Skocz do zawartości
cychug

Sprzedam BMW F 650 GS DAKAR, 2004, 25 tys km, KUFRY Cena: 15.900 zł

Recommended Posts

Witam, sprzedaję wspaniały i zadbany motocykl BMW F650 GS DAKAR. Pierwsza rejestracja w grudniu 2005. Kupiony został w salonie Auto Fus w Warszawie. Ja jestem jego trzecim właścicielem.

IMG_9325.jpg

Motocykl jest absolutnie bezwypadkowy z ORYGINALNYM przebiegiem 25.280 km (kupiłem z 21.100km) - całe życie przed nim. Przegląd ważny jest do czerwca 2016.

Więcej zdjęć: http://www.fotosik.p...g/album/2235442

STAN - super wizualny i mechaniczny. Bardzo o niego dbałem i serwisowałem. Oczywiście posiada normalne ślady użytkowania. Od opuszczenia salonu BMW przebywa wyłącznie w garażu. W lipcu 2014 założony został nowy napęd. W lipcu 2015, w serwisie CERBOL.COM w Poznaniu, przeszedł przegląd i wymiany wszystkich płynów oraz dostał nowy akumulator żelowy.

W DAKARZE jest fantastycznie brzmiący układ wydechowy sebringa (koszt ok. 4.000zł) kupiony u Fusa. Jeżdżąc motocyklem potwierdzam małe zużycie paliwa 3,2/4,3 l/100km.

DAKAR posiada ABS, który naprawdę świetnie działa. Kilka razy przydał się. Na dłuższych przelotach, w chłodne i deszczowe dni wykorzystywałem grzane manetki. To naprawdę podwyższa komfort jazdy.

Ponad to, w motocyklu zamontowane są:

- poszerzenie stopki TOURATECH; to jest świetna sprawa, szczególnie jeżeli trzeba zatrzymać się w terenie. Dzięki temu można bezpiecznie oprzeć motocykl. Małe, a bardzo przydatne.

- regulowane podnóżki TOURATECH; na nich będziesz się zawsze czuł pewnie, noga Ci się nie ześliźnie. Co ważne, są one również składane. W przypadku położenia motocykla lub przejazdu w głębokiej koleinie nie złamie się.

- handprotektory TOURATECH; tego nie trzeba reklamować, ochronią Ci dłonie od uderzeń oraz wiatru i deszczu.

- spojlery handprotektorów TOURATECH;

- podwyższenie kierownicy TOURATECH; dzięki temu jadąc na stojąco będziesz przyjmował bardzo dobrą pozycję. Nie wyobrażam sobie aby tego nie mieć.

- dłuższy przewód hamulcowy w oplocie TOURATECH;

- osłona tylnego amortyzatora TOURATECH;

- osłony teleskopów TOURATECH; ochronią spojlery przed błotem;

- osłona automatu stop TOURATECH;

- opony Continental TKC 80 + wzmocnione dętki (zamontowane)

- gmole górne Holan - 450zł

- obniżana kanapa;

- filtry, olej, płyn chłodniczy, hamulcowy, łożyska główki ramy itp.

- nowa szyba + deflektor; sprawdza się bardzo dobrze, wiem bo mam porównanie do innej.

DODATKOWO W CENIE MOTOCYKLA:

- KUFRY NOMADA PRO w zestawie z motocyklem. Doskonałe, pakowne (w centralnym mieści się kask), szybki i łatwy montaż i zdejmowanie: Centralny, Lewy i Prawy. Ich stan jest IDEALNY. Do każdego kufra jest oryginalna torba wodoszczelna oraz uchwyt do noszenia i montażu dodatkowego bagażu. Kufry otwierane są jednym kluczykiem. Ich wartość to 3543 zł!

- zamontowane stelaże pod 3 kufry MONOKEY (będą pasowały każde w tym systemie mocowań, z tworzywa czy aluminiowe np. GIVI)

- stopka centralna 894 zł

- zainstalowane gniazdo zapalniczki, współdziałające ze stacyjką; przyda się do ładowania GPS oraz telefonu jednocześnie;

- uniwersalny uchwyt pod nawigację GPS/telefon;

- dodatkowa kanapa standardowa;

- oryginalny zestaw instrukcji oraz serwisowania;

- oryginalny zestaw narzędzi;

- apteczka;

Na koniec jeszcze dodaję dodatkowo: opony szosowe oraz kanapę standardową.

Sprzedaję z powodów finansowych. Mam nadzieje, że uda mi się sprzedać w dobre ręce :), a motocykl naprawdę warto kupić. Nigdy mnie nie zawiódł, a ja odwdzięczałem się dbając o Niego.

Jedno jest pewne - takiego egzemplarza nie da się znaleźć na rynku.

MOTOCYKL JEST GOTOWY DO JAZDY. SPRZEDAJĘ NA PODSTAWIE UMOWY SPRZEDAŻY ZA GOTÓWKĘ. CENA 15.900 PLN.

Motocykl do obejrzenia w Dąbrówce k. Poznania po wcześniejszym umówieniu się ze mną tel. 697 868 272 - Krzysiek.

Link do aukcji: http://allegro.pl/sh...item=5654047603

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie łatwo policzyć, że sam motocykl bez wydechów Sebringa, gmoli Holana, kufrów Nomada i stopki centralnej jest wyceniony na 7013,00 zł, a to drogo nie jest :-D

P.S. Fajnie napisałeś, że w motocyklu zamontowane są m.in.:

- filtry, olej, płyn chłodniczy, hamulcowy, łożyska główki ramy itp. :-D

to tyle z off top :beer:

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bez opon wychodzi jeszcze taniej :)

Wysłane z garażu

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proszę nie dołujcie mnie. Jak Go kupowałem, to miałem awanturę w domu, no wiecie ... "motocykl albo ja". Kiedy chcę sprzedać, znowu awantura. Teraz, że skoro tak Ci zależy na nim, to czemu sprzedajesz... Masakra jakaś. Nie przypuszczałem, że będę miał tyle wątpliwości.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no właśnie. Po co sprzedajesz, krajanie?

Jakie to szczęście że do motocykli wróciłem dzięki Ani :)

Co gorsza każda próba pozbycia się jednego jest bombardowana.

Prędzej pozbędziemy się auta niż któregoś moto :rolleyes:

Edytowane przez Marcin N
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wysłałem PM'kę i sms'a.

To może czas siebie wysłać do Przywitalni?!!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witajcie, dziękuję za pomoc. Motocykl sprzedany.

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×