Skocz do zawartości
Dziadek

Sprzedam G650 X-Country

Recommended Posts

Sprzedam swojego X-Wieśniaka.

Niemcy wyprodukowali go w 2008 roku.

Trochę zdjęć na forum TUTAJ i TUTAJ . Oczywiście jak ktoś byłby zainteresowany szczegółowymi fotkami to napstrykam.

Kupiony przeze mnie z przebiegiem 22000 , teraz ma coś ok 26000 Przebieg udokumentowany w jakiś kwitach serwisowych.

Po zakupie zmieniłem tylko olej. W serwisie po pieczątkę nie byłem ;-) . Po nic nie byłem bo się nie psuł.

Motocykl w miarę uniwersalny, wobec czego używany zgodnie z przeznaczeniem czyli na szosie, na szutrze , na piasku, na morzu , w powietrzu itd. Nie porysowany, nie połamany, całkowicie sprawny technicznie. A dupa. Nie całkowicie, bo się kontrolka rezerwy potrafi nie zaświecić.

Jedyny powód sprzedaży - w szuwary mnie z powrotem ciągnie czyli jak sprzedam to będzie jednak X Challenge, zdaje się, że jest taki jeden do sprzedania na forum :) ,

Jak nie sprzedam to dalej będę pomykał tylko jakieś kostkopodobne opony założę

Wszelkie info na priv. bo trochę mi się pisać blablabla nie chce .

Cena 14000.

A teraz proszę o spam :) :) :)

Edytowane przez Dziadek
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proszę bardzo: SPAM na zamówienie :!:

Spam jest wtedy jak się pisze o niczym, a Ty o spamie więc jaki to spam ? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proszę bardzo: SPAM na zamówienie :!:

Dziękuję
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak sprzedasz TEGO wieśniaka, to do TAMTEGO czelendża będziesz musiał dorzucić conieco, ale warto IMO ;)

Edytowane przez Seb

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak sprzedasz TEGO wieśniaka, to do TAMTEGO czelendża będziesz musiał dorzucić conieco, ale warto IMO ;)

Dorzutka leży i czeka :),
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spam jest wtedy jak się pisze o niczym, a Ty o spamie więc jaki to spam ? ;)

Dzięki Jarku, myślałem, że jak napiszę o spamie to napiszę o niczym a tu jednak niewiedza, muszę rozejrzeć się za kolejną podyplomówką :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...

Jedyny powód sprzedaży - w szuwary mnie z powrotem ciągnie czyli jak sprzedam to będzie jednak X Challenge, zdaje się, że jest taki jeden do sprzedania na forum :)

Co kupujesz?

Wchodzi, że BMW ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mogę potwierdzić, że motek ekstra. Jeśli ktoś szuka, to jest to dobra propozycja.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co kupujesz?

Jak sprzedam, to X-Challenga bo przy jednogarnkowej beemce póki co zostanę, ewentualnie w grę wchodzi wsadzenie w Wieśniaka trochę czelendżowego hardwaru i zrobienie z niego mutanta i powiem czczerze, że silnie się nad tą opcją zastanawiam , głównie chodzi mi o węższą kanapę i 21 cali z przodu ło takie cóś :)

IMAG0103.jpg

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem Ci że... :)

Ale to to chyba X Moto z dużym kołem...

Przeróbka możliwa. Ale chyba taniej wyniesie sprzedaż kupno Chalandza

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale to to chyba X Moto z dużym kołem...

Przeróbka możliwa. Ale chyba taniej wyniesie sprzedaż kupno Chalandza

To X-Country na oryginalnych kołach tylko plastiki i kanapa wsadzone są z supermoto albo czelendża i pomalowane
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale bardzo zgrabne toto jest, smukłe takie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale bardzo zgrabne toto jest, smukłe takie.

Nie wiesz, ze czarny wyszczupla? :lol:

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ładniutki ten twoj wiesniak, jak bym mial blizej to bym pomacał i moze bym sie skusił, mysle nad sprzedazą Dniepra i kupnem czegos na czym mozna polatać w około komina. To twoje moto dużo wyzsze od f650gs?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

może zainwestuj w wieśniaka przeróbka tuning i będzie wymarzony ;-)

Rozglądam się za plastikami, kanapą i airboxem w rozsadnej cenie, póki co nie widać , na ebaju poszedl komplet za trzysta parę dolców :( , bo ceny nowych są poje ... , a reszta typu amor przód i przednia fela to już mniejszy problem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja sam bym chętnie plastiki nowe przytulił bo moje na trytytkach. Na advrider przegapiłem komplet za $250. Kwestia używanego airboxa to chyba poza zasięgiem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja sam bym chętnie plastiki nowe przytulił bo moje na trytytkach. Na advrider przegapiłem komplet za $250. Kwestia używanego airboxa to chyba poza zasięgiem

Cały airbox nie jest potrzebny, zdaje się, że tylko grzybek do mocowania kanapy, element do którego mocowane są boczne plastiki i chyba pokrywa reszta jest taka sama. Edytowane przez Dziadek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale to aż taka różnica jest między x-country a x-challenge?

Przy jeździe w większych terebejach jest , 21" z przodu, węższa kanapa i lepsze zawieszenie robi swoje, chociaż na wszelkich szutrach, piaskach x-country spisuje się całkiem dobrze :), w sumie takie uniwersalne moto ...

Ale ja zawsze lubiłem przez jakąś orkę, albo bagienko na skróty przelecieć ... ,

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skoro nie starcza Ci wiesniak to i w seryjnym Xie bedziesz pewnie szukał czegos na tył zamiast pneumata.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skoro nie starcza Ci wiesniak to i w seryjnym Xie bedziesz pewnie szukał czegos na tył zamiast pneumata.

Oj szmać, to taka nie kończąca się historia :), wszystko przez to, że do tej pory tłukłem się lekkimi endurakami, kilka ktmów po drodze było :), ale tym dało się jeździć głównie wokół komina, no i w końcu postanowiłem się trochę ucywilizować i kupić coś bardziej uniwersalnego, kupiłem kolejnego pomarańczowego tym razem 690 enduro, niestety pomimo usilnych prób dostosowania go do dlugości moich nóg było po prostu chu....wo, czubkiem palców siedząc na jednym półdupku ledwo sie podparłem, a jak obniżyłem to znowu tył sie zrobił do dupy, no to se panie kupiłem wieśniaka, bo to z zasięgiem nie mam najmniejszych problemów, no i beemka to tak fajna jest :) ale z kolei trochę mu tego endurowego pazura brakuje, oj dość już bo to zdaje się jest dział Sprzedam, a nie Mój kochany pamiętniczku .... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×