Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam pytanie czy ktoś (poza Czortem) ma doświadczenie z tym sprzetem Kawasaki klx 250 jak to jeździ jak z odsprzedażą jak z naprawami

i co możecie powiedzieć o tym egzemplażu

http://otomoto.pl/kawasaki-klx-250s-M3527639.html

dzieki za wszystkie odpowiedzi za SPAMA nie dziękuje ale się spodziewam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

co możecie powiedzieć o tym egzemplażu

http://otomoto.pl/ka...s-M3527639.htmlm

Taki zielony trochę ;)

Na podstawie tego ogłoszenia nie można za wiele powiedzieć - choć z fotek wygląda całkiem dobrze ( mam monitor 10" )

Nie odpowiem na pytanie jak ze sprzedażą ( nie sprzedawałem) ani jak często się psuje - nie jestem znawcą modelu, ale jedno co mogę powiedzieć to to, że suzuki nie ma tanich części - tylko czy trzeba się tym bardzo przejmować ? - to dość "świeży" motek i chyba dla Ciebie trochę słabawy, ale na pewno to tego nie wiem :roll: - lubisz takie bezbronne i małe ?

EDIT:

Tutaj mniej spamu ;)

http://www.scigacz.pl/Kawasaki,KLX250S,2009,zielony,eksplorator,8839.html

Edytowane przez Jarek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a mnietaki zielony kolo się podoba, o!

Jeździło mi się fajnie (ale ja jeździłam na cerwonym, więc nie wiem czy to to samo ;)) tylko ja za krótka jestem żeby go ogarnąćw pełni, musiałabym mnieć obniżony. Poza tym jeździłam tylko po śniegu, zimnych kałużach i piachu, więc nie znam wszystkich możłiwości tego motka. W tych warunach i pode mną jakoś często się wywracał ;) ale to chyba nie wina modelu bo DRki i DRZety wywalały się równie często ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam pytanie czy ktoś (poza Czortem) ma doświadczenie z tym sprzetem Kawasaki klx 250 jak to jeździ jak z odsprzedażą jak z naprawami

i co możecie powiedzieć o tym egzemplażu

http://otomoto.pl/ka...s-M3527639.html

dzieki za wszystkie odpowiedzi za SPAMA nie dziękuje ale się spodziewam

Najbardziej z tego opisu podoba mi się to minimalistyczne spalanie, jakoś nie moge w to uwierzyć ale co tam, fajnie by było. Moja Yamaha (dwusów) potrafiła 8 literków łyknąć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dwusów

Właśnie dlatego. :) Mój KMX 125 2T też pożerał 6-7 litrów w lesie.

Edytowane przez krs

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ha!

Ania napaliła się na Honde CRF250L ale że mamoną nie śmierdzimy to skutecznie ogranicza jej zapędy

drugą opcją był właśnie KLX250, który jest podobnym dualpurpose, tu niestety jest problem z wysokością siodła, podobnie jak w Yamaha WR250R co dla początkującej kierowniczki moze stanowić istotny problem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z powyższych testów wynika że ta Kawa nic nie jedzie :roll:

"Ta maszynka gra zgodnie z zasadami obowiązującymi w lidze ćwierćlitrowców, a to oznacza, że aby dać czadu, trzeba kręcić silnik w okolicach 7000 obr/min. Dopiero wtedy KLX 250 pokazuje pazury. Zabawę kończy odcięcie zapłonu przy 10 200 obr/min. Jednocylindrowa jednostka napędowa generuje moc 23 KM, która pozwala w 17,6 s przyspieszyć od zera do 100 km/h, i oferuje prędkość maksymalną 105 km/h. Dla porównania, 32-konna Yamaha WR 250 R setkę osiąga w 7,2 s (czyli w czasie o ponad połowę krótszym), a jej maksymalna prędkość to 141 km/h."

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z powyższych testów wynika że ta Kawa nic nie jedzie :roll:

Noooo.... jak się nie da 150 po lesie to nie jazda ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Noooo.... jak się nie da 150 po lesie to nie jazda ;)

Nie o to chodzi, wg mnie to dobry motocykl na początek ale dla.......... kobiety, ale oczywiście jak wiadomo ja się nie znam, tak tylko wyczytałem i i wywnioskowałem na podstawie przedstawionych danych które i tak jak to zwykle bywa są przez producenta pewnie zawyżone. :roll:

Porównywalna Yamaha bije na łeb tego KLX-a pod każdym względem ;-)

i to też oczywiście tylko moje zdanie ;-)

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Eeeee .... Daniel ...... ja tylko tak..... przypomina mi się taki filmik z jazdy wzdłuż wybrzeża gdzie kierownik filmował możliwości niejakiej terefery... :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak pisze Daniel, uwazam że 250 ccm to jest pojazd dla lżejszych ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak pisze Daniel, uwazam że 250 ccm to jest pojazd dla lżejszych ;)

Ta Kawa jakaś przymulona jest. Mój KX250 miał 60KM i robił setkę w 3,6 sekundy. I dla mnie to było już dużo za dużo. Zwłaszcza na kostkach na alfalcie. :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam pytanie do Panów Adminów: dlaczego mój wczorajszy post został usunięty? Wypowiedziałem się w nim przecież "merytorycznie" na temat twardości kanapy i dość niskiej wygodzie podróżowania. Może trochę humorystycznie, ale jednak na temat.

