Skocz do zawartości
JeyJey

Witam Zamierzam Kupić Motor Proszę O Pomoc W Zakupie

Recommended Posts

Mój ma 38 tys km i jeździ ;)

Patrz na stan konkretnego motocykla.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój ma 38 tys km i jeździ ;)

Patrz na stan konkretnego motocykla.

Jezdzi bo dobrze dosiadasz :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A tak na poważnie z tym przebiegiem można się obawiać ??? Bo f800gs z 2008 mają takie przebiegi około 50000 tys a f650gs można znależć 2008-2009 i przebiegiem 2100 tys.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolego przy normalnej eksploatacji to są najnormalniejsze przebiegi. Dla przykładu - ja we wrześniu zeszłego roku zakupiłem z przebiegiem ~ 6000 km, a teraz ma ponad 38000 km. Czy to mój przykład, Agaty, czy Mila1 czy innych. Jak ktoś jeździ, to przebieg też musi być :D!

Tak już gdybając, nawet gdyby padł Ci silnik z jakiegoś powodu to za cały zapłacisz ok 1200 zł, a do starszych (650) są sporo droższe.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozumie kolego Icoo o to mi chodziło :-D konkretnie i na temat . Ale myślałem że miał ktoś już takie doświadczenie albo wie ile takie silniki przejeżdzają bez remontu. Nie da się tego określić . Po prostu trzeba zwrócić uwagę na ogólny stan motoru czy nie zardzewiały i nie bity to podstawa reszta da sie naprawić.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale pierdo.icie z tym przebiegiem.... czytać tego nie idzie ;-)

Jak się forum poczyta to się zobaczy ile które przejeżdżają...

@yejyej ja obniżę, Ty dołożysz i być może się dogadamy ;-) chyba że chcesz jeszcze bez kufrów, jest taka opcja :-P :cool:

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale pierdo.icie z tym przebiegiem.... czytać tego nie idzie ;-)

Jak się forum poczyta to się zobaczy ile które przejeżdżają...

@yejyej ja obniżę, Ty dołożysz i być może się dogadamy ;-) chyba że chcesz jeszcze bez kufrów, jest taka opcja :-P :cool:

Za te wybrakowane naklejki musisz opuścić ;)

:beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za te wybrakowane naklejki musisz opuścić ;)

:beer:

Za te wybrakowane naklejki musisz opuścić ;)

:beer:

Nie mam żadnych wybrakowanych ;-) mam kilka kompletów... do naklejenia :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję za podpowiedzi proszę o jeszcze jedno czy przebieg zakładając że jest orginalny i wszystko wymieniane na czas f800gs 48000 km nie jest za duży jak dużo można zrobić kilometrów na tym motorze chodzi mi o silnik , skrzynie czy nie będą za bardzo weksplatowane. Ewentualnie jak możan sprawdzić przebieg motoru ?

Tyle, ile wytrzyma Twoja doooopa od siedzenia. Potem przerwa i znowu możesz jechać.

Te motocykle mają takie przebiegi, bo służą do jazdy a nie trzymania w garażu i remontowania. W dodatku jak widać da się je użytkować zgodnie z przeznaczeniem :)

Kupuj 800 i ciesz się przygodą.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cholera, to jak mam najechane 20k w niecały sezon to mi się moto kończy? czy jak skoryguję stan licznika, to mi się moto automatycznie polepszy?

;)

tak, to jest tak zwany Hard Reset :lol:

A tak na poważnie z tym przebiegiem można się obawiać ??? Bo f800gs z 2008 mają takie przebiegi około 50000 tys a f650gs można znależć 2008-2009 i przebiegiem 2100 tys.

