Skocz do zawartości
pawelw

ktoś widział może tego GS w Olkuszu?

Recommended Posts

coś więcej w temacie jazdy na 1 kole? z tego, co wiem od sprzedawcy, to jest to sprzet z zagranicy a o kiepskim stanie opony z przodu od razu mnie poinformował. agreSorek możesz coś bliżej napisać?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mogę: czujnik prędkościomierza (min. także przebiegu) jest przy przednim kole. 31/14=2.214 Ale różnie to bywa... Zza granicy, może Włoch?

Edytowane przez agreSorek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w tej chwili nie pamiętam, ale chyba z Włoch. Co do przebiegów - oglądałem na autoscout24.de i tam podobne roczniki też bywały z podobnym przebiegiem. Tak na prawdę to liczę się, że rzeczywisty przebieg jest większy i decyzja zależeć będzie od stanu technicznego a nie cyferek na liczniku (a te lubią się zmieniać). W mojej Yamaszce WR250F nie było w ogóle licznika (nawet motogodzin) a mimo rocznika 2001 wymiatała równo a silnik był w stanie świetnym (też moto pochodziło pierwotnie z Włoch). Zależy mi na opinii kogoś, kto widział to moto z bliska lub też na podstawie fotek powie mi, czy czasem połowa osprzętu nie jest z modelu po lifcie

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak chcesz wierzyć w przebieg to Twój wybór. Bez rozbierania nie stwierdzisz stanu zużycia. Kultura pracy jest na tyle niekulturalna, że trudno wychwycić nieprawidłowości, no chyba, że łańcuszek będzie bębnił ;) Wygląda na przedliftowy oryginał. "Nagar" z tłumików ładnie schodzi zieloną pastą polerską, krążek filcowy i wiertarka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zależy mi na opinii kogoś, kto widział to moto z bliska lub też na podstawie fotek powie mi, czy czasem połowa osprzętu nie jest z modelu po lifcie

Ze zdjęć wygląda, że wszystko zachowane jest w oryginale z tamtych lat produkcji (oprócz opon ;-)) + szyba od Dakara ale to akurat na +

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak chcesz wierzyć w przebieg to Twój wybór. Bez rozbierania nie stwierdzisz stanu zużycia. Kultura pracy jest na tyle niekulturalna, że trudno wychwycić nieprawidłowości, no chyba, że łańcuszek będzie bębnił ;) Wygląda na przedliftowy oryginał. "Nagar" z tłumików ładnie schodzi zieloną pastą polerską, krążek filcowy i wiertarka.

Ja często nawet sobie nie wierzę a co dopiero w przebieg motocykla. Od kilku lat, od kąd nasi rodzimi mechanicy zaczęli pracować w dużych ilościach w Niemczech też często pomagają właścicielom komisów w przygotowaniach pojazdów "na export". Hasło sprzedawcy "książek serwisowych tam raczej nie prowadzą" mówi wszystko.

W przebieg nie wierzę i wiem, że i tak jak coś ma wyjść - to wyjdzie, ale dzieki za info co do orginalności wyglądu.

Sprawdzałem też opinie dealera i te są pozytywne

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W tym komisie kolega ze mną zanabył MT-03.

Komis zrobił na mnie dobre wrażenie, taka 4. Nie było problemu z zjazdą testową i z dowozem go do Krakowa za free. Motocykle są zwykle po wywrotkach tu i ówdzie porysowane ale raczej bez wielkich dzwonów. Cenę można ponegocjować...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W tym komisie kolega ze mną zanabył MT-03.

Komis zrobił na mnie dobre wrażenie, taka 4. Nie było problemu z zjazdą testową i z dowozem go do Krakowa za free. Motocykle są zwykle po wywrotkach tu i ówdzie porysowane ale raczej bez wielkich dzwonów. Cenę można ponegocjować...

Dzieki!

O takie info mi właśnie chodziło.

