Skocz do zawartości

Recommended Posts

chłopaki (i dziewczyny) co o tym myślicie?

http://moto.allegro....2675784896.html

A dla kogo on miałby być?

Jesli dla Ciebie Przemku to po przeczytaniu kilku opinii na tym forum, że nie jest on dla Ciebie, ponieważ sprzedawca jasno zaznaczył w opisie że motocykl ten nie jest dla MARUDERÓW a ich zaprasza do salonÓw :lol: :lol: :lol:

A tak poważniej to warto ten sprzęta obejrzeć, ale nie wyobrażam sobie Ciebie na nim. ;-)

Edytowane przez dakarowy
  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"A tak poważniej to warto ten sprzęta obejrzeć, ale nie wyobrażam sobie Ciebie na nim", a to dlaczego???

Przemku to jest naprawdę baaardzo duży motocykl, sam chciałem taki kupic, ale później miałem okazję przysiąść i szczerze mówiąc to jest naprawdę krowa, dużo większa od R1200GS - dlatego tak myślę ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przemo, daj sobie spokój, stare to są dobre skrzypce i wino. Jak masz wolne 15 tysi to poszukaj coś świezszego.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na gs od Cykli siedzialo mi sie lepiej niz na mojej eFce pod wzgledem oparcia nog na ziemi

:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja jak zobaczyłem kolorowy opis aukcji to odechciało mi się ją czytać.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na gs od Cykli siedzialo mi sie lepiej niz na mojej eFce pod wzgledem oparcia nog na ziemi

:)

Ale Cykli ma R1200GS a nie R1150GS a to jest zasadnicza różnica ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zobaczyć można ale podejrzanie tanio. Radziłbym się wybrać z mechanikiem na oględziny, przebieg jak na dużego GS-a też jakiś taki mały....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale Cykli ma R1200GS a nie R1150GS a to jest zasadnicza różnica ;-)

a powiedz jaka jest różnica?

1200 jest dużo niższy?? Ja jak pisałem w którymś z postów chciałem kupić R1100rs i nawet polatałem nim, wysokość oki, rozumiem że 1150 jest dużo wyższy a 1200?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a powiedz jaka jest różnica?

1200 jest dużo niższy?? Ja jak pisałem w którymś z postów chciałem kupić R1100rs i nawet polatałem nim, wysokość oki, rozumiem że 1150 jest dużo wyższy a 1200?

Nokian tu nie chodzi wysokość, a głównie o wagę - to przede wszystkim i ergonomię, łatwiejsze prowadzenie i wogóle 1200 jest bardziej zwinny to juz nie jest taki mastodont, zresztą 1150 jest najcięższym bokserem.. a RS to zupełnie inna konstrukcja, to typowa szosówka tylko taki sam silnik - tak słyszałem :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1100RS to sportowy turystyk, jak wsiadłem to siłą mnie z niego ściągali! tak mi się spodobało;) siedziałem jak na tronie, wygodne to siedzisko i świetnie rozwiązana regulacja jego wysokości, a jak na obroty wchodził! na luzie jak przygazowałem to kładł się samoistnie na prawy bok ale to podobno taka praca boxera. Przy moim wzroście spokojnie wyrabiałem z podparciem nogami.Nie czułem wagi tego motka ( około 240kg) Pewnie jak bym przekroczył pewien punkt przechylenia na parkingu to była by gleba. Piszę tu o modelu do 1999 roku do liftingu, później zmasakrowali moto, zainstalowali pojedynczą kanapę zamiast dzielonej, wsadzili dwie rury wydechowe z wylotem pod siedziskiem bleeee

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1100RS to sportowy turystyk, .....

......

Piszę tu o modelu do 1999 roku do liftingu, później zmasakrowali moto, zainstalowali pojedynczą kanapę zamiast dzielonej, wsadzili dwie rury wydechowe z wylotem pod siedziskiem bleeee

O czym Ty nokian rozmawiasz??

Że niby 1150rs ma pojedynczą kanapę???

Że ma dwie rury wydechowe??

Mam do czynienia z 1150rs i nic takiego w nim nie ma....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przemo, daj sobie spokój, stare to są dobre skrzypce i wino. Jak masz wolne 15 tysi to poszukaj coś świezszego.

...a jak tak sobie Pani żona o Tobie pomyśli...... ;-)

więcej szacunku bo dobry choć niemłody a dobry -_- ...... :drinkbeer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a powiedz jaka jest różnica?

1200 jest dużo niższy?? Ja jak pisałem w którymś z postów chciałem kupić R1100rs i nawet polatałem nim, wysokość oki, rozumiem że 1150 jest dużo wyższy a 1200?

