Skocz do zawartości
alex2021

Czołem wszystkim!!!

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. 8-)

Was koledzy i oczywiście jak bym mógł zapomnieć o koleżankach bo widzę, że ich też tu nie mało.

Byłbym zapomniał się przedstawić... Jestem Piotr i jeśli dobrze zauważyłem po przewertowaniu wielu wątków otrzymam miano najmłodszego (rocznik 90' )

Jestem z okolic Bydgoszczy więc miło by było poznać jakiegoś drivera z tych stron i może czegoś się poduczyć bo jestem zielony jeśli chodzi o motocykle. Miałem kiedyś świetnego Simsona Enduro i polecam jak dla młodego na początek. Teraz skusiłem się oczywiście na BMW GS 650 2003r. :D ;) :)

Mam nadzieje, ze będę zadowolony z użytkowania, a nie ukrywam, że i na jakiś zlocik bym się wybrał w sezonie żeby się z Wami przywitać :beer:

Na początek zapewne będe potrzebował trochę pomocy z Waszej strony jako doświadczonych starszych braci :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :-D, z kuj-pom nas tu sporo na forum więc na towarzystwo efsześćsetpiędziesiątek do jazdy nie Będziesz narzekać :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To zwracam honor anonymousnick. Ale mimo wszystko to my tu najmłodsi ;)

Czyli z kuj-pom jest nas wielu? To dobrze... Jak zrobi sie pogoda to mam nadzieję, że ktoś z Was z chęcia podzieli sie swoim doświadczeniem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A tak a propos sprzętu świeżo po zakupie, co polecacie powymieniać i dokładnie sprawdzić przed sezonem. Wiem, że na pewno olej i filtry. Cos jeszcze? :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pisze z komorki wiec bez polskich znakow :evil:. Sprawdz kolor plynu hamulcowego (jak ciemny to do wymiany), klocki hamulcowe, czy lagi nie puszczaja (musza byc zupelnie suche), naciag lancucha (3,5 do 4,5 cm) no i oczywiscie jego smarowanie i czystosc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No lagi są suche, łańcuch tak jak mówisz chociaz słyszałem od kogoś, że 2cm powinno być ;)

Płyn muszę sprawdzić. A jesli chodzi o smarowanie łańcucha bo mam takowy aparat schowany za tablicą rej. i wężykiem do łańcucha... Czy to prawda, że jeśli chciałbym wjechać w teren to lepiej z tego nie korzystać bo cały łańcuch się obklei, a ja bede od oleju. Podobno są takie smary silikonowe do łańcucha, to nie bedzie lepsze?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po smarach to Ci się dopiero lancuch obklei. Jak Masz olejarke to korzystaj z niej, a po jezdzie w terenie karcher i ew. nafta.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witaj tak jak Vengosh pisze masz oliwiarke to korzystaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj ! W ostatnim ŚM Potas użalał się że motocyklista to gatunek ginący bo się średnia wieku na 45 lat przesunęła ale z tego co tu widzę nie jest tak źle. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A no podobno tak mówią. No nie wszystkich stać bo ta przyjemność do najtańszych nie należy...

Mnie motocykle kręcą od małego szczególnie enduraki ;) zatem średnia wieku obniżona

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Młody!!! ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
łańcuch tak jak mówisz chociaz słyszałem od kogoś, że 2cm powinno być ;)

Spójrz na nalepkę serwisową na wahaczu jak Masz (nalepkę, nie wahacz ;))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jestem Piotr i jeśli dobrze zauważyłem po przewertowaniu wielu wątków otrzymam miano najmłodszego (rocznik 90' )

Witaj. Przebijam: rocznik 91 ;)

Będzie nam miał kto termofory na zlotach nosić ;) ;) :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj,

Nie mażne ile masz lat ale ile w głowie ;) ...mnie czasami lepiej rozmawia się młodszymi osobami niż z rówieśnikami ;) ...nie wspomne o modszych dziewczynach ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×