Skocz do zawartości
JacekJ

Szkolenia w Lublinie, nie tylko dla Lubelaków

Recommended Posts

Polecam wszystkim ofertę Daniela Piecychny, instruktora z Lublina. Prowadzi szkolenia doskonalące technikę jazdy. Ofertę można przejrzeć na stronie http://mototrener.pl...ocyklem-lublin/. Są szkolenia na torze lubelskim, bardzo fajne dla każdego stopnia zaawansowania, z dwoma instruktorami, korygowaniem błędów na bieżąco itd. Naprawdę warto. Zdjęcia można zobaczyć tutaj https://plus.google....0657?banner=pwa Każdy ma zrobione kilkadziesiąt zdjęć, żeby mógł zobaczyć swoje błędy. Oprócz toru są rajdy w Bieszczady, Sudety oraz szkolenia w Ułężu na zamkniętym lotnisku we współpracy z Tomkiem Kulikiem. Wszystko na odpowiednim poziomie, bezpiecznie i co ważne naprawdę w rozsądnych pieniądzach. Ceny lubelskie są naprawdę niższe niż w stolicy.

Kontakt najlepiej mailowy, pod telefonem gorzej.

Ja brałem udział w szkoleniu na torze, było super. Będę chciał pojechać w Bieszczady (2 dni) lub Sudety, (3 dni) może znajdą się chętni z forum na wspólny wyjazd?

Edytowane przez JacekJ

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

[...]

Ja brałem udział w szkoleniu na torze, było super. Będę chciał pojechać w Bieszczady (2 dni) lub Sudety, (3 dni) może znajdą się chętni z forum na wspólny wyjazd?

Bieszczady kuszą, i niedaleko ;] Po weekendzie podejmę temat!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W piątek 31. maja Dave przyjechał na szkolenie na torze w Lublinie. Wpadłem dla towarzystwa, ale ostatecznie też wziąłem udział w jazdach. Okazało się, że szkolenia są cykliczne, jednak za każdym razem są nowe elementy. Pogoda na szczęście dopisała więc było super.

DSC_0276.JPG

Były ćwiczenia manewrów:

IMG_8819.JPG

Hamowanie awaryjne na różne sposoby:

IMG_9108.JPG

i inne ćwiczenia, a przede wszystkim setki przejechanych winkli:

IMG_9182.JPG

Jeszcze kilka wybranych zdjęć https://picasaweb.google.com/117304388005136441236/TorLublin31052013ZDavem

Jeszcze raz namawiam wszystkich do przyjeżdżania na zajęcia do Lublina! Koszt to tylko 120 zł za 5 godzin jazdy z dwoma instruktorami, a doświadczenie wzrasta niepomiernie. Tor jest bezpieczny, a szkolenie dość intensywne.

Kolejny termin to najbliższy piątek, 07. czerwca. Będę również, jeśli ktoś reflektuje to zapraszam.http://mototrener.pl/doskonalenie-jazdy-motocyklem-lublin/szkolenia-na-torze-kartingowym/

Wybieram się też na wyjazd szkoleniowy w Bieszczady lub Sudety, fajnie byłoby pojechać z osobami z forum. Jeśli będą chętni, to dogramy termin na wspólny wyjazd.

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cieszy fakt, że coraz więcej osób bierze udział w szkoleniach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cieszy mnie to, że jest świadomość i jest z kim i gdzie, a nie samodzielne dochodzenie do tego co i jak (co zresztą okazuje się z reguły zbitką kardynalnych błędów które się znoszą :D ). Trochę mniej będziemy się bać siebie nawzajem na drodze :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Potwierdzam. Byłem :D i było fajnie.

2 instruktorów wytykających błędy i seria różnych ćwiczeń.

Polecam wszystkim zainteresowanym.

Jacek - dzięki za info o tym szkoleniu :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

[...]

Jeszcze raz namawiam wszystkich do przyjeżdżania na zajęcia do Lublina! Koszt to tylko 120 zł za 5 godzin jazdy z dwoma instruktorami, a doświadczenie wzrasta niepomiernie. Tor jest bezpieczny, a szkolenie dość intensywne.

