Skocz do zawartości
Łasica

[S] Hanbary BMW F800GS / F650GS Twin

Recommended Posts

Mam do sprzedania oryginalne Handbary do BMW F 800 GS / F 650 GS Twin. (pozostałość po mojej osiemsetce)

Stan bardzo dobry - drobne otarcia do wypolerowania, bądź odmalowania i będą wyglądać jak nowe.

Sprzedaję to co na zdjęciach czyli:

- osłony

- metalowe mocowania do kierownicy

- listki powiększające handbary

Cena takiego nowego zestawu to minimum 700zł :)

369434281_2_644x461_duze-handbary-bmw-f-800-gs-f650gs-twin-oslony-dloni-wroclaw-dodaj-zdjecia.jpg

369434281_1_644x461_duze-handbary-bmw-f-800-gs-f650gs-twin-oslony-dloni-wroclaw-wroclaw.jpg

369434281_3_644x461_duze-handbary-bmw-f-800-gs-f650gs-twin-oslony-dloni-wroclaw-czesci-motocyklowe.jpg

369434281_4_644x461_duze-handbary-bmw-f-800-gs-f650gs-twin-oslony-dloni-wroclaw-motoryzacja.jpg

klik: http://olx.pl/oferta...D5-IDeVtyr.html

http://olx.pl/oferta/duze-handbary-bmw-f-800-gs-f650gs-twin-oslony-dloni-wroclaw-CID5-IDeVtyr.html

Edytowane przez Łasica

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do kompletu brakuje ci ciężarków - są inne niż te przy kierownicy bez handbarów, mają podcięcia na aluminiowe pałąki.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmmmm..... tak, osiemsetkę sprzedałem niestety z tymi ciężarkami z podcięciami.

pytanie czy mam gdzieś w garażu oryginalne ciężarki bez wcięć... :?: :idea: :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bez wcięć na niewiele się zda, trzeba będzie te wcięcia porobić, a to się chyba średnio opłaci, poza tym, są dwa rodzaje ciężarków w sensie długości, do tego oryginalne pełne handbary (czyli pałąki, mocowania, wysokie plastiki + podwyższenia) kupowane w komplecie (nie na części) można kupić w serwisie za 570 zł przy obecnym kursie euro :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak coś to posiadam takie oryginalne ciężarki z podcięciami, leżą sobie i się śmieją. Jak komuś będą potrzebne do kompletu mogę sprzedać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak coś to posiadam takie oryginalne ciężarki z podcięciami, leżą sobie i się śmieją. Jak komuś będą potrzebne do kompletu mogę sprzedać.

Tylko które? bo na pewno są dwa rodzaje Dzjeduszka Maroz :-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ok to zmieniam nagłówek tematu na: SPRZEDAMY RAZEM Z DZIADKIEM KOMPLETNE HANDBARY :-P :beer:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z zajebistymi ciężarkami :-D Bym zapomniał śruba dla prawdziwych twardzieli czyli ósemka.

P4080011.JPGP4080005.JPG

P4080012.JPGP4080006.JPG

P4080010.JPG

a pieniądze przepijemy :beer:

Edytowane przez Dziadek
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wygląda na to, że to do nowej wersji są, znaczy do kierownicy po lifcie w 8setce.

Takich właśnie szukał/szuka TakaKazika, z tym że on ma już handbary :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak z rysunku wyglądają że mogły by pasować, a hand bary istotnie mam :) @Dziadek puszczam priva ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

puszczam priva ...

Lepszy priv niż paw :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×