Skocz do zawartości
Aanis71

F 800 GS 2009r, pierwszy właściciel

Recommended Posts

Wystawiam w imieniu Prota ogłoszenie o znanej mi osiemsetce o imieniu Helga na sprzedaż.

Prawdziwy turysta! Motor zjechał całą Europę i Maroko, nie jeździł w terenie. Całkowity przebieg 68 000km, przy 45 000km wymieniony silnik, sprzęgło, skrzynia biegów, łożyska gr, kół, wydech i oświetlenie w ramach gwarancji.

Właśnie założone nowe opony Continental, Klocki przód i tył, olej i płyny, a wcześniej napęd - nie zamierzałem sprzedawać i zainwestowałem w prezent dla nowego właściciela na nowy sezon równowartość 3 000zł.

BMW F800GS RM 2010, pełne wyposażenie,kierunki LED, podgrzewane manetki, komputer, gmole i handbary, alarm i dwa piloty, książka serwisowa.

Pierwszy właściciel, motor był zawsze pod stałą opieką ASO, jak na Dakkarze:). Mam faktury na wszystkie wymiany, naprawy i dokumentację do wymian gwarancyjnych, motor jest niemal w takim stanie technicznym i kosmetycznym jak go kupiłem, był wiernym towarzyszem podróży. W pierwszym sezonie zrobił 56 000km:)

Żadna część, ani żaden podzespół w tym motocyklu, nie był nigdy naprawiany, lakierowany czy prostowany.

Cena do negocjacji po obejrzeniu.

link do ogłoszenia :

http://otomoto.pl/bm...0-M3547112.html

Edytowane przez aaniś

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w ogłoszeniu pojawiły się zdjęcia z dzisiaj . Jedno poglądowe dodaję tutaj

M3547112_6.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

o cholera, czeka mnie zaraz wymiana silnika, nie przewidziałem takiego wydatku w budżecie

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To tylko w 8-setkach...

Trzeba by już powoli założyć wątek w zakupach grupowych w związku z poszerzaniem się grona posiadaczy 800-tek wśród nas ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To tylko w 8-setkach...

Trzeba by już powoli założyć wątek w zakupach grupowych w związku z poszerzaniem się grona posiadaczy 800-tek wśród nas ;)

chodzi ci o silniki do 800tek? :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie jestem specjalista i jest to jedyny znany mi przypadek wady fabrycznej silnika w 800. Ale znacie się lepiej i macie doświadczenie w tym temacie pewnie stąd te wnioski :) dla kogoś takiego jak ja dobrze wiedzieć na przyszłość :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

było sporo napisane o wyprawach na 8 setkach i całkiem fajnie sobie radzą. Ostatnio rampus dawał link na relacje Hiszpana, który ze swoją dziewczyną przejechał 36000km przez m.in. Syberię, Mongolię itd. Nic oprócz zawieszenia nie zawiodło. A zawieszenie dało w kość, ponieważ byli przeładowani.

tutaj jest relacja - http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=735005

Do tej pory nie słyszałem, żeby ktoś miał problem z silnikiem w 800ce.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
o cholera, czeka mnie zaraz wymiana silnika, nie przewidziałem takiego wydatku w budżecie

Całkiem podobna sytuacja mnie spotkała.

W rozliczeniu oddałem silnik plus 1200zł i jedzie drugi na wymianę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzę, że niektórzy biorą zbyt poważnie zapiane w tym wątku informacje :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

koguciki zapiały? :D

bo czasami to już się pogubić można prawdą a co żartem jest

więc zaliczam się do niektórzy ;)

Edytowane przez aaniś

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

800tka to nie jest wcale zly motocykl. Po prostu nie do wszystkiego i nie wszedzie sie nadaje.. i tyle. Jesli chodzi o awaryjnosc to gdzies na adv.com bylo o tym jak w obu 800tkach silniki zatarly sie podczas przejazdu w Afryce. Podobno byla to kwestia paliwa o zbyt malej liczbie oktanowej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dwa na ile milionów? :-P

To byl tylko jeden z przykladow. Poczytaj adv.com. Jest tego sporo wiecej. Dalej jednak twierdze, ze to nie jest zly motocykl.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To byl tylko jeden z przykladow. Poczytaj adv.com. Jest tego sporo wiecej. Dalej jednak twierdze, ze to nie jest zly motocykl.

Masz pewnie wiele racji skoro czytałeś, ja nie czytałem i nie zamierzam, ale skoro paliwo było o zbyt niskiej liczbie oktanowej, a producent zaleca min 91, to czemu się tu dziwić? Poza tym inne motocykle/silniki na tym samym paliwie pojechały dalej? Myślę że ktoś się po prostu rozczarował że sprzedano mu wodę zamiast paliwa i tyle, a może jak otrzeźwiał to się połapał że wlał nie tego co trzeba, a głupio było się przyznać :-D :-P :beer:

lajf is brutal czasami naprawdę ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Całkowity przebieg 68 000km, przy 45 000km wymieniony silnik, sprzęgło, skrzynia biegów, łożyska gr, kół, wydech i oświetlenie w ramach gwarancji.

A te wszystkie bebechy ( sprzęgło, skrzynia biegów, łożyska gr, kół, wydech i oświetlenie w ramach gwarancji ) to w tym starym czy już nowym silniku były wymienione ?? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oświetlenie silnika pewnie na ledach zrobili ;)

a co do szczegółów odsyłam z pytaniami do właściciela.( nie chcę żeby mnie zwolnili za brak odpowiedzi jak panią Anię z Orlenu ) :lol:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

koguciki zapiały? :D

bo czasami to już się pogubić można prawdą a co żartem jest

więc zaliczam się do niektórzy ;)

Przekonamy się jak zaczną osiągać przebiegi 45kkm ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przekonamy się jak zaczną osiągać przebiegi 45kkm ;)

Rampus to może być, a w zasadzie powinno, jeszcze w tym roku :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rampus to może być, a w zasadzie powinno, jeszcze w tym roku :-D

Mówisz, że silnik od DRki pasuje?;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mówisz, że silnik od DRki pasuje? ;)

Czekaj.... pogadam z Jarkiem :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×