Kolejny termin to najbliższy piątek, 07. czerwca. Będę również, jeśli ktoś reflektuje to zapraszam.http://mototrener.pl...ze-kartingowym/

Wybieram się też na wyjazd szkoleniowy w Bieszczady lub Sudety, fajnie byłoby pojechać z osobami z forum. Jeśli będą chętni, to dogramy termin na wspólny wyjazd.

Masz procent z zysków? ;D Trzeba będzie się w końcu zebrać, ale też blisko nie jest, a grafik ostatnio zawalony ;/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Rasta - mi też zeszło kilka godzin, ale jak poświęcisz na to cały dzień (i urlop), to fajna przejażdżka się robi :D

Mi się spodobało na tyle, że jeszcze się tam pojawię.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Rasta - mi też zeszło kilka godzin, ale jak poświęcisz na to cały dzień (i urlop), to fajna przejażdżka się robi :D

Mi się spodobało na tyle, że jeszcze się tam pojawię.

Pisz tutaj, z urlopem raczej nie mam problemu, ale ciężko mi trochę się ogarnąć, tak więc potrzebuję motywacji ;D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chernie bym sie wybral na wspolne szkolenie i polatanie po winklach..

Edytowane przez Bond

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bieszczady będą prawdopodobnie 29-30 czerwca. Koszt 350zł za dwa dni, w tym noclegi i jedzenie. Może będzie kilka chętnych osób? Bo miejsc jest na wyjeździe osiem. Jakby co piszcie.

Procentu nie mam od tego, zresztą od 120 zł to ile by to było? 20 zł? Płacę jak każdy, cieszę się, że coś się w Lublinie dzieje i tyle.

Chętni na przyjazd mogą zawsze liczyć na moją pomoc, wystarczy kontakt. Szkolenia są też czasem w sobotę lub niedzielę, ale droższe (200zł), bo koszt toru podwójny.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chętnie bym "powinklował" tym bardziej że mam niedaleko - ale ... założone mam TKC 80 z przodu i E09 z tyłu i nie wiem czy dadzą radę na torze ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chętnie bym "powinklował" tym bardziej że mam niedaleko - ale ... założone mam TKC 80 z przodu i E09 z tyłu i nie wiem czy dadzą radę na torze ?

Kiedyś się musisz dowiedzieć ;D A lepiej na torze niż na ekspresówce.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra odpowiedź wujku Rasta ;)

nie wiem czy dadzą radę na torze ?

ja dodam:

Opony dadzą radę... pytanie czy Ty dasz radę?

A poważniej - przeglądnij zdjęcia z tych szkoleń. Trafiają się motocykle na kostkach.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja dodam:

Opony dadzą radę... pytanie czy Ty dasz radę?

Macie racje ...... muszę spróbować czy dam radę ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie jazda na czas. Będziesz jeździł tak jak Ci pasuje. Przyjeżdżają przeróżne sprzęty na różnych oponach i o różnym przeznaczeniu. Przyjedź, zobaczysz. Jakby co pisz, pomogę Ci trafić i też pojeżdżę chętnie.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tor miał być zlikwidowany, jednak na razie zostaje. Szkolenia będą się odbywały również w tym roku!

Zapraszam chętnych do Lublina, sam będę również uczestniczył.

Terminy, warunki itd. na stronie.

W mojej opinii warto, bo szkolenia są w pełni profesjonalne, na wysokim poziomie, tor w bardzo dobrym stanie, bezpieczny. A co ważne, cena jest niska.

Fajne są też wyjazdy szkoleniowe w Bieszczady i również w atrakcyjnych cenach.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie nigdy nie byłem w Lublinie ani na torze ;). Zobaczę kiedy maja wolne terminy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pare lat pomieszkałem w L. Będzie okazja połazić po starych śmieciach :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli tylko będę na miejscu, to zapewniam towarzystwo i co jeszcze będzie trzeba.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A może chętni na ten i/lub kolejny piątek (30.05 i 06.06)??? 150zł za 5 godzin profesjonalnego szkolenia na porządnym, dobrze przygotowanym torze!

Trochę późno się zorientowałem w terminach, ale może będą chętni. Jeśli nie w tym tygodniu, to w następnym?

Jakby co, podskoczę chętnie do prowadzącego (pracuje w BMW) i zaklepię miejsca.

http://mototrener.pl/doskonalenie-jazdy/szkolenia-na-torze/

Edytowane przez JacekJ

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×