Skocz do zawartości
Marcin

(s) ochraniacz pleców SasTec

Recommended Posts

Kupiłem jakiś tydzień temu taki oto ochraniacz/protektor

http://www.modeka.pl/pl/produkty/#!box/protektor_plecowy_sas-tec_sc-1/211/6/

niestety nie pasuje do mojej kurtki. Okazalo się, że Modeka model kurtki Finn trochę zmieniła, ja mam starszy i nie podchodzi ten protektor do niej.

Rozmiar M

Anyway - może komuś się przyda. Dałem za niego 85zł, oddam za 70zł plus wysyłka. Bez paragonu, bo gdzieś posiałem :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zdaje mi się, że z paragonem do 10 dni roboczych masz prawo zwrotu, jeżeli towar nie jest uszkodzony...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale nie ma paragonu , bo posiał ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak nie podchodzi??

Przecież protektory mają wymiary uniwersalne. Jedynie ten na plecy ma rozmiarówkę ale protektor M musi pasować do kurtki o rozmiarze M. A to, że Modeka coś zmieniła w kurtce nie powinno wpłynąć na montaż protektora.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewny jesteś, że nie pasi? W kurtce Finn trzeba rozpiąć dwa wewnętrzne rzepy, góra i dół, bez tego ochraniacz nie wejdzie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakie rzepy? Te z kieszeni na ochraniacz na plecach?

Ochraniacz nie pasuje bo ja mam starszy model Finn gdzie kieszeń na plecach idealnie jest uszyta pod taki protektor

held-sas-tec-ce-back-protector.jpg

A ja chciałem dać nowszy o takim kształcie

Buese-SaS-Tec-Rueckenprotektor-SC-1-11-paar.jpg

Nawet Modeka mi potwierdziła, że dobry wybrałem, ale nie wiedzieli, że mam starszego Finna ;)

Po prostu kupiłem część z GS do eFki ;)

Ewentualnie pogadam z sąsiadem - krawcem, czy umiałby mi przerobić kieszeń pod ten nowszy protektor ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W mojej FINN oprócz rzepa, który trzeba odpiąć żeby w ogóle włożyć ochraniacz, są dwa rzepy wewnątrz góra i dół - jak dokupiłem ten ochraniacz, to zgłupiałem, że nie pasi ;) Oryginalna pianka ma taki rozmiar jak ten zielony, co wyżej pokazałeś. Z którego roku ta kurtała? Moja 2012.

Edytowane przez ArturS

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To musi pasować. Nikt nie robi ochraniaczy pod konkretnego producenta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja kurtka z 2011. Jeszcze zerkne, jak wroce do domu, ale jestem przekonany, ze nie podejdzie bo po prostu wyszedl nowszy model protektora i do starszych kurtek nie pasuje.

Jak nie sprzedam, to na wiosne dokupie do niej jakas meshowa albo skorzana kurtke i tez sie przyda ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Musieli zmienić bo mam kurtkę z tego roku i ochraniacz jest taki jak ten szary na fotce.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wlasnie wrocilem z mierzenia ;)

Ochraniacz nie pasuje - kieszeń w mojej kurtce jest przystosowana kształtem do starszego typu ochraniacza. Podejrzewam, że kolega Artur ma po prostu kieszeń uniwersalną - za pomocą rzepów może wybrać jaki kształt protektora zastosować.

Jedyne rozwiązanie, jakie widzę w tej chwili, to przerobienie kurtki przez krawca - odprucie starej kieszeni i wszycie nowej, pod kształt nowego protektora. Muszę pogadać z sąsiadem, jak to widzi ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To musi pasować. Nikt nie robi ochraniaczy pod konkretnego producenta

Oj robią, zwłaszcza, ze to ochraniacze wpinane do wnętrza kurtki. Modeka korzysta akurat z sas-teca i inne modele mogą nie pasować. Najsensowniej to chyba oddać do krawca i będzie git, bo to nie jest jakaś wielka przeróbka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i tak chyba z krawcem zrobię. Zima idzie - mam czas ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze z samolotami tak robilem - mialem smiglo albo silnik to dobudowywalem caly samolot do tego ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze z samolotami tak robilem - mialem smiglo albo silnik to dobudowywalem caly samolot do tego ;)

Makgajwerowi zapałka wystarczyła :)... na helikopter :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×