Skocz do zawartości
gsdakar

Dzień dobry wieczór...

Recommended Posts

Uffff,

...Jak zacząłem sie rejestrować na forum to szukałem dakara i miałem trochę pytań do forumowiczów, ale tak długo się rejestrowałem, że dakar stanął w garażu i smacznie śpi a ja z determinacji otworzyłem nowe konto i ku mojemu zdziwieniu udało się za pierwszym razem? :lol: ...widocznie login unstoppable się nie podobał ;)

...Mam na imię Czarek i właśnie dziś stałem się posiadaczem ślicznego Dakara którym będę przeprowadzał eksploracje okolic Warszawy i nie tylko. Witam wszystkich zrażonych bakcylem dwóch kółek ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dakar jest 2007 roku ale jego pierwsza rejestracja nastąpiła w 2008 roku ma przejechane 5200 km i jak to powiedział kolega z którym po niego pojechałem, wygląda jakby ktoś przeprowadził jazdę testową i odstawił go do garażu. Fotki oczywiście Załącze ale już jutro bo dziś maleńki odpoczywa w garażu po długiej podróży :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj, witaj... :lol:

ale chyba literki pozjadałeś i tak głupio wyszło :evil:

Witam wszystkich zrażonych bakcylem dwóch kółek
:shock:

Niezły falstart Cezary ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj! Dakarowy ta literówka to emocje i godzina 01:20 :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witaj, witaj... :lol:

ale chyba literki pozjadałeś i tak głupio wyszło :evil:

Witam wszystkich zrażonych bakcylem dwóch kółek
:shock:

Niezły falstart Cezary ;)

;) no fakt ...to z wrażenia, heh z upływem czasu będzie tylko gożej nie lepiej :D więc nie liczcie na poprawę ;) ....idę do garażu obudzić dakarka ze snu ;)

Hmmmm, jak miałem yamahe fazera to mnie tak nie cieszyła, może ktoś wie czemu ? .....może dlatego że to kobieta była :) ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :-D, 2007? To juz chyba ostatni rzut Dakarka :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witaj :-D, 2007? To juz chyba ostatni rzut Dakarka :-D

Z tego co wiem to chyba tak :lol: ....przymierzałem się do rocznika 2004 bo zależało mi na '2 spark' ;) ale w tym roczniku pojawiały się tylko angliki i to z angielskim nalotem na metalowych elementach.

Znalazłem również kilka fajnych egzemplarzy na mobile.de ale pod francuską granicą :cry: Pojawił się ten i troszkę przekroczyłem budżet ale moto mi się bardzo podoba 8-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
witaj, wawa rośnie w siłę ;)

Fajnie będzie gdzieś wspólnie wskoczyć jak sie zrobi ciepło... chociaż ja już dziś zrobiłem rundę wokoło komina :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj szczesliwy posiadaczu Dakarka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×