Skocz do zawartości
michal-jedlicze

BMW f650 GS/ Transalp do 9tys. zł

Recommended Posts

Dzięki wszystkim za wypowiedzenie się w temacie :)

Ostudziliście mój zapał do kupna tamtego GS w Rzeszowie, choć na początku wydawał się być fajny :<

kasia- z pewnością motocykl jest godny polecenia, jednak celuję w coś nowszego, nie wiem czy jest to możliwe w moich funduszach

myślę, że znacie się w miarę również na Transalpach- czy wersja angielska bardzo różni się od europejskiej?

tutaj (http://allegro.pl/transalp-xl-650-v-nie-600-dr-nx-tdm-tdr-tenere-xtz-i3482753301.html ) jest zarejestrowany egzemplarz z UK, rzućcie okiem, czy to wielka podpucha. :cool:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

[...]

kasia- z pewnością motocykl jest godny polecenia, jednak celuję w coś nowszego, nie wiem czy jest to możliwe w moich funduszach

[...]

Nawiążę tylko do tego, parę lat w tę czy w tamtę to żadna różnica przy dobrze utrzymanym motocyklu, kupisz 2 lata nowszy i dołożysz 2+ tysie bo się będzie sypał...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nawiążę tylko do tego, parę lat w tę czy w tamtę to żadna różnica przy dobrze utrzymanym motocyklu, kupisz 2 lata nowszy i dołożysz 2+ tysie bo się będzie sypał...

rasta, daj spokój :) Do pewnych rzeczy trzeba dorosnąć. Dla niektórych wydanie kilku tysięcy jest koniecznie, żeby to zrozumieć. A czasami wystarczy się chwilę zastanowić, dlaczego młodszy motek może kosztować taniej niż starszy lub po prostu posłuchać bardziej doświadczonych, którzy już przerabiali to ;) Ale nie każdego na to stać.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niech go odda na sprawdzenie do mnie to się dowie .... ;)

Jarek, daj spokój, chcesz żeby mi kolega popadł w jakąs depresję. Ma fajny motek i niech tak mysli :)

No to napiszę ...

Jarku motek mój jest ok , odpukać.

Nie kręcę , nie grzebię , nie znam się , nie udaję że się znam ...

Rama prosta mierzona . Kąt ułożenia łańcucha idealny . Geometria b dobra .

Ja nie szukam problemów , robię na bieżąco . Jeśli przyjadę do Ciebie to raczej turystycznie - krajoznawczo :)

Motek ma swoje lata i lata ...

Czego chcieć więcej ???

Kierownik jest uśmiechnięty

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Transalp to golas. Ma zmieniony auspuf, nieoryginalne lusterka, dźwignia zmiany biegów jakoś dziwnie wisi, cena raczej adekwatna do stanu i wyposażenia. Był dokładnie czyszczony do zdjęć...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki wszystkim za wypowiedzenie się w temacie :)

Ostudziliście mój zapał do kupna tamtego GS w Rzeszowie, choć na początku wydawał się być fajny :<

Nie o to chodziło. Tak naprawdę nic o nim nie wiemy. Po prostu kupując od obcych nieznany motocykl musisz go b. dobrze sprawdzić, bo dodatkowe koszty mogą być znaczne. Sprawdź punkty, które Ci podałem, są widoczne. To chyba większość ewentualnych niespodzianek, które można sprawdzić bez problemu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

michal - poogladaj motki na sprzedaz ludzi z forum, sa pewne i nikt Cie nie przekreci tutaj... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

michal - poogladaj motki na sprzedaz ludzi z forum, sa pewne i nikt Cie nie przekreci tutaj... :)

I wszyscy popatrzą, pokiwają głowami, potwierdzą że cycuś glancuś. A za to, co przepłacisz - sprzedawca postawi po browarku albo trzech ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W używanym zawsze coś wyjdzie, nawet jeśli jest forumowy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W używanym zawsze coś wyjdzie, nawet jeśli jest forumowy ;)

dlatego uzywki trzeba brac z pewnego zrodla zeby Ci nie doszlo kilka tysiecy zlotych w ukrytych i odpicowanych wadach... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to napiszę ...

Jarku motek mój jest ok , odpukać.

Nie kręcę , nie grzebię , nie znam się , nie udaję że się znam ...

Rama prosta mierzona . Kąt ułożenia łańcucha idealny . Geometria b dobra .

Ja nie szukam problemów , robię na bieżąco . Jeśli przyjadę do Ciebie to raczej turystycznie - krajoznawczo :)

Motek ma swoje lata i lata ...

Czego chcieć więcej ???

Kierownik jest uśmiechnięty

i jest żółty :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i jest żółty :)

Eeee.... moim zdaniem Ben to biały człowiek jest ! :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×