Skocz do zawartości
agreSorek

Tank grip.

Recommended Posts

Czy może ktoś się orientuje gdzie można kupić właśnie taki wynalazek. Nie taki badziewny tank pad z allecośtam tylko taki konkretny, gumowy, np. fe674f9a2877c4f0decf615fbfc7fe48.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie bardzo wiem, co masz na myśli, ale jeżeli chodzi o te tank gripy na zdjęciu, to takie silikonowe naklejki, żeby przylepić się do motka. Ludzie kleją to do czego popadnie, bo lansik na dzielni itp., ale głównie używa się to w typowo sportowych maszynach, często na torze. Odciążają łokcie i pozwalają lepiej kontrolować samolot.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ludzie kleją to do czego popadnie, bo lansik na dzielni itp.,

A jak myślisz .... ? Po co mu to? ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lansik to jedno, po drugie wyciera mi się lakier na nibybaku od tankbaga i od ud. Do czego służy docelowo to wiem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I interes zbiornika nie obija. ;-)

Żeby obijało to trzeba mieć jaja ... nie o to chodzi ... :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby obijało to trzeba mieć jaja ... nie o to chodzi ... :lol:

Powiadasz... f26cd9bcb0fd231fc5ddce35f9926fd1.jpg

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Lansik to jedno, po drugie wyciera mi się lakier na nibybaku od tankbaga i od ud. Do czego służy docelowo to wiem.

Z tych lepszych popatrz w akcesoriach wyścigowych na moto-freak.pl pod hasłem stompgrip. Będziesz Pan zadowolony.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten 3 od lewej w górnym rzędzie chciał mieć chyba zdjęcie z niezłymi jajcarzami albo nieśmiały bo chyba to nie to co mu zwisa z szyi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten 3 od lewej w górnym rzędzie chciał mieć chyba zdjęcie z niezłymi jajcarzami albo nieśmiały bo chyba to nie to co mu zwisa z szyi.

Tak przypuszczałem, że dziewica :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak przypuszczałem, że dziewica :lol:

Teraz rozumiem po co Wam te gumy. ;-)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra ... ja odpadam. Jak wpadnie tutaj nowo mianowany Admin "D" to wyśle mnie na śmietnik :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem o co chodzi agreSorek-owi , sam widziałem gumowy przy GS-ie ale tylko na środkowej części zbiornika i wyglądało to fajnie oraz spełniało swoją rolę - czyli brak ścierania lakieru. Link do zdjęcia : https://plus.google.com/photos/108401563842820501250/albums/6074932377433148401/6074933024381523010?banner=pwa&pid=6074933024381523010&oid=108401563842820501250 . Dodatkowo u mnie po bokach niby-zbiornika też jest lekko zmatowiony lakier przez kolana.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja swoje świeżo pomalowane plastiki daję do częściowego oklejenia folią bezbarwną. To chyba najlepszy sposób biorąc pod uwagę estetykę i koszty.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest to jakieś rozwiązanie, o ile jest to folia specjalna, przez jakiś czas da radę. Biorąc pod uwagę koszty to trzeba było okleić folią kolorową bez malowania ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak chciałem zrobić, ale w kilku miejscach były klejenia, które trzeba było poszpachlować/wyrównać. Gdyby wystarczyło tylko okleić, to jasna sprawa, zwłaszcza, że późniejsze poprawki są wtedy proste i tanie.

Folia specjalna, wystarcza na długo.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3M ma w ofercie całą paletę barw łącznie z bezbarwną i carbonem. Połysk, mat, jest w czym wybierać.

Edytowane przez krs
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×