F800GS z przebiegiem 50000 tys, czyli 500'000'000 :-o ja pierdziu, kiedy on to zrobił :lol:

A tak na poważnie, moja Krycha ma nakulane 75'000 km, ostatnio była sprawdzana i jest jak salonowa od środka ;-) o kapitalce przy takich motkach możesz zacząć myśleć tak przy 150'000 km. Oczywiście podstawowy warunek: Jak dbasz, tak masz :-D

I tu propozycja dla Ciebie, przeszukaj wpierw forum (np. Dakarowy), tutaj są pewniejsze sprzęty niż na alledrogo, dopiero jak tu nie znajdziesz, to zacznij poszukiwania dalej :-D

Edytowane przez bajer
  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mam żadnych wybrakowanych ;-) mam kilka kompletów... do naklejenia :-P

np. Dzielny pacjent? ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A tak na poważnie z tym przebiegiem można się obawiać ??? Bo f800gs z 2008 mają takie przebiegi około 50 000 ...

Teraz proszę o ciszę bo ja będę pisał ;)

Ogólnie rzecz ujmując to każdego motocykla można się obawiać - dwa koła, brak strefy zgniotu ...

A co do przebiegu ... do remontu mu daleko, ale jak to w życiu bywa ... i nowe silniki się zepsują ... nawet w F1 ;)

Edytowane przez Jarek
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozumie kolego Icoo ...

Tylko on się zwie Icoo, a nie lcoo, albo odwrotnie ;)

Edytowane przez Jarek
  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wprowadzasz zamęt Jarosławie :-)

Jarosławy tak mają ;)

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarosławy tak mają ;)

A An to ni ? ;)

Edytowane przez Jarek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz proszę o ciszę bo ja będę pisał ;)

Ogólnie rzecz ujmując to każdego motocykla można się obawiać - dwa koła, brak strefy zgniotu ...

A co do przebiegu ... do remontu mu daleko, ale jak to w życiu bywa ... i nowe silniki się zepsują ... nawet w F1 ;)

Jaka jest rzecz wspólna między Maluchem i Volvo...

W trakcie wypadku strefa zgniotu zatrzymuje się na silniku :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak, to jest tak zwany Hard Reset :lol:

F800GS z przebiegiem 50000 tys, czyli 500'000'000 :-o ja pierdziu, kiedy on to zrobił :lol:

A tak na poważnie, moja Krycha ma nakulane 75'000 km, ostatnio była sprawdzana i jest jak salonowa od środka ;-) o kapitalce przy takich motkach możesz zacząć myśleć tak przy 150'000 km. Oczywiście podstawowy warunek: Jak dbasz, tak masz :-D

I tu propozycja dla Ciebie, przeszukaj wpierw forum (np. Dakarowy), tutaj są pewniejsze sprzęty niż na alledrogo, dopiero jak tu nie znajdziesz, to zacznij poszukiwania dalej :-D

Dziękuję kolego bajer bardzo konkretnie odpowiedziałeś na moje wątpliwości i co mnie nurtowało . Wiadomo jak się dba to się ma tak jest ze wszystkim.

Mam tylko nadzieję że trafię dobrą sztukę bo o resztę się nie martwię potrafię dbać o to co mam .

W tą sobotę jadę oglądnąć f800gs jeśli mi się spodoba biorę i na pewno się pochwale jeszcze raz wszystkim dziękuję Pozdrawiam !!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję kolego bajer!

My stajemy się kolegami po zlocie, ale nie mówimy sobie "kolego" ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Forumowiczami po zlocie, kolegami po zlocie.. Ale lipa :-)

Nie pamiętam, abyś się ze mną witał na zlocie ;)

A każdy kto był to wie, że zlotowe ognisko wszystko zmienia :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sorry jeśli kogoś uraziłem . Wydaje mi się że zwrot kolego jest jak najbardziej przyjemny ;-) .

A co do maszyny już jedna dziś poszła szkoda :cry: .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sorry jeśli kogoś uraziłem . Wydaje mi się że zwrot kolego jest jak najbardziej przyjemny ;-) .

Sopko - my nie tacy obrażalscy.

Powiem Ci nasz komplement ( zwrot): na zlocie masz ryj ode mnie :D

Aaaa... - jak Cię to zdziwiło to wiedz, że to dziwne forum jest ;)

Edytowane przez Jarek
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×