Skocz do zawartości
Konrad79

Poszukuje F650-tki z dobrych rąk

Recommended Posts

Przestańcie się w końcu przegadywać - co to forum pudelka? ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cóż, widać Jarkowi forumowa władza uderza do głowy i pozwala sobie na odpisywanie na posty bez uprzedniego ich czytania, a skutek to regularny flooding przez offtop w co drugim temacie. Całe forum jest tragicznie zabałaganione takim pustym klepaniem co najmniej kilku osób i traci w ten sposób na merytoryczności, jeżeli taka się gdzieś pojawia.

Ogłoszenie wisi dzisiaj, teraz, w lutym, więc jest aktualne - zdjęcia z maja nie są aktualne, a data na nich jest prawidłowa wbrew głupim zapewnieniom sprzedającego, który widać kuleje na podstawy logiki i koniec kropka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak Ci się nie podoba, zawsze możesz zalogować się gdzieś indziej - przymusu nie ma

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolega - reformator :D A wszyscy inni (prawie) to oszuści, spamerzy pijacy i złodzieje (bo każdy pijak to złodziej), ooo :D

  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co to merytocośtam?

Jakbym to rozumiał, to pewnie bym się obraził... :)

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cóż, widać Jarkowi forumowa władza uderza do głowy i pozwala sobie na odpisywanie na posty bez uprzedniego ich czytania....

Jakby umiał czytać to by czytał, a ogólnie jest jak Chuck Norris - zanim przeczyta już dawno odpowiedział ;)

Właśnie. Jarek, co jest powszechnie wiadome, ogólnie wredny jest, zarozumiały, głupi i bezmyślny jest. Taki właśnie on jest - uderzony władzą na tym forum - życiowa fajtłapa, a z wiekiem staje się coraz gorszy. Musisz to przyjąć i się z tym pogodzić, albo będziesz się źle tutaj czuł. Było tutaj paru reformatorów, ale próbuj ... ;)

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nikogo nie chcę reformować, po prostu nie chce mi się kolejny raz tłumaczyć, że data na zdjęciach mniej więcej pokrywa się ze stanem organoleptycznym i takie kręcenie nie jest zachęcające do zakupu (a jak kogoś zachęca, to może to i dobry moto, ale statystyka jest na jego niekorzyść i ja nie traciłbym czasu na kogoś, kto nawet nie postarał się z napisaniem logicznego opisu).

Panowie, poza tym warto zacząć odróżniać krytykę od bólu dupy, który to z zasady nie występuje w parze z argumentami, które to tutaj jednak się pojawiły.

EOT

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nikogo nie chcę reformować, po prostu nie chce mi się kolejny raz tłumaczyć, że data na zdjęciach mniej więcej pokrywa się ze stanem organoleptycznym i takie kręcenie nie jest zachęcające do zakupu (a jak kogoś zachęca, to może to i dobry moto, ale statystyka jest na jego niekorzyść i ja nie traciłbym czasu na kogoś, kto nawet nie postarał się z napisaniem logicznego opisu).

Nie dzwoń, nie interesuj się - to wolny kraj i masz do tego prawo. "Zła" data w aparacie = oszust! ;) Opis też bez sloganów typu: igła, ideał, dziadek płakał ... - no fakt - oszust! ;)

Panowie, poza tym warto zacząć odróżniać krytykę od bólu dupy, który to z zasady nie występuje w parze z argumentami, które to tutaj jednak się pojawiły.

Nareszcie mamy Ciebie!

Ty nam powiesz co jest krytyką z argumentami, a co bólem dupy. Już Cię lubię i coś czuję, że częściej będziemy sobie gadać na drutach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Merytoryczny - dotyczący sprawy.

Na mnie, bardziej od merytorycznych, działają argumenty słowne np:

"Nie smaruj łańcucha w ruchu bo będziesz dupę wycierał śródręczem"

Edytowane przez Debian
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

asdfuc musisz przywyknąć do tego, że władza jest dla ludu i lud jest dla władzy... będzie Ci tutaj wtedy łatwiej...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Temat nie aktualny. Śliczna F650 już stoi w garażu i odpoczywa po pierwszych wspólnych kilometrach. To jest prawdziwa miłość od pierwszego wejrzenia. Pozdrowienia dla Geoborka i dziękuje wszystkim za pomoc.

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Geo, wisisz bro! ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×