Skocz do zawartości
dakarowy

Gumowe stopki na set prawy i lewy

Recommended Posts

Nie bardzo wiedziałem jak to nazwać, ale jak w temacie, kupię za rozsądną cenę, bo zakupiłem nowe obuwie na motocykl i nie mam zamiaru go zepsuć jak buty z Modeki... :roll: Chętnych do sprzedaży zapraszam do złożenia oferty na priv... (rozstrzygnę w ramach przetargu ;) ) :mrgreen: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co kupiłeś, Pochwal się :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Daniel jak wroce z Hamburga, to poszukam Ci kontaktu do znajomwego z Sopotu, u ktorego kupilem stopki gumowe. W sumie sam mam dwie, bo nie uzywam. Przy okazji eskorty slubnej dam Ci je wzamian za/z flaszka ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Przy okazji eskorty slubnej dam Ci je wzamian za/z flaszka

Więc dasz mi za flaszkę, bo ja nie piję, ale kolegom i koleżankom możesz flaszkę dać.. :o

Problem polega na tym , że do tego czasu z podeszw może nic nie zostać.. :? a tego chcę uniknąć ;)

Więc dzięki za chęci :D :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za podpowiedź, narazie poczekam.. może ktoś ma na zbyciu tańsze.. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dakarowy, w dziale "Mechanika ogólna" jest wątek "Gumy w podnóżkach kierowcy", tam koledzy się chwalą jak to dzielnie powyrywali gumki ;) , może któremuś są niepotrzebne to się dogadacie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczerze powiem :roll: , że widziałem temat, ale nie wiem dlaczego tam nie dopisałem, zapewne jak zwykle byłem na...je..bany (albo chciałem narobić więcej burdelu na forum), ale fakt jest taki, że pozostał tylko sledziuj, który obecnie wnikliwie udziela się na forum z tych mocarzy, bo inni jakby przycichli.. :?

Dzięki za trzeźwą podpowiedź ;) :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ale fakt jest taki, że pozostał tylko sledziuj, który obecnie wnikliwie udziela się na forum z tych mocarzy, bo inni jakby przycichli.. :?

Trochę dziwnie być takim dinozaurem ;)

A co do tematu to niestety gumy chcę sobie zostawić, ponieważ planuję kupić na nowy sezon krótkie buty do miasta i nie wiem jak one zniosą metalowe ząbki :evil: Jak na razie crossowe Foxy w ogóle ich nie poczuły, ale nowe będą zapewne delikatniejsze. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
planuję kupić na nowy sezon krótkie buty do miasta i nie wiem jak one zniosą metalowe ząbki

No właśnie chyba nie zniosą, i faktycznie lepiej sobie zostaw, moje buty Modeki m.in. z tego powodu poleciały na gwarancyjną naprawę, także w porządku, poszukam gdzie indziej ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja szukam nakładek gumowych ale dla pasażera jeśli ktoś posiada proszę o wiadomość.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie dotarły do mnie sety (kierowcy) wraz z poszukiwanymi gumami ;) , gumy zabieram, ale jeśli ktoś będzie potrzebował sety lewy/prawy to mogę odsprzedać, przynajmniej do czasu jak ich nie będę musiał zamontować (mam nadzieję) :? 8-) (zdjęcia mogę dosłać zainteresowanym - w prawym secie przeskoczyła sprężyna, być mozę da się to naprawić, ale lata luźno, poza tym są ok),

Polecam :)

A gumeczki po lekkim naoliwieniu wskoczyły na swoje miejsce że hoho! :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Daniel się pośpieszyłeś ;) gumy podnóżków się walają u mnie za friko bym Ci wysłał ;) a setów nie potrzebuje - przytuliłem jednego od MiLoBassa bo mi się mój zgięł ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Daniel się pośpieszyłeś ;) gumy podnóżków się walają u mnie za friko bym Ci wysłał ;) a setów nie potrzebuje - przytuliłem jednego od MiLoBassa bo mi się mój zgięł ;)

A bo mi się tak zawsze tak w dupie pali... :twisted: coś tam pamiętałem o tych Twoich gumach, ale było to dawno i nie wiedziałem czy jeszcze je posiadasz :roll: , a co najgorsze nie wiedziałem czy żyjesz, bo się w pieluchy wkręciłes na tyle dosadnie, że zanikłes z forum. :D a ja oczywiście potrzebowałem na już.. :twisted:

Ale mimo wszystko dzięki za chęci... :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×