Skocz do zawartości
mario2007

f800st busko zdrój prośba o oględziny

Recommended Posts

mam trochę za daleko , jeżeli ktoś mógłby popatrzeć na ten motocykl i podrzucić opinię /szczerą do bólu/ to bedę wdzięczny . dobra flaszka kurierem ups z góry załatwiona ;-)

http://otomoto.pl/bm...t-M4047646.html

moto jest po szlifie lekkim , ale to go nie dyskwalifikuje w moich oczach . natomiast pod spodem wiadomo - może być mina . cena jest niska , wisi chyba od lipca i zapewne już go mają dosyć ... , ze zdjęć widac to co widać ... czyli że nic nie widać .

dzięki za ewentualna pomoc .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W piątek rano będziemy jechać z psem do Kielc z Rataj to mogę zaglądnąć tam w drodze powrotnej . Fachowcem wielkim nie jestem ale może jakieś zdjęcia lub podpytam trochę tych co sprzedają

Wysłane z mojego Nexus 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

będę wdzięczny . to nie są handlarze motocyklami , mają jedno moto i dużo puszek . może któryś kupił dla siebie i mu przeszło albo liczyli na deal i nie wydało ? nie chcę dorabiać ideologii ale wygląda to dość dziwnie .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Postaram się pogadać i zrobić jakieś fotki , odpalić i nagrać to wydarzenie, ale zrobię to bez wcześniejszego oznajmia nią przyjazdu, będę miał większe szanse na ocenę prawidłowości działania .

Wysłane z mojego Nexus 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cena bombowa

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no wiem , nawet już mi ten pasek nie przeszkadza - nabrałem doświadczenia przy moim cs-ie ;-) . inna taka bomba jest u nas we wrocławiu - 2012 za 17 tysięcy z przebiegiem 1500 kilometrów . też była po podobnym szlifie i tez tanieje z ogłoszenia na ogłoszenie . ale 10 brzmi jak ccc :) .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sa tacy co dają dyche za 14 letniego gieesa :-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wiemy , wiemy . ale ja lubię mieć coś "innego" ;) . wszyscy kumple kupowali niemieckie auta ja kupowałem francuskie , oni naprawiali ja jeździłem . na latanie po krzaczorach już nie mam zdrowia a w przyszłym sezonie jakieś bałkany na tym były by miłe . może z synem na moim cs-ie ? kto to wie ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myśle podobie.

Z tą różnicą ze jeżdzę "Niemcem" :-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też podobnie ale jeździmy Japończykami , tzn jeden z nich taki bardziej francuski jest

Wysłane z mojego Nexus 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

etap francuski ma teraz mój syn /megane 1,5 dci/ , ja po okresie francusko-japońskim /trzy toyoty celica między 2007 a 2013/ zorientowałem się że "chłpocy z miasta" przesiedli sie na a8 w gazie i mozna w końcu kupic normalny samochód czyli ... mamy z żoną po beemce ;-) .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żona ma służbowego forda,

Najtańszy pojazd w eksploatacji :-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
minusem mojego życia jest to , że nigdy nie miałem auta służbowego :oops: .

Nie no weź.. Koniecznie musisz spróbować! :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja kiedyś miałem , teraz mam ten przywilej ze sam wybieram :-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

10 lat temu miałem okazje przejścia do takiej tam sporej korporacji motoryzacyjnej , ale odpuściłem . miałbym służbowy samochód , telefon , komputer ... . dzisiaj ich juz nie ma w polsce a ja dalej nie mam służbówki .

w 2004 roku po 15 latach życia z motoryzacji postanowiłem zmienić klimat i zacząć się bawic motoryzacją . życie ma się jedno , tyle tego towaru dookoła ...

Edytowane przez mario2007

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak na szybko pierwsze spostrzeżenia motocykl trochę zapuszczony widać że stał dość długo po lewej stronie lekkie otarcia widoczne na klamce sprzęgła oraz ciężarku. Motocykl nie odpalił trzeba było podłączyć akumulator bo ten motocyklu był wyczerpany ponadto klemy były niedokręcone. Po podłączeniu odpalił za pierwszym razem mam krótki film oraz kilka zdjęć numery win na zdjęciu. Najlepiej opowiedziałbym to przez telefon a jak będę zasięgu lepszego internetu to wrzucę zdjęcia na dropboksa do ściągnięcia mój numer 5 1 dwa 485 0 20

Wysłane z mojego Nexus 5

Edytowane przez consigliero
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

puściłem pw . dzieki .

po ogledzinach podrożał o 1000 pln na aukcji , czyli chłopcy nie są profesjonalni :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no to mamy rocznik 2009 wyprodukowany 08-2007 . czyli panom już dziękujemy .

bardzo dziękuję za oględziny , wyleczyłem się .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no to mamy rocznik 2009 wyprodukowany 08-2007 . czyli panom już dziękujemy .

bardzo dziękuję za oględziny , wyleczyłem się .

Moze po prostu pomylili date produkcji z data pierwszej rejestracji?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zawsze tak jest , natomiast polska to taki kraj że klient zwraca uwagę na rok produkcji a nie na pierwszą rejestrację . zresztą jedyny na swiecie ... .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale moment, bo nie kumam. Za rocznik 2009 to jest mega okazyjna cena (tak pisaliście wyżej, nie znam się, nie śledzę rynku, powtarzam po was), a za 2007 to już nie jest okazja? czy jakieś inne względy powodują że odpuszczasz? Może coś ważnego się zmieniło w konstrukcji między 2007 a 2009? Bo tak na chłopski rozum... czy to 2007 czy 2009 to taki sam motek... i odpuszczać bo ktoś podał datę jaka jest na papierach - to nie rozumiem...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dwa lata to różnica kilku tysięcy w cenie moto . kilku czyli 2-5 w zależności od wielu czynników . poza tym cena u panów jest zmienna jak wiatry na ziemi - raz 11 raz 12 ... . inwestycja w doprowadzenie tego do stanu perfect to poziom około 1500-2000 pln + rejestracja . za 13-14 kupisz ten model w stanie super z polskiego salonu z udokumentowaną przeszłością . więc odpuszczam bo sens jest żaden . we wrocławiu jest za 17900 / 2011 i raczej jest coś do ugrania z ceną . ma kufry i podobne uszkodzenia . ale to 2011 a nie 2007 .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×