Skocz do zawartości
electro

oględziny moto - uszczelki pod głowicę i cylinder

Recommended Posts

Szóste, szóste ;)

Zapomniałem o tym, stawiam bro jak ktoś znajdzie tego posta :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dakarowy, o samoistnym skręcaniu w prawo było napisane, a w dodatku napisałem to ja ;-) Po sugestiach na forum podjechaliśmy jeszcze raz i ustawienie tylnego koła metoda prób i błędów właściwie wyeliminowało problem.

...

Troche nie rozumiem.... Ustawiliscie je wlasciwie rowno z obu stron czy metoda prob i bledow tak zeby motocykl sie nie kladl?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Troche nie rozumiem.... Ustawiliscie je wlasciwie rowno z obu stron czy metoda prob i bledow tak zeby motocykl sie nie kladl?

Pracowałem w kopalni przy przenośnikach taśmowych ( odstawa główna ) Moim zadaniem było regulowanie rolek tak, aby taśma przenośnika "szła" prosto.

Potrafię wyregulować koła tak, że motek pojedzie prosto nawet ja ramę będzie miał skręconą ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pracowałem w kopalni przy przenośnikach taśmowych ( odstawa główna ) Moim zadaniem było regulowanie rolek tak, aby taśma przenośnika "szła" prosto.

Potrafię wyregulować koła tak, że motek pojedzie prosto nawet ja ramę będzie miał skręconą ;)

O to mi wlasnie chodzilo bo kiedys juz takiego ogladalem. Kladl sie delikatnie na prawo. Patrze kolo zle ustawione wiec ustawilem jak byc powinno. Wtedy to nie tylko zaczal sie klasc ale wrecz walił sie na prawa strone. Ten Dakar byl ze Swiecia kolo Bydgoszczy. Ale to juz bardzo dawno bylo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Troche nie rozumiem.... Ustawiliscie je wlasciwie rowno z obu stron czy metoda prob i bledow tak zeby motocykl sie nie kladl?

Pracowałem w kopalni przy przenośnikach taśmowych ( odstawa główna ) Moim zadaniem było regulowanie rolek tak, aby taśma przenośnika "szła" prosto.

Potrafię wyregulować koła tak, że motek pojedzie prosto nawet ja ramę będzie miał skręconą ;)

Panowie, właśnie dlatego ten motocykl, pomimo dwukrotnych oględzin i dobrego stanu eksploatacyjnego, nie stoi u nas pod domem. Koło ustawione metodą prób i błędów. Nie ma jakiejś drastycznej różnicy w pozycji ośki po obu stronach, ale że jest równo tak samo to ja zdecydowanie nie dam głowy.

Edytowane przez electro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jest prawdziwy pech - najpierw moto Doodka, a teraz ten. Zadzwoniłem od razu, powołałem się na Jarka, żeby mieć mocne wejście i.. motocykl już sprzedany! AAAAAA!!!! :-o Lekka załamka. Szukamy dalej, ale ręce mi opadają. W grę wchodzi też pegaso. Jeśli ktoś z Was będzie słyszał o motocyklu w przyzwoitym stanie do kupienia, to u nas nadal aktualne!

Edytowane przez electro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To kiepsko :-( ..... a zarazem świetnie, bo chyba wiem kto go kupił :-) się niech pochwali się :cool:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To kiepsko :-( ..... a zarazem świetnie, bo chyba wiem kto go kupił :-) się niech pochwali się :cool:

tak,nie kazdy nosi wąsy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak,nie kazdy nosi wąsy ;)

Czyżby "zadymiarz" z Narodowego? :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zły i bezwzględny Zadymiarzu z Narodowego! Jak będziesz siedział na swoim nowym czarnym f650gs i się cieszył zakupem, to mam nadzieje, że Ci zrzednie mina na myśl o tym, że pozbawiłeś moją Żonę motocykla na wyjazd do Maroko za miesiąc! :evil:

A poważnie - niech służy i szerokości ;-) My też kiedyś znajdziemy w końcu tego nieszczęsnego gs-a

Edytowane przez electro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moze uściślijmy, nie wiemy kto kupił, wiemy kto szukał dla znajomego :-D

ps

(...) Ja wiedziałem że tak będzie (...) :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moze uściślijmy, nie wiemy kto kupił, wiemy kto szukał dla znajomego :-D

To nie on jest winowajcą ! - wiem - mój rocznik ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... My też kiedyś znajdziemy w końcu tego nieszczęsnego gs-a

Na pewno tego chcesz ??? :shock: :shock:

Jak tak to łatwo na allegro znajdziesz ;)

Edytowane przez Jarek
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×