Uważam, że post który poniżej cytuję, mniej wnosi do tej rozmowy niż mój usunięty. Jest on tylko powieleniem wypowiedzi niejakiego Dakarowego, który zresztą sam twierdzi ; "oczywiście jak wiadomo ja się nie znam"

Tak jak pisze Daniel, uwazam że 250 ccm to jest pojazd dla lżejszych ;)

ps. Dyktaturze i samozwańczej władzy mówię stanowcze NIE :-D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ps. Dyktaturze i samozwańczej władzy mówię stanowcze NIE :-D

Tak, tak ZWIERZU - prawda jest inna ... - to nie Ty mówisz nie, choć mówisz, ale oni mówią nam nie choć nic nie mówią.

Mój jeden wpis - najgłupszy zostawili.

Nie kochają nas tutaj ! ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam pytanie do Panów Adminów: dlaczego mój wczorajszy post został usunięty? Wypowiedziałem się w nim przecież "merytorycznie" na temat twardości kanapy i dość niskiej wygodzie podróżowania. Może trochę humorystycznie, ale jednak na temat.

Uważam, że post który poniżej cytuję, mniej wnosi do tej rozmowy niż mój usunięty. Jest on tylko powieleniem wypowiedzi niejakiego Dakarowego, który zresztą sam twierdzi ; "oczywiście jak wiadomo ja się nie znam"

ps. Dyktaturze i samozwańczej władzy mówię stanowcze NIE :-D

Radziu ale ze co coś ktoś ci wywalił :shock: na tym forum toż to nie możliwe

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Radziu ale ze co coś ktoś ci wywalił :shock: na tym forum toż to nie możliwe

Tak Cox-iku, wywalili. Z twojego wątku wywalili. A ja Tobie tak merytorycznie radziłem, od serca. A "oni" wzięli i wywalili :cry:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

.... ze co coś ktoś ci wywalił :shock: na tym forum toż to nie możliwe

Tak Cox - Twoje też wywalili!!! - bo takie zadawałeś głupie pytania i w ogóle .... :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Faktycznie się czystki porobiły... :shock: bez tych wczorajszych wpisów nie mam nawet podstawy pisać o sobie że ja się nie znam :roll:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Faktycznie się czystki porobiły... :shock: bez tych wczorajszych wpisów nie mam nawet podstawy pisać o sobie że ja się nie znam :roll:

Patrz Daniel co się porobiło - teraz trzeba odtworzyć wszystko od nowa :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie o to chodzi, wg mnie to dobry motocykl na początek ale dla.......... kobiety, ale oczywiście jak wiadomo ja się nie znam,

Tylko częściowo mogę się z Tobą zgodzić.

Napewno to dobry motocykl.... i tyle zgody.

Trzeba wziąć pod uwagę gdzie się jeździ i chodzi mi tutaj o nie czy off czy czarne, tylko jaki off...

Jest to motorek dość ciężki bo jak wyczytałem gdzieś, ma 137kg. Yamaha 250 waży około 20kg mniej...

Jeżdżąc w terenie można zmienić dodatkowo przełożenia i już robi się mocniejsze bydle.

Trzeba jeszcze określić,czy ten moto ma być pod wyczyn,czy dla przyjemności...na wyczyn to się zgodzę z Dakarowym,że jest dobry na początek ale dla .......kobiety.

Dla przyjemności będzie super, bo więcej wybaczy od wr250.

Też szukam czegoś mocniejszego, nawet myślałem coś w kierunku g450, bo....

Bo mam teraz dt125 i czuję braki mocy. Ostatnio zmieniałem napęd i dobrałem "mocniejsze" zębatki... jest trochę lepiej a jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia... Ale dt ma swoje plusy... nie psuje się, a przynajmniej mało...i ja nie mam już nastu lat. Ale tyle może o mnie....

Wracając do Kawałsuki zielonej, to uważam, że słaby operator (nie piję tutaj do Dakarowego, bo chyba umie jeździć,a lajki mi daje to bym go nigdy w zyciu nie chciał urazić :))) ) zawsze będzie na narzędzie narzekał, a na to narzedzie do czynienia przyjemności bym nie narzekał, chociaż mocnym operatorem nie jestem, ale jakoś tam sobie radzę....

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ps. Dyktaturze i samozwańczej władzy mówię stanowcze NIE :-D

Tak, tak ZWIERZU - prawda jest inna ... - to nie Ty mówisz nie, choć mówisz, ale oni mówią nam nie choć nic nie mówią.

Mój jeden wpis - najgłupszy zostawili.

Co jest chłopaki? Coś nie teges? ;)

Przecież wiecie że zawsze sie o Was martwie. Macie jakiś problem? :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co jest chłopaki? Coś nie teges? ;)

Przecież wiecie że zawsze sie o Was martwie. Macie jakiś problem? :lol:

Tak Adminie Pawle - ktoś nocą wykrada naszą własność intelektualną - i zostaje po nas tylko pustka - choć z drugiej strony to jestem dumny bo dziadostwa to by nikt nie wykradał :lol:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak Adminie Pawle - ktoś nocą wykrada naszą własność intelektualną - i zostaje po nas tylko pustka - choć z drugiej strony to jestem dumny bo dziadostwa to by nikt nie wykradał :lol:

No to Ciebie mam z głowy, Radzio ma coś jeszcze do dodania? :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co tu kombinować.

Motorek wygląda ładnie (nawet aż za ładnie).

Trzeba jechać, obejrzeć, objeździć i się zastanowić czy pasuje.

Przecież ślubu z nim nie bierzesz, a nawet gdyby, to przecież są rozwody. Nie będzie pasował, czy się znudzi, to wymienisz na inny. Tylko trzeba sprawdzić, czy to nie jest jakaś mina.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×