Skocz do zawartości
wituch

Może ktoś coś wie o moto z poniższych 3 ofert?

Recommended Posts

Aloha - chciałbym zasięgnąć języka odnośnie tych ofert. Forum przeszukiwałem, ale nic o nich nie znalazłem. A nóż widelec ktoś miał styczność, lub może powiedzieć coś więcej:

http://otomoto.pl/bmw-gs-f650gs-plus-dwa-kufry-bmw-orginalne-M4117927.html

http://otomoto.pl/bmw-gs-650-dakar-transport-2000r-bdb-nowy-model-M4128668.html

http://otomoto.pl/bmw-gs-f650-dakar-2006-rok-M4114006.html

jako jedyna na podwójnym wtrysku

Kufry tudzież podgrzewane manety to fajna sprawa, niemniej drugorzędna, bo z czasem można doinwestować. Jeszcze nie do końca się w wersjach orientuję, ale ten 'Dakar' z drugiego ogłoszenia jakoś dziwnie mi wygląda.. Niemniej - jeśli ktoś ma jakieś info o tych ofertach - to poproszę by się nim podzielił :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Taki to Dakar jak podwójny wtrysk. Nie ma jak jeździć bez łącznika lag, przód 19, silnik srebrzanką pociągnięty, a wygrywa dziura w błotniku.

Edytowane przez agreSorek
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dobrze, że wyjaśnili w opisie co to są gmole, bo kupujący motocykl na pewno nie zdaje sobie sprawy :-P

Ostatnio taki jeden z "tad" sprzedawał mondeo, gość zapłacił, umowa podpisana, ładuje kola zimowe to swojego nowego kombi, trzaska klapa patrzy na znaczek i mowi do sprzedającego

- a to nie passat?

Czasami warto wytłumaczyć najprostsze rzeczy bo nigdy nie wiadomo na kogo sie trafi

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co nie zmienia faktu że ten niebieski ma z przodu koło 21 cali... :-P tego to jeszcze nie grali, poza tym jedno ze zdjęć (to z kuframi z zielonymi/żółtymi naklejkami) :-P przypomina mi że gdzieś on już kiedyś był.... co ciekawe amor też ma z Dakara jak się wydaje ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na mnie jakoś żaden szału nie robi... Kupowanie od handlarza to jak kupno kota w worku. Może się poszczęści a może nie. Biały wygląda fajnie ale brak łącznika lagów daje do myślenia :-P Poza tym kartery pryśnięte tak jak napisał agreSorek ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Święta Tereso, ten ostatni nie ma prawa wytrzymać nawet jazdy próbnej :shock:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Święta Tereso, ten ostatni nie ma prawa wytrzymać nawet jazdy próbnej :shock:

ale jest prosty i wyważony :roll: Może dlatego nie ma łącznika i jest dziura w błotniku. Ktoś go wyważył :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Święta Tereso, ten ostatni nie ma prawa wytrzymać nawet jazdy próbnej :shock:

No jak Twojej to pewnie nie wytrzyma, Ty lubisz dać w .... Ty wiesz w co :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

masz na forum gs-a w oleśnicy do kupienia . 22KUBA22 , raczej nie jest daleko z wrocka ... nie ma zdjęć ale masz rzut berecikiem .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×