1150 jest tak wysoki jak 1200 adveture i goły ma wage obładowanego dużego GS 1200

Z GS najlepiej skrojony ( przynajmniej po moja dupcię ) jest 1100 GS.....wysokośc 1100 gs podobna jak 1200 ale kieronica bliżej i jakoś tak poręczniej mi sie jeździło...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czytałem dość nieprzychylne relacje nt. Willingers (starsze i świeższe), ktoś potwierdzi/zaprzeczy? Coś o powypadkowych, niesprawnych maszynach itp.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1100RS to sportowy turystyk, jak wsiadłem to siłą mnie z niego ściągali! tak mi się spodobało;) siedziałem jak na tronie, wygodne to siedzisko i świetnie rozwiązana regulacja jego wysokości, a jak na obroty wchodził! na luzie jak przygazowałem to kładł się samoistnie na prawy bok ale to podobno taka praca boxera. Przy moim wzroście spokojnie wyrabiałem z podparciem nogami.Nie czułem wagi tego motka ( około 240kg) Pewnie jak bym przekroczył pewien punkt przechylenia na parkingu to była by gleba. Piszę tu o modelu do 1999 roku do liftingu, później zmasakrowali moto, zainstalowali pojedynczą kanapę zamiast dzielonej, wsadzili dwie rury wydechowe z wylotem pod siedziskiem bleeee

Dwie rury pod kanapą to ma R1100S, czyli sportowa wersja.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tu ciekawy artykuł porównawczy 1100 do 1150 gs

http://www.motocykl-...110011501200_GS

http://www.motostrada.net/index.php?option=com_content&task=view&id=25&Itemid=29

;-)

Edytowane przez dakarowy
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czytałem dość nieprzychylne relacje nt. Willingers (starsze i świeższe), ktoś potwierdzi/zaprzeczy? Coś o powypadkowych, niesprawnych maszynach itp.

Ja czytałem niepochlebne opinie o sprzedawcy od którego kupiłem swojego GS'a. I co? I nic, smiga jak złoto.

Nie warto się zniechęcać czyimiś opiniami bo bydujemy sobie przekonanie na temat danego sprzedawcy co skutkuje tym, że często dobre okazje przelatują obok nosa.

Idź, sprawdź motocykl, weź mechanika, pojeździj na nim i decyduj. Tych czynności nie zastąpi czytanie o sprzedawcy na forach dobrych czy złych opinii.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć,

czy moglibyście rzucić okiem na to ogłoszenie ? :

http://otomoto.pl/bmw-f-650-st-gs-dominator-dr-suzuki-M3418141.html

wisi już od dawna, nikt go nie wziął, a cena wydaje się atrakcyjna.

Duża wada na dzień dobry : niecałe 70tys km przejechane :/

Wiem, że na tej maszynie można zrobić i 100k, ale czy później ktoś go zechce ode mnie odkupić, jak będę chciał zmienić na nowszy ?

Transport za 400zł, bo do Szczecina mi nie po drodze, komplet dokumentów, rejestracja i można jechać :)

Może jak na pierwsze moto będzie ok ?

Jeśli możecie to porównajcie jeszcze z tym egzemplarzem :

http://allegro.pl/bmw-f650-bardzo-ladne-i2674298988.html

Serdecznie dziękuję za info

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja czytałem niepochlebne opinie o sprzedawcy od którego kupiłem swojego GS'a. I co? I nic, smiga jak złoto.

Nie warto się zniechęcać czyimiś opiniami bo bydujemy sobie przekonanie na temat danego sprzedawcy co skutkuje tym, że często dobre okazje przelatują obok nosa.

Idź, sprawdź motocykl, weź mechanika, pojeździj na nim i decyduj. Tych czynności nie zastąpi czytanie o sprzedawcy na forach dobrych czy złych opinii.

Dlatego pytam, nie chcę się sugerować opiniami nieznanych osób z neta ;]

Przy okazji:

Mamy kogoś z Mrągowa z godzinką czasu? ;] Cena okazyjna, a nie potrzebuję póki co kufrów itp...

http://otomoto.pl/bmw-gs-f-650-gs-dakar-M3421962.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlatego pytam, nie chcę się sugerować opiniami nieznanych osób z neta ;]

Przy okazji:

Mamy kogoś z Mrągowa z godzinką czasu? ;] Cena okazyjna, a nie potrzebuję póki co kufrów itp...

http://otomoto.pl/bm...r-M3421962.html

I teraz pytanie zasadnicze.. dlaczego tak tanio??? :shock:

wsiadaj w auto i szoruj póki nikt Ci sprzed nosa nie sprzątnie, a jak będzie wtopa to najwyżej będziesz wachę w plecy ;-)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×