Skocz do zawartości
plaqoo

witam wszystkich forumowiczów

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów !!!

Na wstępie 3 słowa o sobie:) Paweł ze Szczecina r 83:) to chyba wystarczy.

Zarejestrowałem się na ty forum, gdyż zamierzam kupić sobie F650GS. To będzie mój pierwszy motor i jestem naprawdę podjarany. Nie pytam na co zwracać uwagę przy zakupie bo już sobie wszystko znalazłem w poprzednich postach. Szczerze powiem, że pouczająca lektura za którą wszystkim dziękuję.

Chciałbym natomiast zapytać, czy jest ktoś z okolic Szczecina ewentualnie Koszalina albo Gorzowa Wielkopolskiego gdyż czasami tam bywam? Chodzi mi o to, że bardzo podoba mi się ten motorek, ale nie widziałem go jeszcze na żywo. Chciałbym się "przymierzyć". Jestem dość spory - 181 cm, 90 kg, a przy tych gabarytach różnie na małych motorach się wygląda:/

Pozdrawiam all

Plaqoo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :!: Jaki Ty duży chłopiec jesteś a i jaki zaradny! Duzi chłopcy to tylko na Dakar'kach dobrze wyglądają :!: ;) ps

"pierwszy raz pierwszy" ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj ;)

Do mnie masz 200 km :evil: ale jak masz ochotę przymierzyc się do Dakara to zapraszam (do Koszalina mam 90 km), blisko masz cox-a (Świnoujście), albo BRODATEGO (Białogard) z forum, powodzenia w poszukiwaniu. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :-D

Witaj ;)

Do mnie masz 200 km :evil: ale jak masz ochotę przymierzyc się do Dakara to zapraszam (do Koszalina mam 90 km), blisko masz cox-a (Świnoujście), albo BRODATEGO (Białogard) z forum, powodzenia w poszukiwaniu. ;)

Cox to się moze Suzi pochwalić bo GS-a się wyzbył ;). Bardzo dobrze, że poczytałes na temat zakupu GS-ów a nie Wyjeżdżasz z nowym wątkiem jak większość. :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obawiam się że na dakar to raczej nie będzie mnie stać bo zamierzam ok 7000 na rumaka wydac ;)

Napiszcie mi proszę w dosłownie kilku słowach czym różni się f650 og f650gs. Chodzi mi o to czy jest znaczna różnica w wielkości? Na zdjęciach tej różnicy nie zauważę. Bo osiągi niemal takie same.

Poza tym wyczytałem tu na forum, że GS'y produkują od 2000r, tymczasem jest kilka ogłoszeń tego typu:

http://otomoto.pl/bmw-gs-gs650-1997r-bi ... 29425.html

http://otomoto.pl/bmw-gs-650-gs-f650-65 ... 38899.html

Czy to oszustwo?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No cóż Plagoo. Gs'y F 650 produkują od 2000 R to fakt :!: Jednak motki pod linkami to nie GS'y :!: Podajesz linki do F 650 ST :!: Błąd w opisie aukcji :!: ;) Obawiam się jednak że BMW F 650 GS ciężko będzie Ci kupić za 7000 zł. :cry:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

SIEMANDURO !!!

Ja będe w Szczecinie pierwszy weekend kwietnia ale bez moto ;) mam 183co wzrostu i nie narzekam ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napiszcie mi proszę w dosłownie kilku słowach czym różni się f650 og f650gs. Chodzi mi o to czy jest znaczna różnica w wielkości? Na zdjęciach tej różnicy nie zauważę. Bo osiągi niemal takie same.

F 650 był produkowany w latach 1994 1999, motocykl bardzo blisko spokrewniony z gs-em. Zamiast wtrysku ma gaźnik , inną głowicę, silnik robiony też przez Rotaxa. Jeżeli chodzi o właściwości jezdne jest mniej terenowy niż gs, no i różni się wyglądem. Jeżeli chodzi o wielkośc to wydaje mi się, że są porównywalne ale gs jest chyba trochę wyżej zawieszony (mogę się mylic). Jest jeszcze jego obniżona wersja F650 - st.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć!

Informacje na temat modeli po 2000 znajdziesz tu http://fora.home.pl/f650gs/viewforum.php?f=13&start=0&sid=822229ddb7d7bf0f0f7c103ce570143b

ps

Muszę się przyznać że dawno tam nie zaglądałem. Ciekawe że nikt do tej pory nie umieścł tam inforamcji na temat F650.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.Co do wielkości i wyglądu na F 650 to mółj brat (192 cm) wygląda na tym trochę śmisznie ale przy 180 powinno być OK Ja przy swoich 176 stoję nogami na ziemi ale gdyby był wyższy to byłby malutki problemik. Za 7000 PLN faktycznie trudno o dobrego GS ale F650 trafiają się naprawdę w fajnym stanie.Ogólnie to te maszynki są trwałe.Warto sprawdzić łożyska głowki ramy w najstarszych egzemplarzach..Powodzenia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak się chcesz przymierzyć ,a będziesz w okolicy to zapraszam.

Chyba że problem rozwiązany,ktoś pojawił się ze Szczecina .

Wybór dobry,tylko ta cena :evil: Ale trzeba mieć nadzieje .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×