Skocz do zawartości

Recommended Posts

Spinam się bo do jutra muszę podjąć decyzję. Ok, czyli mówicie brać.

Co było nie tak z mojej strony sorry, w każdym bądź razie dzięki za rady.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie brać !!! Nie będzie na nas :)

Wysłane z garażu

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra, biorę, ale w razie czego doradzicie jak będzie problem?

Mam jeszcze takie pytanie, ktoś może przerabiał może zegary? Chodziło by mi o włożenie w miejsce kontrolek oryginalnego zegarka, a kontrolki włożyć w miejsce znaczka BMW.wydaje mi się że lepiej by to wyglądało

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok, czyli mówicie brać.

Dobra, biorę, ale w razie czego doradzicie jak będzie problem?

Jak ma na imię? Brać? Bierz, ale nie żeń się od razu ;)

Pewnie, że jakoś zaradzimy problemowi - bo my lepsi niż poradnia małżeńska.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, zamierzam kupić taki motocykl

http://otomoto.pl/of...1&id_at=1785223

Ktoś może doradzić ? Wyglada dobrze, trochę nie podobają mi się cyfry w liczniku, nierówno stoją . Patrzyłem inne F650 w ogłoszeniach i sporo jest podobnych nierównych. Znaczy,że krecone, czy ten typ tak ma ?

Pokaż mi wieloklin zębatki zdawczej, a powiem Ci czy równe cyfry w liczniku mają jakiekolwiek znaczenie ;)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a odośnie obszycia kanapy, ten na drugim filmiku ma identyczną , więc albo obycwaj robili je u jednego tapicera, albo się mylicie

Wierz mi wiem jak wygląda kanapa w F650 i ta jest obszyta. A podobne powtórne obszycie spowodowane jest tym, że nie da rady naciągnąć materiału na siedzenie w jednym kawałku (tzn da się ale większość tapicerów tego nie ogarnia)

właśnie was proszę o pomoc

Niestety motocykl jest na drugim końcu Polski, muszę podjąć decyzję na odległość

Jak chcesz to mogę Ci sprzedać swojego za 6tyś z sakwami. Ubezpieczony, zarejestrowany, w tym sezonie raczej nic naprawiać nie będziesz musiał

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sam nie wiem.

Może potrzebuję jakiegoś impulsu aby poszukać czegoś większego?

A do tego ostatnią pieczątke w dowodzie rejestracyjnym mi przystawili w maju więc trzeba w przyszłym sezonie albo zmienić dowód albo motocykl ;)

Edytowane przez Centrino
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok, kupiłem. Co będzie to będzie. Nie pierwszy raz mój motocykl, z mechaniki jakąś wiedzę posiadam to chyba sobie poradzę. W razie czego mam jeszcze zaprzyjaźniony warsztat RHCC.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

prawie robi znaczącą różnicę . nie ma prawa coś takiego się stać - samo się nie robi , tylko bałagan sam się robi :beer: , możesz porozmawiać z każdym starszym wiekowo mechanikiem to powie że poza francuskimi licznikami /jaeger w psa/ nic takiego samo się nie stanie. no chyba że po 700 tysiacach ...

Napisałem prawie, bo nie jestem pierwszym właścicielem, ale kupiłem 4-letnią CBF125 z przebiegiem ~3600km i cyferki były pięknie i równo. Historia motka była bardzo wiarygodna, ale i tak transakcję przeprowadziłem w salonie Hondy, bo chciałem, żeby mi go sprawdzili przed zakupem. Zapłaciłem za sprawdzenie - według salonu przebieg prawdziwy, części oryginalne, śrubki nie ruszane. Dodatkowo wyszło, że motocykl był własnie w tym konkretnym salonie kupiony.

Co więcej - moich dwóch znajomych pracuje w tym salonie (jeden sprzedawca, drugi szef), więc jestem przekonany, że motocykl był sprawdzony szczegółowo i rzetelnie. Nawinąłem kolejne 3,5kkm na licznik, teraz jest jakieś 7kkm i cyferki już tak równo się nie układają, a przecież sam szafy nie kręciłem. Więc nie wiem, skąd to przekonanie, że jak cyferki krzywo, to licznik na 100% kręcony.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
czyli potwierdza się teoria, że krzywe cyfry to nie efekt grzebania tylko normalny stan.

Napisałem prawie, bo nie jestem pierwszym właścicielem, ale kupiłem 4-letnią CBF125 z przebiegiem ~3600km i cyferki były pięknie i równo. Historia motka była bardzo wiarygodna, ale i tak transakcję przeprowadziłem w salonie Hondy, bo chciałem, żeby mi go sprawdzili przed zakupem. Zapłaciłem za sprawdzenie - według salonu przebieg prawdziwy, części oryginalne, śrubki nie ruszane. Dodatkowo wyszło, że motocykl był własnie w tym konkretnym salonie kupiony.

Co więcej - moich dwóch znajomych pracuje w tym salonie (jeden sprzedawca, drugi szef), więc jestem przekonany, że motocykl był sprawdzony szczegółowo i rzetelnie. Nawinąłem kolejne 3,5kkm na licznik, teraz jest jakieś 7kkm i cyferki już tak równo się nie układają, a przecież sam szafy nie kręciłem. Więc nie wiem, skąd to przekonanie, że jak cyferki krzywo, to licznik na 100% kręcony.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok, kupiłem. Co będzie to będzie. Nie pierwszy raz mój motocykl, z mechaniki jakąś wiedzę posiadam to chyba sobie poradzę. W razie czego mam jeszcze zaprzyjaźniony warsztat RHCC.

