Skocz do zawartości
przemo46

Suzuki DL 1000 V-Strom 12/2003 na sprzedaż

Recommended Posts

Wybacz brak kultury i pytanie tylko do kolegów. Przyzwyczajenie z pracy.. Z kobietką często po asfaltach latamy dla tego o coś takiego się pytam. Kolegi DRZ miałem okazję czuć pod dupskiem i byłem pełen entuzjazmu :) . Szutr jest czymś więcej niż tylko jazdą..lecz we 2x nie zawsze można na to pozwolić. Może ktoś miał przyjemność z tym co wcześniej napisałem?

Jazda na PS / Xbox / śnieg ?? :-D

Do jazdy terenowej w dwie osoby austriacy stworzyli LC8 :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie mam pytanko odnośnie V-stroma. Czy przy wzroście 165 uciążliwość zatrzymywania się może być duża? Mam GS 650, przyszedł czas na zmiany i mam kilka typów. Ww , tygrys oraz caponord. Problem jest w tym, że do żadnego nie miałem możliwości przymierzenia się. Do smyka szło się przyzwyczaić przy normalnej kanapie, zaś w trasie wyższa pozycja jest wygodniejsza :)

Pzdr, Karol.

Niestety nie wiem jakby to przy dl1000 wyglądało. Na pewno siedzi się wyżej niż na moim 650gs. Dodatkowo jest to maszynka wyraźnie cięższa, więc wypadałoby go solidnie podpierać. Przy wzroście 180cm podpiera się go pełną stopą i problemów z tym nie ma.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Że nie ma sensu go kupować, bo wszystkim starcza 650 :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Że nie ma sensu go kupować, bo wszystkim starcza 650 :D

To fakt :-D My też 650 razem z bagażami mnóstwo kilometrów zrobiliśmy. A na pewno łatwiej 650 jeździ się po mieście. I generalnie łatwiej się go prowadzi.

Podobno nowy DL1000 jest jeszcze fajniejszy do prowadzenia od starej 650.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sezon powoli się rozpoczyna, motocykle coraz częściej pojawiają się z powrotem na ulicach więc postanowiłem oficjalnie wrzucić ogłoszenie na motocykl w internet, już nie tylko na forum :)

Jakby kogoś interesowała ta maszynka to wrzucam link do aukcji:

http://allegro.pl/suzuki-v-strom-dl1000-12-2003-stan-bdb-rej-pl-i3982817943.html

Pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×