Skocz do zawartości
Krychu

Peugeot

Recommended Posts

Decyzja zapadła, z domowej floty chcemy sprzedać Partnera.

Peugeot Partner 1.9 d

2005 rok.

Przebieg - około 245 000 tys. (w domu będę to podam dokładnie). Jak jest za duży pisać - zrobimy ile trzeba aby nie przekraczać bariery psychologicznej 200 000 tys;)

Kolor biały

5 osobowy

Klima - do nabicia (ale szczelna bo przeszła test)

Zestaw głośnomówiący oryginalny Noki - zostaje w samochodzie (nie będę już rozkręcał).

Radio Sony na CD/MP3 - możliwe, że źle podłączone przez kumpla (nie miałem czasu sprawdzić i w sumie się do tego żona przyzwyczaiła) ponieważ nie trzyma w pamięci stacji radiowych.

Elektryczne szyby przód.

Dwa schowki w podłodze pod nogami w tylnej części.

Bagażnik jak i pod tylną kanapą samochód jest wygłuszony grubą matą (od tak sobie były właściciel wymyślił) ale różnica jest.

7 tysięcy kilometrów temu został zrobiony naprawdę gruby serwis u lokalnego zaufanego mechanika: http://www.autojacek.pl/index.html

- regeneracja tylnej belki

- wymiana rozrządu

- oleje + filtry

- kompletny wydech

- maglownica

- naprawa bocznych drzwi (otwierały się tylko od wewnątrz)

Tłumaczyłem żonie, że jeszcze nie czas po takim serwisie na sprzedaż ale już ma na oku nowy obiekt, którym w sumie od dzisiaj śmiga.

Nie narażając się dłużej (a mam w planie kupno nowego motocykla;) wystawiam go na razie tylko na forum za:

8 000 zł

Edytowane przez Krychu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak nic lepszego nie dostane to chyba cza brać :lol: :beer:

20140530_143736.jpg

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to zdjęcie wymiata :-D Długo szukałeś tła?

a tak z innej beczki - umyłbyś go trochę ;)

20140530_143736.jpg

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz co, jeden z Naszych handlowców właśnie zjechał z trasy, zaparkował obok i nawet robiąc na szybko zdjęcia nie zauważyłem dopiero przy wklejaniu ale fakt wyszło git;)

Partner cały czas w biegu...ale może jutro szybki prysznic kto wie;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a tak z innej beczki - umyłbyś go trochę ;)

...normalnie nie wierzę ....jest trzeci do kompletu. Enlil zgłoś się do Jacka to Ci wyjaśni o co chodzi ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale o co cho? :)

spokojny bądź. To bardzo elitarny klub

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
spokojny bądź. To bardzo elitarny klub

Zapraszasz do klubu? :D po ostatnich twoich wpisach raczej nie powinienem... ale jestem spokojny :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spokojnie. Najpierw twoją kandydaturę omówią ojcowie założyciele : Jacek i ja. Musimy Cię jeszcze poobserwować czy masz odpowiedni poziom skrzywienia ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

- Roleta bagażnika

- Wszystkie tylne okna są uchylne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pytam z ciekawości, agresja "0" (zawsze chciałem tak napisać) - pojechałeś zrobić klimie test na szczelność po czym... nie nabiłeś jej? dlaczego? 100-150 zł to zbyt duża inwestycja żeby sprzedać sprawne auto? Nie gniewaj się, naprawdę ciekawi mnie związek przyczynowo - skutkowy tejże sytuacji...

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spoko, nie gniewam się bo czemu miałbym i już odpowiadam.

Jak pisałem na samym początku francuz jest tak doinwestowany mechanicznie, że tej kasy i tak już nie odzyskam, musiałbym do ceny dodać kwotę która widniej na fakturce za usługę w warsztacie a ta nie należy do najmniejszych.

Test został zrobiony jak samochód był na warsztacie ale nie "włożę" w niego już ani złotówki.

Ja bym go w ogóle nie sprzedawał ale żona śmiga już nowy samochodem.

Mogę nabić klimę dać mu polerkę, wyprać cały środek a finał będzie taki, że będę musiał spuścić z ceny do poziomu przed "liftem" bo na rynku jest tyleee tego, i jest w czym wybierać a ja chce go w miarę szybko spieniężyć.

Mogłem też faktycznie zrobić "super przebieg" + zabiegi kosmetyczne (i już z klimą) ale tak chce sprzedać;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli pozwolisz, to zdradzę Ci, że Twój Peugeot z całą pewnością nie posiada silnika 1,8D tylko 1,6 Diesel lub benzyna, ale 1,6. A cena wydaje się w porządku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no wczoraj został nawet umyty, szybko bo szybko ale jest

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×