Skocz do zawartości
crazyduck

Wolne koło

Recommended Posts

kluczem pneumatycznym , nasadka nr 30 bo zapewne chodzi tobie o śrubę kola magnesowego, może jeszcze chcesz zdjęcia ściągacza ,klucza dynamometrycznego ,jakiego użyje kleju do gwintu i jaka siła dokrece śrubę i jak to zrobię.zadajesz głupie pytania i robisz z kogoś idiotę i myślisz że jesteś panem i chcesz by tak ciebie postrzegali żenujące , zobacz jak sam czsem głupio odpowiadasz w postach.do moderatora prosze o zamknięcie tematu

Crazyduck, zanim zamkniesz temat, to może zrób tutorial jak wymieniłeś części, podziel się z forumowiczami swoją wiedzą, może ktoś będzie Ci kiedyś za taką wiedzę wdzięczny-ale oczywiście nie musisz tego robić, to Twoja dobra wola. Może przez ten tydzień co jesteś na forum zdążyłeś przejrzeć niektóre posty i zauważysz że raczej chętnie sobie pomagamy niż robimy z siebie idiotów lub panów. Pozdrawiam!

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Post jest w dziale kupie nie mechanika ,proszę przeczytać w jaką stronę poszedł temat,nie uzyskalem żadnej pomocy po za zrobieniem ze mnie polewki i beki.tak ze do zamkniecia!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sam na to zapracowałeś

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

padlo wolne koło, nic nie będę blokowal mam ściągacz

Ściągacz służy do czego innego. Blokowanie jest potrzebne, żeby odkręcić śrubę, a potem dociągnąć. Najlepiej podgrzać ją przed odkręceniem (z jednej strony, wtedy się rozszerza) i poprosić kogoś, żeby siadł na motka i wcisnął hamulec tylny. Samemu jest to trudne do przeprowadzenia, siły są spore.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolega chce użyć pneumata - to taka "wyższa" szkoła jazdy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może kolorkami będzie łatwiej ;]

I mam nadzieję, że trafiłem!

To użyj jeszcze odpowiednich kolorów do odpowiednich kół ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moderatora prosze o zamknięcie tematu

Nic nie będę zamykał ;)

kluczem pneumatycznym ...

Szpanujesz trochę na biegłego w temacie to i powinieneś wiedzieć, że o ile odkręcanie kluczem pneumatycznym udarowym ( jak się domyślam ) jest dopuszczane, a nawet zgodne ze sztuką to przykręcanie jest niedopuszczalne !! - choć możliwe i niektóre paproki tak robią - chyba, że masz klucz udarowy dynamometryczny, ale raczej dość trudno o takie narzędzie zwykłemu śmiertelnikowi. Co do wypisywania narzędzi, momentów, klejów ... nie bądź taka świnia jak ja i zrób dokumentację, opis, zdjęcia, specyfikację i podziel się z innym - możesz przecież łatwo pokazać, że jesteś lepszym człowiekiem niż ja i masz wiedzę, która "mnie przykrywa" - może nawet zostaniesz moderatorem i będziesz kasował moje głupie wpisy :)

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To użyj jeszcze odpowiednich kolorów do odpowiednich kół ;)

Starałem się, wydaje mi się nawet, że skutecznie, ale może co innego chcecie odkręcać niż mi się wydaje ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... może co innego chcecie odkręcać niż mi się wydaje ;]

No właśnie tak mi się wydaje ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co pamiętam, to Mutomb miał na sprzedaż jedno wolne koło. Tylko do Dakara i na tył ;)

Edytowane przez enlil
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co pamiętam, to Mutomb miał na sprzedaż jedno wolne koło. Tylko do Dakaru i na tył ;)

:lol:

przebijam :lol: - ja mam na tył, na przód i na rozruch :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co pamiętam, to Mutomb miał na sprzedaż jedno wolne koło. Tylko do Dakaru i na tył ;)

Dobrze kombinujesz. Jedno juz sprzedalem. Wzial Megagame ale mam jeszcze jedno z tarcza hamulcowa, zabierakiem, tlumikami drgan i oska :). Musze wystawic.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze kombinujesz. Jedno juz sprzedalem. Wzial Megagame ale mam jeszcze jedno z tarcza hamulcowa, zabierakiem, tlumikami drgan i oska :). Musze wystawic.

Gumy/tłumiki zabieraka podejdą do starego GSa? ;D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cenę miałeś na samym początku tematu w poście Jarka. Jeżeli zamawiasz w ASO nie płacisz za przesyłkę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×