Skocz do zawartości
mariopg82

Sprzedam Suzuki DL 650 V-Strom

Recommended Posts

Witam wszystkich,

Sprzedam swój niezawodny motocykl Suzuki Dl-650 V-Strom. Objechałem nim dobry kawałek Europy. Motocykl serwisowany regularnie. Prowadzona przeze mnie „książka serwisowa” zawiera niezbędną historię serwisów. Motocykl ekonomiczny, spalanie ok. 4,5L/100km (potwierdzone na licznych wyprawach). Zaprasza na blog, gdzie można motocykl obejrzeć w akcji: http://ewaimariuszwpodrozy.blogspot.com/

Motocykl wystawiałałem na sprzedaż w zeszłym roku, ale nie znalazł się chętny, chyba cena przestraszyła zainteresowanych.

Dane motocykla:

- rocznik 2005

- pierwsza rejestracja 2007

- motocykl użytkuje od 4 sezonów, kupiłem go od motocyklisty z Wrocławia (Paweł z forum f650gs.pl)

- przebieg 42330 mil

- zamontowane gmole Heed

- zamontowane osłony dłoni

- kufer centralny i 2 kufry boczne

- szyba z deflektorem

- gniazdo zasilania na kierownicy

- wygodne klamki sprzęgła i hamulca (posiadam oryginalne)

- tłumik REMUS Revolution (ładnie brzmienie, nie za głośne)

- podgrzewane manetki Oxford

- mocowanie do nawigacji (własnej konstrukcji)

- opona przód Michelin Anakee 2

- opona tył Michelin Anakee 2

- w zestawie tanbag Oxford (jako nieodzowny kompan motocykla- dostałem go gratis od poprzedniego właściciela)

Motocykl do obejrzenia w ok. Starogardu Gdańskiego, Czerska lub Trójmiasta (po uprzednim umówieniu się, najlepiej w weekend). To chyba wszystko. Jakby coś piszcie lub dzwońcie.

Cena: 13 500,00zł

Zapraszam

Mariusz Tel. 667 850 871 lub mariopg@wp.pl

post-2050-0-13175200-1435263436_thumb.jpg

post-2050-0-80903500-1435263580_thumb.jpg

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich,

Sprzedam swój niezawodny motocykl Suzuki Dl-650 V-Strom. ...

A co teraz w planach?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak się zastanawiam nad BMW 1200 (hmmm), DL-em przemierzyłem sporo km, odwiedziłem sporą część Europy, pora na coś większego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mirek chyba juz sie nie rozgląda...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak zwykle za 15%...... ;-)

Fakt, pisał ostatnio że przerzucił sie na lżejsze paliwo :lol:

P.S. Dl-i sie nie sprzedajjjjeeeee!!! :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Woow, mój DL

( Widzisz MT, widzisz, każdy kiedyś popełniał błędy :lol: )

Mirek, jak szukasz DL to rekomenduje :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba rynek forum BMW nasycił się DL'ami. ;-)

No weź, chyba już Mirka namówiłeś. Nie wystarczy Ci??? :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No weź, chyba już Mirka namówiłeś. Nie wystarczy Ci??? :-D

Do niczego go nie namawiałem. Sam zmądrzał. ;-)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajny masz ten V-SROM - ale ja się pytam czy oni w wieczór poprzedzający projektowanie nie wypili za dużo sake?

https://plus.google.com/photos/101484715002662637699/albums/6168031165880164369/6168032877182563410?pid=6168032877182563410&oid=101484715002662637699

Jak można w turystyku TAK zaprojektować filtr oleum??? No chyba że tylko szosa...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Silnik jest od SV'ki, której ciężko zarzucić nieszosowatość. ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajny masz ten V-SROM - ale ja się pytam czy oni w wieczór poprzedzający projektowanie nie wypili za dużo sake?

https://plus.google.com/photos/101484715002662637699/albums/6168031165880164369/6168032877182563410?pid=6168032877182563410&oid=101484715002662637699

Jak można w turystyku TAK zaprojektować filtr oleum??? No chyba że tylko szosa...

w turystyku to można... Ale DL w zamierzeniu jest nastepca transalpa czyli lekkie enduro.... a tutaj ktoś z tym prześwitem dał du..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w turystyku to można... Ale DL w zamierzeniu jest nastepca transalpa czyli lekkie enduro.... a tutaj ktoś z tym prześwitem dał du..

To nie jest następca Transalpa bo oba motocykle robią dwie różne firmy. Honda chyba trochę ten sektor motocykli zaniedbała stąd pewnie pewnie był dodatkowy wzrost popularności DL'i. Sam DL to enduro ale turystyk dalekiego zasięgu. Stąd zapewne takie zawieszenie choć BMW F800 to podobny typ a zawieszenie ma wyższe, niestety cenę ma jeszcze wyższą niż zawieszenie. Ci którzy obawiają się o filtr montują płytę ochronną ale jeśli ktoś zamierza skakać po mocnych bezdrożach, piachach i bagnach to DL nie jest dobrym wyborem chociażby ze względu na swoją masę.

Do dalekiej i bliskiej turystyki z jazdą po szutrach i różnych innych drogach o standardzie, nazwijmy to, rumuńskim mieszanym nadaje się idealnie.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znam wiele, na prawdę wiele różnych, lepszych motocykli od DLa ;-)

Mototroter jakie enduro? :-P

8 setka może i kosztuje ale na prawdę między nią a DLem jest ogromna różnica i nie piszcie że to porównywalne motocykle bo jeden z drugim ma się jak pies do jeża B-)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×