Skocz do zawartości
ENT108

Sprzedam uszkodzony silnik F650GS Twin

Recommended Posts

Witajcie,

Mam na sprzedaz uszkodzony silnik F650GS Twin, czyli 798ccm, 2008. Silnik stanął przy przebiegu ~12000, prawdonodobnie zatarty. Sprzedaje jako uszkodzony... zewnetrznie bez uszkodzen, kupa czesci do odzyskania - poza alternatorem. Nie mam gdzie trzymac, wiec tanio sprzedam w calosci :) 999pln.

Odbior osobisty w Warszawie.

Pozdrowienia

tel: 535 707 108

email: ad@klucznik.net

post-4637-0-62390700-1462012208_thumb.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pokrywę alternatora, pokrywę pompy wody, chłodnicę, przewody wodne. Tak z grubsza. No i kilka plastików. Michał porobił foty, jak mi prześle to wrzucę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Łoo sorki za brak odpowiedzi, nie miałem notyfikacji. JeszcE aktualne, ale na srode jest zainteresowany.

No zatarł się... To było za czasów poprzedniego właściciela moto wiec nie wiem dokladnie co i jak. Dlatego sprzedaje na klamoty...

Pozdrowienia!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nieaktualne, bo ja go biorę, tak jak mówiłem. Jutro nie dam rady, ale w środę jestem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to poszedł. Ciezko bylo dziada wyniesc z piwnicy ;)

Pozdrowka!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to poszedł. Ciezko bylo dziada wyniesc z piwnicy ;)

Pozdrowka!

Dzidy ciężko wyłażą z piwnic. Normalne, że trzeba wynieść ... takiego dziada ;)

Już go ogołociłem trochę. Reszta zostanie na zapas.

A na tyle, żeby nam powiedzieć dlaczego dziad zaniechał chodzenia?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tramwaje stoją od godziny! Już mi kilku wlazło do piwnicy i nalało. A ten sobie poszedł inkasenta wynosić. Ja ci pokażę ! Ja ci wyniosę !!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, tylko pokrywę silnika i pompy wody zdjąłem. Ale ktoś tam już zaglądał, bo magneto odkręcone.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W miarę kompletny. Cena tylko trochę wyższa niż za obudowy, których potrzebowałem. A już mam np. uzwojenie alternatora na zapas (o ile sprawne). Zostaje mnóstwo innych elementów, które pewnie kiedyś się przydadzą. Nie mi to komuś innemu, jak zajdzie potrzeba, to koledzy trafią do mnie zapewne szybko.

Sprawdzę np. łożysko jednokierunkowe rozruchu. Może jest dobre akurat, chociaż wątpię.

Edytowane przez JacekJ

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może zamontuj go zatartego do moto i na ubezpieczalnię, że niby to w wyniku stłuczki się zatarł :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szkoda bez żadnych kombinacji jest na granicy szkody całkowitej, więc pomijając aspekt etyczny nie ma sensu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przecież wiesz, że żartuję. Taka kombinacja, gdyby wyszła na jaw mogłaby się zakończyć w sądzie. Sam nigdy bym tego nie zrobił, ale doradzać mogę :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jasna sprawa. Przecież ubezpieczalnie też by nas nie próbowała naciągnąć, ani pomniejszyć odszkodowania, więc czemu my byśmy mieli to robić.

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W miarę kompletny. Cena tylko trochę wyższa niż za obudowy, których potrzebowałem. A już mam np. uzwojenie alternatora na zapas (o ile sprawne). Zostaje mnóstwo innych elementów, które pewnie kiedyś się przydadzą. Nie mi to komuś innemu, jak zajdzie potrzeba, to koledzy trafią do mnie zapewne szybko.

Sprawdzę np. łożysko jednokierunkowe rozruchu. Może jest dobre akurat, chociaż wątpię.

No dokladnie. Ja ani nie mialem gdzie go trzymac ani nie mam cierpliwosci wysprzedawac na klamoty... wiec mysle ze Jackowi sie oplacal zakup. Z tego co wiem to tylko alternator bym tam ruszany po zatarciu ktore (sie ostatnio dowiedzialem u mechanika ktory wymienial motor), prawdopodobnie wydarzylo sie w wyniku jezdzenia 3 lata na fabrycznym oleju... tak to ponoc przeglady robili w BMW (dealera nie podam, bo to nie sprawdzone info).

Pozdrowka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×