Skocz do zawartości
looksgoodinblack

Rdzawy X CHallenge

Recommended Posts

Popatrzcie na zdjecia i powiedzcie. Uciekac?

Cena jest dobra, przebieg podobno 6K mil, Dwoch wlascicieli, moto stoi od dwoch lat.

Pierwsze 4K mil byl jezdzony ostro (uczestniczyl w piaskowych rajdach)

20130918_152643.jpg

20130918_152632.jpg

Brac czy szukac DR 650 w tych samych pieniadzach $3700...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurcze, jak nic nie cieknie i nic nie wali w silniku to czemu nie. Na Polską walutę to niecałe 12 k :shock:

EDIT: A do zebry się przyzwyczaisz ;-)

Edytowane przez Vengosh10

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak już deko rdzawy to przynajmniej nie będziesz miał skrupułów rdzawić go w dalszym ciągu. Ślicznego byłoby szkoda w błocko :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obejrzec bardzo dokladnie i koniecznie obadac silnik. Mysle, ze warto pod warunkiem ze silnikowo jest wszystko cacy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i nie trzeba bylo ogladac. Znajomi z ADVrider poznali motocykl I kazali uciekac gdzie pieprz rosnie. Pozostaje szukac zbajerzonej DR650

Edytowane przez looksgoodinblack
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panie I panowie, trzymajcie kciuki:DSC01537-M.jpg

  • Like 9

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hehe. Widze, ze powoli tworzy sie grupa "X". Jeszcze troche i zaczniemy wypierac poczciwe GSy :lol:

Tego motka to chyba widzialem na advrider.com. Ma dosc charakterystyczny przod - czacha i swiatla.

Edytowane przez Mutomb
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hehe. Widze, ze powoli tworzy sie grupa "X". Jeszcze troche i zaczniemy wypierac poczciwe GSy :lol:

Tego motka to chyba widzialem na advrider.com. Ma dosc charakterystyczny przod - czacha i swiatla.

Tak, bardzo mozliwe ze znasz ten motocykl ze strony ADVrider. Byl kilkakrotnie opisany w watku X Challenge. Jetses zapisany czy tylko zagladasz?

Motocykl od nowosci byl w posiadaniu Prezesa klubu Enduro; Ocean County Competition Riders w New Jeresey. “Jack Splash” nie tylko organizuje zawody Enduro, od lat promujedual sport na ciezszych maszynach. Jego slynny, coroczny, rajd Pine Barrens 300 do niedawna mial limit pojemnosci przy zapisach. Udzial mogly brac tylko maszyny powyzej 650ccm. Prowadzi rowniez szkole nauki jazdy w terenie; Pine Barrens Sand School. Edyta brala udzial w jego zajeciach w ubieglym roku i od tamtej pory piach ani predkosc juz jej niestraszna. Kiedy dowiedziala sie, ze Jack Splash sprzedaje swojego Xa, powiedziala mi “Miec BMW od Jacka to jak gitare od Beatlesow”… A ja obawialem sie reakcji na plany zakupu kolejnego motocykla.

Motek ma przejechane 18 tys mil z czego wiekszosc offem, ale wlasciciel zawsze dbal o wszystko i mechanicznie moto jest w stanie idelanym. Kosmetycznie, no coz, wyglada tak jak powinien wygladac X uzywany zgodnie z przeznaczeniem. Na fotce moto ma kilka dodatkow jak owiewka Rally ze swiatlami, GPS, road book, plyta pod bagaz TT, oslona pod silnik TT, tank i tail bag , dodatkowy zbiornik, ktore zostaly zdemontowane przed wystawieniem motka na sprzedaz. Owiewke i swiatla moge dokupic za dodatkowe $300…

Z gadzetow zostaly amortyzator skretu Scott, przednie kolo zaplecione przez Woody’s Wheels Work na szrychach heavy duty, sprezyny Wilbersa w przednim zawieszenieu, kilka mniejszych oslon TT, siedzenie Renazco, tlumik Leo Vince.

Motek na prawie nowych oponach z nowym napedem.

A co najwazniejsze, zaklepany i dolaczy do naszej rodziny w przyszlym tygodniu :beer:

PS: Istnieje legenda, ze w gestych sosnowych lasach Pine Barrens na poludniu stanu New Jersey mozna spotkac dziwnego stwora, zwanego Jersey Devil (tak, druzyna hokejowa Jersey Devils wziela wlasnie stad nazwe ). Jako, ze motek pochodzi wlasnie stamtad, dostanie przydomek

“Diabel z Jersey”

  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mam konta na advrider.com ale dosc mocno przegladalem tematy o x-challenge. Ten motocykl utkwil mi w pamieci. Ten przod byl kilka razy przerabiany. Wyszedl bardzo fajnie nie powiekszajac specjalnie calego frontu. Swietna alternatywa dla czachy rallye z TT szczegolnie jesli poruszasz sie w zarosnietym terenie. Gdyby nie to, ze posiadam juz owiewke rallye to powaznie bym sie zastanowl nad ta za 300$. Wyglada naprawde profi i cena nie zabija az tak bardzo.

Amortyzator skretu chcialbym kiedys miec ale bardziej pasuje mi wersja "under bar" czyli schowana miedzy uchwytami a nie przykrecana na wierzchu nad kierownica a tak zdaje sie ma SCOTTS. Swietna alternatywa to emigracing i masz to u siebie. Ja czekam az zniosa clo ;). Tak powazniej to moze na przyszla zime. W ta chce zainwestowac w tylny amor HyperPro w najwiekszym wypasie.

Zycze powodzenia i wielu przyjemnych chwil. Ja przekonuje sie coraz bardziej co do slusznosci przesiadki z Dakara.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poprosze Jacka, zeby zatrzymal jak tylko moze ta czache. Dom, bezrobocie przez trzy miesiace, szopa na motocykle... Troche sie z gotowki wyprztykalem wiec na razie mam tylko na moto. Na wiosne tez bede kombinowac z zawieszeniem. Chwala Ohlinsa, ale mnie problemem jest wysokosc motka. A ohlins nie obniza. HyperPro tak... Wpadlo mi w rece ogloszenie z amorem z X Country za smieszne pieniadze... Sa tacy co wkladali I potwierdzaja obnizenie kanapy o jakies 4-5 cm... Ciekawe jak to sie w terenie sprawdza. Moze poki co dalby rade

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sobote odbior :-D

2007%20X%20challange1-L.jpg

2007%20X%20challange2-L.jpg

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://www.hyderacing.com/home.htm

Z czego ta oslona pod silnikiem? Plastik? Kevlar?

http://www.hyderacing.com/home.htm

Plastik, ale jakis lepsiejszy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie zniecierpliwienie w oczekiwaniu na odbiór motka.....w sumie fajne uczucie, dawno czegoś takiego nie doznałem ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie zniecierpliwienie w oczekiwaniu na odbiór motka.....w sumie fajne uczucie, dawno czegoś takiego nie doznałem ;-)

Ten caly tydzien jest genralnie do dupy. Fakt, ze w piatek bede towarzyszyl wspanialemu czlowiekowi w jego ostatniej podrozy przyslania ta radosc...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×