A to świetnie! Fajnie, że nie będę się musiał wysilać na rady, które i tak są głupie :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mówiliśmy, że kręcony, tylko że może jedynki brakować z przodu. ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rady nie są głupie, ale za tą kanapą to wydaje mi się że chyba mnie wkręcacie. Przecież dałem filmy z Yt gdzie są identyczne. Poza tym, wydaje mi się, że kilku rzeczy się dowiedziałem i inni zresztą chyba też dzięki temu postowi. Trochę wiedzy wypłynęło, chociażby na temat liczników

A to świetnie! Fajnie, że nie będę się musiał wysilać na rady, które i tak są głupie :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wydaje mi się też, iż można by zrobić jakiś poradnik na temat zakupu f650 i opisać w nim na co zwracać uwagę, a czym się nie przejmować. Szczególnie przydałyby się porady forumowiczów dobrze znających ten model

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wydaje mi się też, iż można by zrobić jakiś poradnik na temat zakupu f650 i opisać w nim na co zwracać uwagę, a czym się nie przejmować. Szczególnie przydałyby się porady forumowiczów dobrze znających ten model

Jakbyś sobie zadał trochę, troszeczkę trudu i poczytał forum to byś wiedział, że Alik swojego czasu ... i to tak szczegółowo ... ;)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wydaje mi się też, iż można by zrobić jakiś poradnik na temat zakupu f650 i opisać w nim na co zwracać uwagę, a czym się nie przejmować. Szczególnie przydałyby się porady forumowiczów dobrze znających ten model

To byłby już chyba siedemnasty...

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok, sorki, mój błąd nie sprawdziłem. Nie linczujcie mnie. Przeglądałem właśnie różne tematy i stwierdzam, że na tym forumie jest trochę śmietnik. Jest dużo tematów o samochodach, rowerach,innych motocyklach i innych bmw. Skoro to jest forum f650 to co one tu robią? Byłem niedawno na bractwo suzuki i tam pisanie o czymś innym niż suzuki jest zabronione, może poza jednym małym działem inne

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok, sorki, mój błąd nie sprawdziłem. Nie linczujcie mnie. Przeglądałem właśnie różne tematy i stwierdzam, że na tym forumie jest trochę śmietnik. Jest dużo tematów o samochodach, rowerach,innych motocyklach i innych bmw. Skoro to jest forum f650 to co one tu robią? Byłem niedawno na bractwo suzuki i tam pisanie o czymś innym niż suzuki jest zabronione, może poza jednym małym działem inne

I pewnie nowy post ukazuje się raz na tydzień, a zloty mają raz na dekadę. A u nas są dziesiątki fajnych osób bez motków, albo z innymi niż BMW.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lol.. jakby moje forum tak myślało to w życiu byśmy nie mieli tak zgranej ekipy... ;)

Forum GSika 500, gdzie na zloty na 70 osób może do 10 osób przyjeżdza GSami, a reszta już innymi sprzętami.... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bractwo suzuki ma rygor jak w wojsku. Jak sobie zrobilem nick fazer to kazali mi zmienić bo sie źle kojarzy z yamahą, jeśli nie to ban. Wystawiłem temat z usługą polerowania aluminium to mi zamknęli, bo jestem za świerzy, aby wystawiać tematy zarobkowe. Trochę pojebane forum szczerze mówiąc. Strach cokolwiek napisać

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bractwo suzuki ma rygor jak w wojsku. Jak sobie zrobilem nick fazer to kazali mi zmienić bo sie źle kojarzy z yamahą, jeśli nie to ban. Wystawiłem temat z usługą polerowania aluminium to mi zamknęli, bo jestem za świerzy, aby wystawiać tematy zarobkowe. Trochę pojebane forum szczerze mówiąc. Strach cokolwiek napisać

Tu też wypada się pilnować ...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bractwo suzuki ma rygor jak w wojsku. Jak sobie zrobilem nick fazer to kazali mi zmienić bo sie źle kojarzy z yamahą, jeśli nie to ban. Wystawiłem temat z usługą polerowania aluminium to mi zamknęli, bo jestem za świerzy, aby wystawiać tematy zarobkowe. Trochę pojebane forum szczerze mówiąc. Strach cokolwiek napisać

To trafiłeś na jakieś murzyńskie forum gdzie je..ą wszystkich i za wszystko, psa, kota, dziką świnię, wszystko co im sią nawinie, wszystko co żywe i na drzewo nie ucieka :)

Edytowane przez Jumiko

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

.. i stwierdzam, że na tym forumie jest trochę śmietnik. Jest dużo tematów o samochodach, rowerach,innych motocyklach i innych bmw. Skoro to jest forum f650 to co one tu robią? ...

Kurde, stary, dopiero co się tu zapisałeś, a już nieładnie komentujesz nasz ład i porządek. Tak tu jest i tak musi być. Wszyscy wiedzą co gdzie jest i nikomu nic nie przeszkadza.

Jak chcesz zamiatać po swojemu, to zgłoś się do któregoś admina - może Ci jakąś miotłę wręczą :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no właśnie Szanowni Administratorzy

czy można ten wątek zamknąć?

motocykl kupiony, forumowicz szczęśliwy

czego więcej chcieć :lol:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×