Skocz do zawartości
don

Nowy z Krakowa

Recommended Posts

Cześć

Mam na imię Wiktor, mam 36 lat, i zaczynam szukać GS650

Chcę upiec 2 pieczenie na 1 ogniu. Na moto jeżdżę od ponad 10 lat jeżdżę na moto, pod ponad roku mam BMW 1150 RT, zrobiłem na nim w tym czasie około 10 000 i zaczyna mnie ciągnąć w stronę 1200 GS (Ewan McGregor i te sprawy) ale za nim ostatecznie zamienię RT na GS (jeszcze po drodze jest K 1200 GT) muszę być tego na 100% pewien. Dlatego wpadliśmy na pomysł z moim 16 letnim synkiem, że teraz kupię sobie GS 650 Dakar jak drugi motocykl a za 2 lata gdy młody zrobi prawo jazdy A2 - dam mu mojego GS 650, sprzedam RT i kupię albo 1200GS albo 1200GT.

Gdzie znajdę info o zasadniczych różnicach pomiędzy DAKAR z zwykłym GS? Obaj z synkiem mamy po 190 cm a Dakar ma wyższą kanapę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cześć :)

Kraków wita Kraków :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcę upiec 2 pieczenie na 1 ogniu. Na moto jeżdżę od ponad 10 lat jeżdżę na moto

Przeczytaj jeszcze raz.... :-D mam wrażenie że już upiekłeś :-D

Witaj :beer:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po uzyskaniu tego prawa jazdy (A2) będzie można kierować jednośladem rozwijającym do 35 kW (48 KM) o stosunku masy do mocy nieprzekraczającym 0,2 kW/kg. Chyba musze cię zmartwić ale chyba synek na dakarze z A2 nie pośmiga - chyba, że nielegalnie ;) Od 2000 jak rotax dostał wtrysk moc wynosi 37 kW czyli 50 KM. Jeżeli się mylę to mnie poprawcie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć

Posiedzisz trochę na forum , poczytasz , to sam dojdziesz jakie są zasadnicze różnice między F650 GS , a Dakarem.

Musisz wiadomości dozować ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×