Skocz do zawartości
przemo46

Suzuki DL 1000 V-Strom 12/2003 na sprzedaż

Recommended Posts

Jakby ktoś był zaintereoswany zmianą F650 na coś dużego z jednym tłokiem więcej... to polecam ;-)

http://allegro.pl/suzuki-dl-1000-v-strom-12-2003r-kufer-pomorskie-i3542892545.html

Dosyć wyczerpujący opis zawarłem w aukcji. Jakby ktoś potrzebował więcej fotek, to proszę pisać. Reszty nie zmniejszałem, są wysokiej jakości, ale zajmują jakieś 6mb/szt.

Polecam. Przemek. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wlasnie tego szukam hehe ale plany na przyszly sezon fajna maszynka co zrobili tobie z koszem?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kosz jest regenerowany - to znaczy roznitowywany i skręcany śrubami. Wstawiane są też chyba jakieś podkładki pod sprężynki żeby je wyciszyć. Całej procedury nie znam, ale także wysyłałem mój kosz do Warszawy i z efektów regeneracji byłem zadowolony.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coś w tym stylu, tylko to nie podkładki. Szczegółów operacji mi ten zakład zdradzić nie chciał, ale z tego co zauważyłem jak do mnie kosz doszedł, to była wymieniona tuleja w środku, a przy sprężynach nawet nie do końca podkładki, tylko takie hmm... jakby koszyki na sprężynki :) Ciężko opisać a nie pomyślałem żeby fotki porobić :/ W każdym razie działa super, zakład profeska, dostałem fakturę i gwarancję 2-lata na kosz, więc polecam jak ktoś ma taki problem z dużym DL-em :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ze względu na brak zainteresowania po sezonie odpuściłem sobie na jakiś czas próby sprzedaży moto. Jednak sezon coraz bliżej ;) więc informuję, że V-strom stoi w garażu i czeka na nowego właściciela :)

W sprawie szczegółów prosze o kontakt priv, lub/i podanie nr tel. do kontaktu- oddzwonię :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem :P Próbowałem w treść posta wkleić zdjęcie, myślę że juz za duże nie było (poniżej 100kb) ale jak chcę zatwierdzić posta to pokazuje sie info post_to_short. Jest na to jakieś rozwiązanie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za instrukcje. Jak zwykle prosta sprawa.. :)

A więc oto zdjęcia:

IMG_7764a.jpg

IMG_7767a.jpgIMG_7769a.jpgIMG_7776a.jpg

I jeszcze dodam opis z aukcji:

Mam na sprzedaż fajny motocykl Suzuki DL1000 V-Strom użytkowany przeze mnie od dwóch sezonów. Wystawiam go na sprzedaż z powodu nabycia innego motocykla. Okazało się że nie mam zbytnio czasu na długie podróże motocyklowe do których ta maszyna jest stworzona, a do jazdy po mieście czy wypadów po 200-300km mniejsza maszyna będzie odpowiedniejsza :) V-Strom nigdy mnie nie zawiódł, prowadzi się bardzo fajnie. Motocykl ma oryginalny przebieg ok. 45 000km. Stan silnika, zawieszenia jak również reszty układów bardzo dobry, oponki i napęd w bdb stanie, wszystko na bieżąco serwisowane :)

Z napraw technicznych, których dokonałem w ciągu eksploatacji… Kupiłem go z typową bolączką tego modelu- hałasującym koszem sprzęgłowym. Podobno można z tym jeździć w nieskończoność. Jednak mnie to wkurzało (chyba kask za głośny :P ), i postanowiłem się za to wziąć. Jako że nowe kosze starczają na kilka tys. km i dalej hałasują, oddałem mój do profesjonalnego warsztatu w Warszawie na przeróbkę. Trochę to kosztowało, ale problem ustał jak ręką odjąć. Jest jeszcze gwarancja z tego zakładu na zmodyfikowany kosz :)

Motocykl posiada kilka rysek i obdrapań, które wprawne oko zobaczy na zdjęciach. Kiedyś był wywrócony, ale nic szczególnego się nie stało. Lakier jest wciąż oryginalny. Poprzedni właściciel ukrył ryski pod nieoryginalnymi naklejkami nawiązującymi do filmu "Zmierzch" które mnie wkurzały, więc wymieniłem je na oryginalny wzór niezakrywający rys. Wyszlifowałem je tylko kolejno papierami wodnymi do gramatury 2000, w związku z czym ryski teraz nie rzucają się w oczy i wyglądają OK. :)

Na chwilę obecną motocykl nie wymaga żadnego wkładu finansowego, przygotowany do zimy, łącznie z zimową ceną ;-) . Pełna dokumentacja, karta pojazdu, OC i przegląd, ważne jakoś do połowy 2014r.

