Skocz do zawartości
mario2007

Kufry f800s / f800st

Recommended Posts

kupię oryginalne kufry do f800s/f800st boczne i tylny , albo same boczne "sport" i sam tylny ;-) . wiem że ludzie mają to czasem nie w zestawach "potrójnych" albo im coś zostało po motocyklach . tylny pasuje również do serii R1200R , K1200R/1300R , F800R . mocowania posiadam na motocyklu . wymagany ładny stan , mile widziany kluczyk .

takie jak te , tylko proszę bez właściciela ;-) :

Daniel_Goehring_07-F800ST.jpg

nastąpiło tzw zdarzenie losowe - chcemy małżonce kupić nowsze auto z automatem i tiger idzie do sprzedania . tak więc poszukuję jakichś skrzynek do f800st którego przypadkiem nabyłem jako zamiennik tygrysa ;-) . to się nazywa perswazja :beer:

Edytowane przez mario2007

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakieś konkretne modele (BMW Vario), czy cokolwiek pasującego (np. Givi)?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Boki też pasują od innych modeli, seria K chyba.

Brzydkie te harmonie jak pies :-D

A pakowane to już wogole

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i kij że brzydkie - do wożenia śniadania do roboty jak znalazł , na małe wyjazdy /jak jakieś w ogóle bedą.../ są wystarczjące . poza tym jak przy motku jest zestaw trzymadeł to po co to kowalić ?

sam motocykl też już nie jest nadzwyczajną pięknością / nigdy nie był , ale po f650cs progres mieli niezły ;-) / ale z akrapem bez db-killera gada jak ducati , prawie :beer:

Edytowane przez mario2007

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem, że nie w temacie poszukiwań, ale posiadam nową oryginalną stopkę centralną do tych modeli ;-) Na sprzedaż.

P.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×