Zadrapania itp to pikuś - prosta, nie spawana rama, nie uszkodzone hamulce i zawieszenia są ważniejsze

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W zeszłym roku kolega kupił u nich R1200R. Sześciolatek w takim stanie, że można go było wstawić prosto do salonu. Zaraz po zakupie trafił do serwisu na olej, filtry etc i mechanik potwierdził super stan sprzętu. Pełna dokumentacja, FV i dowóz do Krk. Z tego co pamiętam to ciągną motocykle z Włoch, ten był odkupiony od salonu BMW. Oglądałem też przy okazji inne sprzęty- wszystkie wyglądały przyzwoicie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W zeszłym roku kolega kupił u nich R1200R. Sześciolatek w takim stanie, że można go było wstawić prosto do salonu. Zaraz po zakupie trafił do serwisu na olej, filtry etc i mechanik potwierdził super stan sprzętu. Pełna dokumentacja, FV i dowóz do Krk. Z tego co pamiętam to ciągną motocykle z Włoch, ten był odkupiony od salonu BMW. Oglądałem też przy okazji inne sprzęty- wszystkie wyglądały przyzwoicie.

Dzięki! Jak tylko będzie czas i warunki chyba jednak przejade do Olkusza. Myslałem też o innym egzemplarzu z Gniezna, ale znalazłem post na jego temat i aż tak dalekiej drogi nie będę ryzykował

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

strzała, potwierdzam ,ciągną motorynki z italiano, a odnośnie stanu to różnie bywa, kumpel kupił u nich tdm 900 z tym że już był zarejestrowany w pl bo ktoś zostawił w rozliczeniu, on sobie chwali ale stan faktycznie wizualnie tez był zajefajny.

jak to zwykle bywa nie zobaczysz - nie będziesz miał opinii. każdy ma swój gust i jeden przełknie drobne bolączki a inny nie.

może wpadnę do nich w weekend to coś więcej oblukam, ale cudów się nie spodziewaj.

cze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

strzała, potwierdzam ,ciągną motorynki z italiano, a odnośnie stanu to różnie bywa, kumpel kupił u nich tdm 900 z tym że już był zarejestrowany w pl bo ktoś zostawił w rozliczeniu, on sobie chwali ale stan faktycznie wizualnie tez był zajefajny.

jak to zwykle bywa nie zobaczysz - nie będziesz miał opinii. każdy ma swój gust i jeden przełknie drobne bolączki a inny nie.

może wpadnę do nich w weekend to coś więcej oblukam, ale cudów się nie spodziewaj.

cze.

OK. czekam na dalsze info na priv

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z Olkusza jest zuko

wysłano z daleka

Dzięki za podpowiedź - już zadziałał ;) ale decyzja jeszcze nie podjęta

szukam nadal.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No tak. Miał być mały GS a do garażu zawitał............. kawasaki Versys 650,2007! Od dobrych kilku miesięcy miałem dylemat Gs czy Versys i dziś, będąc w drodze celem obejrzenia GSa dostałem telefon od kumpla, który jest z Kłodzka i właśnie stoi przy versysie. Tak więc, po analizie i konsultacji rodzinnej nastąpiła zmiana kierunku i pojechałem obejrzeć kawę, i na ogładaniu się nie skończyło.

Gdyby ktoś potrzebował info na temat tego GS z postu mogę przesłać na priv info od Zuko i PedroF650ST z oględzin.

PS:

Zuko i PedroF650ST - dzięki za pomoc i LWG!

Mam nadzieję, że admin nie wywali mnie z forum za posiadanie skośnookiego sprzętu ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cóż, wszyscy popełniamy błędy ;)

Edytowane przez agreSorek
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cóż, mam nadzieję, że za kilka lat uskładam na R1200GS Adv i wtedy błędy zostaną mi wybaczone :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To pozostało życzyć by tymczasem spełnił Twoje oczekiwania. Może fotka nabytku?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poka, poka. Oczywiscie w odpowiednim dziale.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×