Skocz do zawartości
tomi_om1

Tomek wita wszystkich

Recommended Posts

witam jestem swiezym uzytkownikiem forum , od roku mam w posiadaniu f 650 94r. mieszkam w okolicach jarosławia (podkarpacie), od pewnego czasu mam problem z moim motorkiem , gdyż , iż ponieważ , po zapaleniu i nagrzaniu motorek gasnie na wolnych obrotach i strzela w tlumik , dalem kolesiowi do regulacji gaznikow bo byly rozregolowane bo wczesniej grzebalem sam , wiec myslalem ze to wina tego , ustawil mi gazniczki wszytsko ok motorek lepiej chodzi rowniej ,ale dalej jets ten problem gasnie gdy rozgrzany , koles zmierzyl mi luzy zaworowe i mam duza roznice pomiedzy nimi , czy to moze byc przyczyna tego , jak i rowniez lancuszka rozrzadu potrzebuje pomocy bo kiedys grzebalem troche w motorach ale to wsk jawki i takie tam i chcialem sam sobie to naprawic tylko nie wiem czy to dobry trop, z gory dzieki za pomoc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!

EDIT: co do tekstu o problemach ... - jak napiszesz ten tekst zrozumiale, po polsku i w odpowiednim dziale to może ktoś coś więcej powie ( napisze). Na tym etapie jesteś w złym miejscu ze złym przekazem. Ja się domyślam co chcesz nam przekazać, ale mechanika wymaga precyzji i dbałości o szczegóły ;) - piszę to bo przeczytałem, się rozgrzałem i zgasłem ;)

Edytowane przez Jarek
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witam!!! jak kloes mierzyl to dlaczego chociaz nie zmiejszyl tych luzow w uralu to kurcze co 1000km musialem ustawiac :evil:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć. Nie przejmuj się Jarkiem, napisz gdzie trzeba i Ci pomoże. Tylko wydaje się groźny.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć. Nie przejmuj się Jarkiem, napisz gdzie trzeba i Ci pomoże...

Nie strasz Adminem :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powitac! Jarkowi sie nie dzwicie... Tez czasami mam takie wrazenie, ze jesli jest nowy uzytkownik na forum to tylko dlatego ze ma jakis problem...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj, pytaj mechanika jakie wyszły pomiary tych luzów i zapodawaj temat w dziale "mechanika ogólna" .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!

EDIT: co do tekstu o problemach ... - jak napiszesz ten tekst zrozumiale, po polsku i w odpowiednim dziale to może ktoś coś więcej powie ( napisze). Na tym etapie jesteś w złym miejscu ze złym przekazem. Ja się domyślam co chcesz nam przekazać, ale mechanika wymaga precyzji i dbałości o szczegóły ;) - piszę to bo przeczytałem, się rozgrzałem i zgasłem ;)

A strzeliłeś w tłumik ??? :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×