Skocz do zawartości
SoD

[S] Kask Arai Tour-X3

Recommended Posts

Sprzedam kask motocyklowy Arai Tour-X3.

Stan oceniam na 90/100. Przejechane dosłownie 5 kilometrów. Jedna mała ryska od nowości.

Sprzedaję ponieważ okazał się za mały.

Rozmiar: S - 55-56cm

Pudełko + papiery + pinlock + jakieś duperelki, cały komplet jak z fabryki. ;)

Test kasku: http://www.webbikewo...elmet/arai-xd3/

Kolor Motard Black

i-arai-arai-tour-x3-motard-black-xxl-tour-x3-109-280-xxl.jpg?=8e83e

Cena: na pewno się jakoś dogadamy ;)

Kontakt: PW lub konrad.rod.sawicki@gmail.com

Edytowane przez SoD

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może niech ktoś kupi bo temat się będzie ciągnął jak ten że scyzorykami :-D

wysłano z nudów

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę że podanie ceny byłoby wskazane :)

Chyba trudno to określić, bo cena za tzw. "duperelki" może oscylować w dowolnych granicach. ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za granicą liczą za niego około 350E, więc macie jakiś punkt odniesienia.

Każdą propozycję rozważę. :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ty naprawdę chcesz sprzedawać, a nie sprzedać. Jesteś miszczem handlowej gry wstępnej. A chcesz więcej, czy mniej niż te 350 Euro? Bo jeśli mniej, a oni tyle liczą, to im opchnij.

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za granicą liczą za niego około 350E, więc macie jakiś punkt odniesienia.

Każdą propozycję rozważę. :-)

350zł - rozważaj, mnie się nie śpieszy :-D

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie obraź się SoD ale za 350 Euro można dostać tan kask w sklepie, nowy. A jak komuś nie zależy na kolorze to i za 329.

Edytowane przez ARG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Robicie szum... nie wiem po co i dlaczego, aż tak Wam nudno? :roll:

Jakoś na innych forach ludzie, pisza, proponują, rozmawiamy... Jak narazie to na tym forum tylko ZWIERZ coś proponuję, ale wybacz trochę za mało. :beer:

Ty naprawdę chcesz sprzedawać, a nie sprzedać. Jesteś miszczem handlowej gry wstępnej. A chcesz więcej, czy mniej niż te 350 Euro? Bo jeśli mniej, a oni tyle liczą, to im opchnij.

Wiesz... zdarzało mi się sprzedawać różne akcesoria motocyklowe czy turystyczne... Ludzie proponowali 100-200zł za coś wartego ponad 1000zł. Dlatego napisałem ile taki kask kosztuje za granicą nowy (bo u nas jest nie do dostania) wiadomo mój jest "używany" 5 kilometrów więc coś taniej będzie, a jak ktoś umie rozmawiać i negocjować to ma u mnie rabat na wejściu.

Nie obraź się SoD ale za 350 Euro można dostać tan kask w sklepie, nowy. A jak komuś nie zależy na kolorze to i za 329.

Czy ja napisałem, że chce za niego 350? Napisałem tylko, że tyle kosztuje za granicą.

No ale zawsze musi być jakiś smród w moich tematach jaki to ze mnie handlowiec.

Z mojej strony tyle i pozdrawiam serdecznie. :beer:

Edytowane przez SoD
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zwierz to cwaniak, chciałby kask warty 350 Euro za granicą kupić za 350 zł na miejscu. A tak naprawdę to rozkręcamy Ci wątek. Kaski pójdą migiem jak scyzoryki. A ile masz tych kasków, ze po różnych forach je oferujesz? W hurcie taniej by było? Tak pytam z ciekawości i dla hecy trochę.

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlatego napisałem ile taki kask kosztuje za granicą nowy (bo u nas jest nie do dostania) wiadomo mój jest "używany" 5 kilometrów więc coś taniej będzie, a jak ktoś umie rozmawiać i negocjować to ma u mnie rabat na wejściu.

W krakowskim motorismo są bez problemów dostępne od ręki, ale X4. Ostatnio mierzyłem w rozmiarze L i pasuje na mnie idealnie. Co prawda cena 2200 zniechęca, ale kask naprawdę świetny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie napisałeś, że nowy stąd można było wywnioskować, że taki jest sugerowany rząd wielkości. Nie ma co strzelać focha ;).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W krakowskim motorismo są bez problemów dostępne od ręki, ale X4. Ostatnio mierzyłem w rozmiarze L i pasuje na mnie idealnie. Co prawda cena 2200 zniechęca, ale kask naprawdę świetny.

Tak X4 jest dostępny wszędzie, ale cena zaporowa u mnie jest X3. Z tego co czytałem X4 już taki fajny nie jest. ;-)

Nie napisałeś, że nowy stąd można było wywnioskować, że taki jest sugerowany rząd wielkości. Nie ma co strzelać focha ;).

Spoko, nic nie strzelam. :beer:

Zwierz to cwaniak, chciałby kask warty 350 Euro za granicą kupić za 350 zł na miejscu. A tak naprawdę to rozkręcamy Ci wątek. Kaski pójdą migiem jak scyzoryki. A ile masz tych kasków, ze po różnych forach je oferujesz? W hurcie taniej by było? Tak pytam z ciekawości i dla hecy trochę.

Kask był plecaczka, który po 5km powiedział, że mu nie pasuję. Kask kupiony w 2012 roku i od tamtej pory leżał w pudle w futerale.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I nadal pierwsza strona???

Coś z tym trzeba zrobić :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale jak mu z zeszło do 90/100 po pięciu kilometrach to ma gorszą wytrzymałość niż szyszak z Diablo 2. :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za dużo pytań o cenę... powiedźmy.

1400zł i ja pokrywam koszty przesyłki.

Edytowane przez SoD

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... czyli po dzisiejszym kursie średnim NBP jakieś 333 EUR. Jest taniej niż "to co oferują za granicą" więc brać panowie i panie. Na promocję nie ma rady ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie drażnij go bo znowu będziemy pól roku scyzoryki oglądali :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może być i rok, nie śpieszy mi się ze sprzedażą. :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×