Skocz do zawartości
Victoria-mcflickan

Witam! Popsuty wiatrak chłodnicy / Hi! Fan broken, looking for help

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów, mam na imię Victoria. Mówię trochę po polsku, ale lepiej komunikuję się po angielsku, dlatego poniżej dodaję wersję w tym języku. Wyruszyliśmy ze Szwecji w kierunku Bałkan. Utknęliśmy w Warszawie ponieważ popsuł się wiatrak chłodnicy w moim BWM F650GS 2002.

Szukamy pomocy w znalezieniu:

1. F650GS (2002) wiatrak chłodnicy (BMW part 17 42 8 528 784). Może ktoś może nam odsprzedać?

2. Miejsca w którym możemy przenocować i bezpiecznie przechować nasze motory oraz sprawdzić czy nic innego się nie zepsuło. Chętnie zapłacimy.

E-mail: victoriawagman@gmail.com

In english

We are stuck in Warsaw due to a fan failure on a BWM F650GS 2002. Out on a ~2,5 month journey on our way to Italy/Balkans. Tropical heat here and apparently the hottest day in Warsaw 21st century.
Will have to stay some days to sort spares, or build a temporary solution, depending on BMW spare part delivery time (will know more tomorrow when they are open).

Looking for:


1. Someone willing to sell a F650GS (2002) fan (BMW part 17 42 8 528 784). Its easily removed.

2. Accommodation and safe storage for two bikes in Warsaw area, and a place for some more fault finding on the cooling system. Gladly pay for it. Camping in this heat is hideous, our ability to move in urban areas are limited due to the heat and the bike overheating quickly.

Currently exploring alternatives, dropping posts on some forums and browsing alternatives for cheap accommodation/bike storage. Any help very appreciated.

My e-mail:

victoriawagman@gmail.com

Edytowane przez Victoria-mcflickan

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

We now have a place to stay for the night.

Big thank you to everyone who got in touch!

So many helpful and friendly people here in Poland.

Current status

Next step will be to contact a BWM-dealer to check delivery time for a new fan.

Still looking a used fan (or fan-engine) in the Warsaw area. A used seems to be available in Siedlce, which could be an option.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam silniczek wentylatora, połamał mi się tylko plastikowy wiatrak. Mogę oddać za darmo. A wentylatora od Aprilii Leonardo nie ma w okolicy? 30 zł i problem rozwiązany. Mój silniczek jest po przeglądzie (wymiana tulejek itp.).

Edytowane przez JacekJ

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

As JacekJ wrote look for the Aprilia Leonardo 125 fan. This is exactly the same part.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

potop szwedzki zatrzymany w wawie, będę stawiał opór ale jak będzie potrzebna pomoc to dam znać

ps. kuźwa jak wkleić foto z picassy?

ps. niezbyt groźni i tym razem bez armat

DSC_0865.JPG

Edytowane przez red
  • Like 13

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Musisz w Picasie udostępnić album osobom mającym link (we właściwościach albumu), otworzyć w Picasie zdjęcie, skopiować adres url zdjęcia (z paska na górze), na forum otworzyć ikonkę "grafika" i tam wkleić adres zdjęcia.

Edytowane przez JacekJ

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja to tak szczerze kompletnie nie rozumiem co Wy sie tak z tą Picasa upieracie? Wiecznie jakies problemy... Ja wklejam tony zdjęć miesiecznie na fora i korzystam z Photobucketa, od kilku lat - banalnie proste, wygodne i szybkie narzędzie :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja to tak szczerze kompletnie nie rozumiem co Wy sie tak z tą Picasa upieracie? Wiecznie jakies problemy... Ja wklejam tony zdjęć miesiecznie na fora i korzystam z Photobucketa, od kilku lat - banalnie proste, wygodne i szybkie narzędzie :-)

Ale to jakoś babsko brzmi... Photobucket...

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj !!! Powodzenia !!!

Edytowane przez yejyej

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jacek, z tego co wiem, to chyba tez masz trzy kobiety w domu, wiec nie wim dlaczego sie dziwisz? :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Admin, zrób coś, wątek się rozmywa, czy nie zauważyliście przypadkiem, że ktoś się przywitał i potrzebuje pomocy ???

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Victoria, gdy już poczytasz o kotach, to zadzwoń do tego pana.

http://olx.pl/oferta...html#609da5739d

Dzięki KRS, sprawdziliśmy i mocowanie wentylatora jest trochę inne,

zamówione mamy od handlarza z Siedlec (który jest obecnie na pieszej pielgrzymce na Jasną Górę :) ), więc dzisiaj dzień off

dzięki wszystkim za pomoc:)

JackuJ będziemy w kontakcie

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzę RED, że zająłeś się gośćmi ( :beer: ), czy w całej stolicy nie da się skołować w miarę szybko tego wentylatora? Pewnie jak zwykle - jak coś potrzebne to nie ma.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak nic nie znajdziecie to użyczę z mojej rozbitej z 2003. Będzie pasował. Garaż i narzędzia na miejscu w Piastowie. Dajcie znać jutro. Jak dojdzie wasze zamówienie to sobie założę.

Edytowane przez Dmieszcz
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×