakarem...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdybym szukał takiego a nie dakara to bym pojechał i oblukał, a w tej sytuacji może pojadę w sobotę przymierzyć się chociaż, żeby mieć potem porównanie z dakarem...

Jakbyś go oglądał daj znać, czy wszystko z nim w porządku to może i ja pojade się przymierze. Daleko nie ma. Rzeczywiście nie ma na co czekać, a sezon coraz bliżej. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakbyś go oglądał daj znać, czy wszystko z nim w porządku to może i ja pojade się przymierze. Daleko nie ma. Rzeczywiście nie ma na co czekać, a sezon coraz bliżej. :)

A to skąd jesteś że nie masz daleko?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z warszawy, 160 km do przejechania,

to ja mam ok 60km

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To zdecydowanie bliżej. Ja na pewno w ten i następny weekend nie mogę. Jak się nie sprzeda to dopiero za 3 tygodnie mógłbym pojechać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jejku, czasem za "tym jedynym motkiem" trzeba całą Polskę przejechać. Albo i dalej!

:)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jejku, czasem za "tym jedynym motkiem" trzeba całą Polskę przejechać. Albo i dalej!

:)

Jeszcze się okaże, że "zwykły" gs mi będzie odpowiadał i Twojego Gustawa wezmę:D

ale będziesz musiała jeszcze poduszkę dołożyć, żeby było wyżej :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jessu, ale się wszyscy na Gustawa napalili ;)

chyba licytację zrobię ;)

mogę dorzucić kratkę piwa i pieluchomajtki - też będzie wyżej ;) i jakże praktycznie ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×