Skocz do zawartości
mahon

Trójmiasto szuka GS-a

Recommended Posts

Witam, jestem tu całkiem nowy i oczywiście pierwszy post i prośba o poradę:

przymierzam się a właściwie jestem zdecydowany kupić używanego GS-a.

Ponieważ będzie to mój pierwszy sprzęt zdaję sobie sprawę że będę potrzebował pomocy przy kupnie kogoś doświadczonego. Pierwsze rozmowy już przeprowadzone i pomoc będzie ale nieoczekiwanie znalazłem coś takiego i to w Gdańsku (sam mieszkam w Trójmieście):

http://moto.allegro.pl/bmw-f-650-gs-abs ... 33011.html

Czy może ktoś z użytkowników popatrzeć na te zdjęcia i ocenić na pierwszy rzut oka zanim zaangażuję kolegę (nieznającego się na BMW) i pojedziemy go obejrzeć? Widać na tych zdjęciach czy coś jest nie tak? Wygląda nieźle i to jest wszystko co ja mogę na ten temat powiedzieć. A piszę to w kontekście kilku opinii które słyszałem o firmie sprzedającej i które jednak nie były zbyt pochlebne (wbrew temu co sami o sobie piszą).

Jeżeli ktoś z 3city chce sprzedać zadbanego GS jestem chętny.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zobacz w dziale "zamierzam kupić" post "GS z Gdańska", jest tam on opisany. Radziłbym odpuszczenie sobie tego egzemplarza. Zobacz tego Dakara co poleca Jerzy77 w dziale sprzedam (też jest w Gdańsku). Jak już Zakupisz wymarzony model Odwiedź forumową przywitalnię :lol:.

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzisiejszy DAKAR rzeczywiście wygląda ciekawiej. Raczej odpuść sobie tego o którego pytasz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję za informację, we wspomnianym poście rzeczywiście jest on opisany, nie skumałem. Czyli moje przeczucie i opinie o tej firmie sprawdzają się.

Co do wersji DAKAR..., wiem że było to wałkowane na tym forum zapewne setki razy ale mam opór, moim zamiarem jest jednak jeżdżenie po asfalcie z możliwością przelotu przez drogę gruntową. Nie jestem pewien czy DAKAR będzie odpowiadać temu zamiarowi, może ktoś z użytkowników podzieli się doświadczeniami?

Może jest tu ktoś z Trójmiasta kto zajmuje się sprowadzaniem motocykli albo może kogoś zaufanego polecić?

Kilku ludzi których znam jeździ na ścigaczach i niestety niewiele mogą mi pomóc, jakieś oględziny i to wszystko.

No i poza tym stać mnie na wydanie max 12 tys.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli Zamierzasz jeździć gł. po asfaltach i od czasu do czasu po szutrze to lepsza będzie wersja zwykła (przede wszystkim mniejsze koszty zakupu), pamiętaj tylko, że jazda po terenie wciąga! :lol:. Wątpię jednak żebyś znalazł dobry egzeplarz bez opuszczania Gdańska. Z poleceniem handlarzy jest kłopot ponieważ jak wyniknęło z naszych forumowych opinii mało ludzi jest godnych zaufania :-). Najlepiej poprzeglądaj ogłoszenia na otomoto albo na allegro, jak ładnie Przedstawisz się w przywitalni i przedstawisz swój problem to na pewno znajdzie się ktoś z forum żeby wybrany przez Ciebie egzemplarz obejrzeć. Wszak forumowiczów mamy w całej Polsce :mrgreen:

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz,... w sumie to ja bym się zamienił na Dakara - gdyby tylko robili dakary w kolorze czarnym :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wiesz,... w sumie to ja bym się zamienił na Dakara - gdyby tylko robili dakary w kolorze czarnym :lol:

W sumie to możesz plastiki przerzucić ze swojego i będziesz miał czarnego :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wiesz,... w sumie to ja bym się zamienił na Dakara - gdyby tylko robili dakary w kolorze czarnym :lol:

W sumie to możesz plastiki przerzucić ze swojego i będziesz miał czarnego :twisted:

to wcale nie jest taki zły pomysł.

a później wystawię na alledrogo GS`a w maskowaniu DAKAR. :lol: :mrgreen:

PS

z tego co pamiętam to Jacx realizuje podobny plan bo jemu też się podoba kolor czarny :lol: ... z grubsza :mrgreen:

:beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakby chodziło o cos inngo a nie bmw to moge pomóc (i tu posypią sie na mnie gromy :evil: )

A co do DAKARA to dla mnie ma więcej zalet niż zwykły GS. Wybór oczywiście pozostawiam Tobie.

Rożnice to skok zawieszenia tylnego i przedniego oraz rozmiar przedniego koła. No i oczywiście kolorystyka :-) Czarnych nia ma. :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak by nie patrzył, ten gs już trochę wisi na dziale sprzedaży tego sklepu, chyba drugi rok o ile się nie mylę. Skontaktuj się z Jerzym 77-np. wyślij mu wiadomość na priv. Na pewno jeśli będzie miał możliwość to doradzi Tobie. Poza tym ma na pewno w ofercie jakiegoś gs-a.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×