Motocykl jest gotowy do obejrzenia w okolicach Starogardu Gdańskiego (woj. pomorskie), po wcześniejszym umówieniu się

W skrócie:

· Grudzień 2003 rok

· 45 000 km przebiegu

· Plusy:

  • zmodyfikowany kosz sprzęgłowy,
  • podwyższona kierownica,
  • kufer centralny,
  • oryginalny lakier,
  • szyba turystyczna (chociaż trochę porysowana)

· Minusy:

  • kilka rysek,
  • uszkodzony zawias kufra ale działa :)

Polecam serdecznie :)

Cena: 12 900 pln

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko dodam:

Sprawa kosza sprzęgłowego i wydobywającego się hałasu z niego w tym motku to całkiem normalne zużycie. Taki orientacyjny przebieg to ok 30 kkm. "Nasi" wyspecjalizowali się w regeneracji tego ustrojstwa i tak naprawdę w ten sposób poprawia się fabrykę. Nie mówię o jakieś fuszerce pana staszka, ale o regeneracji przez wyspecjalizowane warsztaty, a wtedy jest to dużo korzystniejsze niż oryginalne rozwiązanie. Tak więc należy naprawę tej usterki traktować jak coś pozytywnego.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i co Paweł? ;-)

IMG_7776a.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i co Paweł? ;-)

IMG_7776a.jpg

Paweł już raz był zainteresowany dużym DL'em, ale na jego nieszczęście mnie poprosił o "spojrzenie" - znalazłem tyle wad, że już nie chciał. Później się okazało, że niektóre wady już z fabryki wychodzą i nie są wadami - tylko te motki mają "to coś" w sobie :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajny. W sumie za tyle Fazera kupilem ;) szkoda, ze na dl za maly jestem :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajny. W sumie za tyle Fazera kupilem ;) szkoda, ze na dl za maly jestem :(

Przed tym v-stromem też jeździłem fazerkiem (fz6). Największa różnica była przy wyprowadzaniu z garażu. Niby wiele cięższy nie jest, ale przez taki uskok na progu garażu trzeba było DLa już dobrze "bujnąć" żeby go wyprowadzić :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i co Paweł? ;-)

Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki w tych samych gaciach :-D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na ja fz6 wzrostowo mam na styk. To dl by byl uciazliwy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

DL jest najlepszym motkiem pod słońcem. My mamy (oprócz mojego księciunia) DL650 i zrobiliśmy nim wiele cudownych kilometrów :-D Na jedno "posiedzenie" z krótkimi przerwami na tankowanie zrobiliśmy 1100 km i … nie było tragedii na drugi dzień mogliśmy podróżować dalej.

Ale forum BMW jest najlepsze oczywiście :-D

Edytowane przez Kropka
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie mam pytanko odnośnie V-stroma. Czy przy wzroście 165 uciążliwość zatrzymywania się może być duża? Mam GS 650, przyszedł czas na zmiany i mam kilka typów. Ww , tygrys oraz caponord. Problem jest w tym, że do żadnego nie miałem możliwości przymierzenia się. Do smyka szło się przyzwyczaić przy normalnej kanapie, zaś w trasie wyższa pozycja jest wygodniejsza :)

Pzdr, Karol.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z moim wzrostem (162) na DLu nie ma problemu ;)

Jak dla mnie DL ma strasznie szeroką kanapę, więc to nawet nie jest kwestia wysokości siodła...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlatego odpowiedziałam ;)

wg niektórych od 5 sierpnia 2013 rosną mi włosy na jajkach :ph34r:

(a odpowiedź była w kwestii DLa 650, z 1000 nie miałam do czynienia)

A tymczasem spadam pojeździć na moto ;)

Edytowane przez Doodek
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wybacz brak kultury i pytanie tylko do kolegów. Przyzwyczajenie z pracy.. Z kobietką często po asfaltach latamy dla tego o coś takiego się pytam. Kolegi DRZ miałem okazję czuć pod dupskiem i byłem pełen entuzjazmu :) . Szutr jest czymś więcej niż tylko jazdą..lecz we 2x nie zawsze można na to pozwolić. Może ktoś miał przyjemność z tym co wcześniej napisałem?

Jazda na PS / Xbox / śnieg ?? :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W Krakowie nie ma śniegu. Za to padał deszcz. Było trochę mokro ale dało się pojeździć. :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Białystok zaś tonie w białym szaleństwie..zima która nie zaskoczyła drogowców zaskoczyła ich oczekiwanie. Nie nadążają z odgarnianiem puchu..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×